אשמח לייעוץ

אשמח לייעוץ

היי לפני כשנתיים עברתי ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן לאחר שהורדתי 40 ק"ג. עד היום ביטני שטוחה ויפה אך לצערי זה יורד לאיזור הישבן ויותר לאיזוא הירכיים עד כי השומן והצלוליטיס מאוד מפריעים לי האם מישהו יכול לייעץ לי איזה סוג של ספורט יעזור לי ... התחלתי 3 פעמים בשבוע הליכה ואף ריצה אך זה לא עוזר.... תודה אורלי

פילאטיס ושריפת שומנים

הי אורלי, פילאטיס בהחלט יכול לסייע בחיטוב הגוף אך חשוב לי לציין כי פילאטיס אינו שורף שומנים ולכן ללא שילוב של תזונה נכונה ופעילות אירובית לא תהיה שריפת שומנים מהסוג שאת רוצה. כפי שבוודאי הוסבר לך לפני תהליך שאיבת השומן כל אחד מאיתנו נולד עם מספר קבוע של תאי שומן בגופנו אשר "מתמלאים" (או לא) בשומן על פי כמות המזון שאנו מכניסים לגופנו.... בתהליכים של שאיבת שומן אכן מסולקים תאי השומן מהאזור המטופל אך רק מאזור זה ולכן השומן בגופנו "מצטבר" באזורים אחרים בהם לא סולקו תאי השומן..... אני ממליצה לך בחום לשלב פילאטיס מכשירים עם תזונה נכונה לקבלת תוצאות טובות. המון בהצלחה סילבנה

פילאטיס וצלוליטיס

אורלי שלום, פילאטיס משפר את רמת הצלוליטיס, הוא לא מעלים את זה מאה אחוז אבל בהחלט ממצק ומשפר את מראה הגוף ליותר חטוב ומתוח את צריכה לשלב גם אירובי או ריצה ולהפחית בפחמימות ובמתוקים, לא לאכול לפני שינה, ולהרבות בשתיית מים. בלינק שצירפתי תוכלי ללמוד על יתרונות הפילאטיס בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר