פילאטיס מכשירים

שלום, אני מתאמנת בפילאטיס מכשירים פעמיים בשבוע מזה כ-4 חודשים בסטודיו מוביל, ועדיין לא הרגשתי שינוי כלשהו ביציבה או בחיטוב. השינוי היחיד שאני מרגישה הוא שיפור המודעות לגופי. האם עלי לצפות לתוצאות נראות לעין כלשהן? כמו שיפור היציבה (יש לי קיפוזיס-לורדוזיס), בטן אסופה יותר (אני רזה אך הבטן שלי בולטת), או כל שינוי אחר?? ותוך כמה זמן? תודה

תוצאות מפילאיטס

הי נועה, ראשית אני מברכת אותך על שבחרת להתאמן בפילאטיס ובטוחה שתלמדי להנות מהשיטה ומהתוצאות. לגבי שאלתך כמובן שאין מתכון מובנה לקבלת תוצאות.... כל אדם וגופו.... אך בכל אופן כמה הצעות שאולי ישפרו את שביעות רצונך.... האם את משתתפת בשיעורי קבוצה ? במידה וכן אני תמיד ממליצה לכל מתאמן שלא מכיר את השיטה להתנסות במספר שיעורים פרטיים כדי להעמיק את ההבנה בעקרונות של השיטה וכך למקסם את עבודתו בשיעורי הקבוצה. כמו כן פעמיים זה הרף התחתון של המלצות האימון שאני ממליצה ויש הבדל גדול מאוד בין 3-4 אימונים שבועיים ובין 2. ישנם סטודיואים שמעודדים מספר גדול של אימונים על ידי המלצה על מנוי חודשי ולא כרטיסיה לפי כניסות. בכל מקרה לאחר 30 שיעורים בדרך כלל רואים את השינויים בהנחה שהם יתבצעו בצורה עיקבית ללא "פיספוסים..." אשמח לקבל עידכון על התקדמותך. המון הצלחה סילבנה

יתכן ואת לא מרגישה שינוי כי אין מאמץ מספק בשיעור או כי באת מלכתחילה במצב טוב.

שיפורים בפילאטיס לפי הניסיון שלי צריכים להראות וגם צריכים להרגיש אותם לאחר מספר שיעורים. בשיטת הבלוק נהוג לארוך שיעור אחד או שתיים של אבחון כדי לעמוד מקרוב על החולשות וגם החוזקות של המתאמנת וכך להתאים את התרגילים. יכול להיות שדלגו על שלב זה ולכן את עושה פילאטיס וזה בסדר אבל לא במידה שתענה על הציפיות שלך מהאימון.

אם את במרכז אני מציע לך לגשת לסטודיו גוף בנפש, גם הוא סטודיו פילאטיס מכשירים עם צוות מקצועי העובד בשיטת הבלוק הידועה גם בשם BASI PILATES שם תעברי איבחון כמו שצריך.

מדריכת פילאטיס מכשירי / מזרון. מאמינה ששיעור שזורם מתרגיל לתרגיל עושה את האימון לנעים יותר ולכן קל יותר להתמיד בפעילות הגופנית. עושה את הכול בחיוך רחב, מקצועיות ושירותיות כי פילאטיס בשבילי זה דרך חיים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר