שאלה

שאלה

אני בחור מאיזור המרכז כתוצאה מפריצת דיסק הומלץ לי לבצע אימון פילאטיס לפני כחצי שנה התחלתי סידרה של אימונים דרך קופת החולים שלי האימון תרם מאוד אך לא הרגשתי בנוח בגלל אופי הקב' והיה לי מאוד קשה הפסקתי את הפעילות כיום אני רוצה לחזור ואני מחפש מאמן/ת אישית או המלצה ..מה אפשר לעשות בנושא

אימון אישי

הי אשמח להכווין אותך אנא עדכן אותי באזור מגורך למייל silvanam@012.net.il

הי, אני ממש ממליצה לך על מאמן מעולה שפשוט עשה עבורי נפלאות ...גם אני סבלתי מכאבי גב חזקים והיה לי קשה מאוד להצטרף לפעילויות ספורט שונות . אימון כושר אישי פשוט מותאם לך באופן אישי וזה ההבדל המשמעותי .

אני מסכימה איתך שאימון פילאטיס יכול לעזור לך בתהליך השיקום. אם אתה גר בתל אביב, שווה להגיע אל סטודיו לפילאטיס מכשירים גוף בנפש בשדרות רוטשילד 129. הסטודיו מתמחה בתהליכי שיקום לאחר פציעה או תאונה. צוות המדריכות מקצועי מאוד ועובד בשיטת הבלוק הידועה בשם BASI PILATES.

במהלך שני השיעורים הראשונים תעבור אבחון שמטרתו לראות את החולשות והחוזקות שלך ולהתאים לך סדרת תרגילים. בשיטת הבלוק נפתח לך תיק ובו רשומים כל הממצאים והתרגילים, כך שהעבודה מאוד מסודרת והתוצאות, אם תתמיד, לא יאחרו להגיע.

הנה הפרטים של סטודיו פילאטיס מכשירים בלב תל אביב.

מדריכת פילאטיס מכשירי / מזרון. מאמינה ששיעור שזורם מתרגיל לתרגיל עושה את האימון לנעים יותר ולכן קל יותר להתמיד בפעילות הגופנית. עושה את הכול בחיוך רחב, מקצועיות ושירותיות כי פילאטיס בשבילי זה דרך חיים.

אימוני פילאטיס יכולים להוות מענה מושלם בתהליך שיקומי מפציעות ובעיות שונות.

כאשר קיימת מגבלה או כאב, ניתן באמצעות מכשירי הפילאטיס לתמוך במפרק ולחזק ולפתח את השרירים מסביב למפרק בלי כאב. אביזרי הפילאטיס השונים שאותם אנו משלבים בעבודה בפילאטיס שיקומי עם מכשירי הפילאטיס השונים, מעניקים את המענה האופטימאלי למטופל.

אנשים עם כאבי גב, או עם מגבלות, לא ירגישו את המגבלות או את הכאב במשך שעה שלמה של אימון. הם יצליחו להרגיש את עבודה חיזוק השרירים ללא תסכול. חיזוק השרירים ללא צבירת מתחים וללא החמרת רמת הכאב, תוריד בסופו של דבר את רמת הכאב הכללי ותחזיר את הגוף לתפקוד אופטימאלי.

אתה מוזמן לבוא ולנסות את הסטודיו של דניאלה מלאך היא עובדת בשיטה שנקראת סטוט פילאטיס ומתמחה בשיקום פציעות 

http://www.daniellamallach.com/

היי,

אפשר לארגן קבוצת בנים...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר