נפיחות השפתים בפה

יש לי תופעה חדשה שהשפה העליונה בפה מבפנים מתנפחת ויש לי שם רגישות ואי נעימות גם כשאני שמה ליפסטיק ולא משנה איזה זה שורף לי השמעתה על תופעה זו ואיך מטפלים בה? תוכל לענות לי לאיימל? תודה חני

שפתיים ופה

חני שלום, שפתיים קשורות למערכת העיכול, כאשר השפה העליונה מקושרת לקיבה עצמה. לפי התיאור, את מדברת על פנים חלל הפה, כאשר התופעה הנפוצה ביותר היא פצעים או גירוי של הרירית. יש הרבה סיבות למה הדבר קורה, וצריך לבדוק את המכלול, אבל אחת הסיבות השכיחות היא תגובה לאנטיביוטיקה. כנראה מדובר על איזשהו חום (דלקת) או במערכת העיכול או במערכת החיסונית. בברכה, גדי

שפתים נפוחות

גדי קראתי בעיון מה שכתבתה ואני לפני פסח עברתי ניתוח בטן להוצאת פוליף במעי הגס{פתלוגיה בסדר והכל בסדר } אך מבחינת מערכת העיכול יש לי גזים נוראיים פנימיים ואני מרגישה שאני צריכה לצאת לשירותים ובסוף זה גזים אך תוך כדי אני כבר יוצאת מרוב לחץ על פי הטבעת למה אני מספרת לך את כל זה כי אתה אומר שזה שיך למערכת העיכול היום כבר כל חלל הפה רגיש וזה נוראה מפריע יש לזה איזה טיפול? או יש איזה בדיקת דם שאני צרעכה לעשות? אנה תעזור לי חני

מצאי מטפל/ת

חני שלום, אולי כדאי שתמצאי מטפל/ת באזור מגורייך (יש רשימת מטפלים בפורום). מעבר לכך, בתור טיפול מקומי, נסי לשתוף את הפה עם מי מלח ים (כפית בכוס - לא לבלוע). יש גם פורמולת צמחים שקוראים לה SWEEDISH BITTER שאני חושב שאפשר להשיג בבית טבע או בית מרקחת טבעי - גם כאן, לשטוף את הפה ולא לבלוע (כפית טינקטורה על כוס מים). גדי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית עתיקה
בחר
בחר