תופעה שחוזרת על עצמה והרופאים לא מוצאים תשובה

שלום רב! מקווה שהסיפור שלי לא יגעיל אתכם יותר מדי ושתוכלו לעזור לי כי הרופאים לא מצאו תשובה לבעיה שלי עד כה. מאז שטיילתי בהודו ביולי אוגוסט 2007, הופיעו אצלי בכל מיני מקומות בגוף פצעים דלקתיים, שבד"כ ניפחו את כל האזור, לא גירדו, והיו מלאים במוגלה לבנה-ירוקה וכדי על מנת לרפא את הפצע היה עליי לפוצץ אותו, לנקז הכל החוצה ולחכות שהפצע ייסגר ויחלים. כל דבר אחר לא עבד טוב- משחות, כדורים, דברים שרשמו לי (למשל, סינטומיצין). אחרי הודו התופעה הלכה ודעכה, אך מדי פעם צץ עוד פעם פצע כזה בדיוק. בהתחלה חשבתי שמדובר פשוט בעקיצות, אבל התדירות והעובדה שזה גם קרה בחורף בתוך הבית שלי, או למשל מה שהיה לי גם בעיניים (לפני שבועיים היה לי פצע כזה על עפעף עין שמאל ועכשיו יש לי על עין ימין), גרמו לי לחשוב שאולי יש כאן משהו הרבה יותר מורכב. חלק מאותם פצעים גם השביתו אותי מפעולה, למשל כשאחד מהם היה על ירך ימין האחורית וזה הקשה עליי להניע את הרגל, או כשזה היה על גב כף יד ימין וזה מנע ממני להניע אותה והשבית אותי מעבודתי כמלצרית. ניסיתי לחשוב על סיבות רוחניות לעניין, אם אולי זה יוצא לי כתוצאה מלחץ (סטרס) ואובר-פעילות, אך הפצעים יצאו גם כשהייתי בתקופות שקטות יותר יחסית. האם זה יוצא כשיש בי הרבה כעס שצריך להתפרק? זה יצא גם בתקופות של שלווה וטוב. ניסיתי לפתור את העניין גם דרך התזונה, עשיתי צום ניקוי רעלים, אך העובדה היא שגם אחרי הצום עדיין יוצאים לי הפצעים האלה. אני רוצה שהדבר הזה ייעלם, להיות בריאה. יש לכם עצה בשבילי? תודה, ש.

שלום ש

לא, לא הגעלת אותי. בעבודתי בבית החולים נתקלתי בדברים גרועים יותר. על פניו זה נראה כאילו יש לך חום ורעילות בכבד אבל קשה לתת לך אבחנה מדויקת מבלי לראות את הפצעים ואת הפיזור שלהם ובלי להתייחס לאבחנת הדופק שלך. כדי לדעת את מקור הבעיה צריך לחקור יותר לעומק ולשאול עוד שאלות רבות. למשל האם במהלך שהותך בהודו קיבלת איזשהו טיפול רפואי/תרופתי מכל סוג? סמים? כדאי, אולי, שתפני אל אחד המטפלים ברשימה של הפורום כדי להעמיק בנושא ולטפל בבעיה שלך. שי בקלש
מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית עתיקה
בחר
בחר