חיטוב הגוף

חיטוב הגוף

שאלה רצינית : איך אפשר לחטב את הגוף ע"י פילאטיס ?

ניסיון לתת תשובה (רצינית)

הפילאטיס ובעצם רוב הטיפולים הדומים , נועדו לשפר את המיומנות המוטורות של הגוף ובאופן עקיף להפוך אותנו לגמישים וקלים יותר. לכן אני חושב שמי שעושה פיליאטיס בכל מקרה עובר לאורח חיים קצת יותר בריא ולכן הוא גם משמין פחות ונעשה חטוב יותר. מקווה שעזרתי

חיטוב הגוף על ידי אימון פילאטיס

הי חיים, פילאטיס היא שיטת אימון הבנוייה מסדרה של תרגילים במנחים שונים שניתן לבצע על מזרון או על מכשירים מיוחדים העובדים על התנגדות של קפיצים. האימון בפילאטיס עובד על חיזוק השרירים כנגד משקל הגוף (בפילאטיס מזרון) או כנגד הקפיצים (בפילאטיס מכשירים). עבודת החיזוק הזו היא שמאפשרת חיטוב של הגוף כאשר ישנו דגש מיוחד על מרכז הגוף (שרירי הבטן והגב). אימון בפילאטיס לאורך זמן בתדירות של לפחות פעמיים בשבוע לא רק יחטב את הגוף אלא גם יחזק יגמיש ויאסוף את השרירים.... מקווה שתתחיל להתאמן בקרוב ותספר לנו איך אתה מתקדם... בהצלחה סילבנה

קיימות דרכים שונות לחיטוב הגוף. אולם, מלבד איתור הדרך המתאימה ביותר, חשוב גם לבחור בשיטה מהנה וכייפית. מי שרוצה, למשל, לבחור בפילאטיס, במקום להגיע אל החוג באמצעות הרכב, יכולה לעלות על הקורקינט החשמלי ולנסוע איתו ישירות לחוג. זוהי הזדמנות לשאוף אוויר, ליהנות מהסביבה ולהגיע את החוג עם הרבה מוטיבציה.

________

קורקינט

איציק שלום,

פילאטיס עוזרת לגמישות אך בין היתר גם מחזקת את השרירים ומחזקת את הגוף.

כמובן שכדי לראות תוצאות צריך לדאוג לתזונה נכונה ואם צריך להוריד במשקל - גם להוסיף תרגילי ספורט למטרת שריפת קלוריות.

אני מצרפת לינק לכתבה מלווה בסרטון התעמלות - הכתבה עוסקת בלוליטיס אך התרגילים מהווים דוגמה טובה:

http://www.beautic.co.il/subcategory.aspx?id=11

חוצמזה, ייתכן שיש צורך בשינוי תזונתי כדי לעזור לגוף לבנות שריר:

http://www.beautic.co.il/article.aspx?id=998

בהצלחה,

בתיה

פורטל אסתטיקה Beautic

ישנה אפשרות נוספת לחטב את הגוף והיא באמצעות אימון עם מאמן כושר אישי. ממליצה ביותר. לי זה עזר מאוד לחטב את הגוף שלי.

אולי זה נשמע כמו קלישאה אבל אני באמת מאמינה שאפר לחטב את הגוף באופן הטוב ביותר כאשר משלבים בין תזונה נכונה וספורט. 

אני שנים נאבקתי בנושא הזה של הורדה במשקל וחיטוב הגוף ולא הצלחתי לעשות שינוי אמיתי . השינוי קרה כאשר לקחתי מאמן כושר אישי שעזר לי להבין מה אני בדיוק צריכה לעשות ובנה לי תוכנית אימונים צמודה בלי ויתורים . בזכותו ירדתי במשקל והפכתי את גופי למוצק ושרירי. אני ממשיכה באימונים ואני ממליצה לך ללכת בדרך הזו .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר