אופניים חשמליים

אופניים חשמליים

לא ראיתי אם נפתח בעבר איזה דיון בנושא אופניים חשמליות ( חשמליים - בעברית תקינה ) ...

רצינו לדעת מאנשי הפורום שכן רוכבים על אופניים חשמליים , האם זה מחליף לכם את הרכב ?..

וכמובן האם זה באמת פתרון הרבה יותר טוב לחניה / דוחות / מחיר הדלק / פקקים ותעבורה ...

נשמח שתענו על השאלות ברמה אישית .

כמובן אם יש אנשים שמעוניינים לעבור לאופניים חשמליים אנחנו נוכל לעזור להם באיזה סוג מתאים להם .

בברכה צוות הובי ניטרו 

אלון שלו - הובי ניטרו רעננה 

כל המידע על אופניים חשמליים טיסנים מסוקים ו מכוניות על שלט .

חפשו אותנו : הובי ניטרו גם בפייסבוק hobby nitro

www.hobbynitro.net

היי ,

הייתי מעוניין לקנות אופניים חשמליים ... רציתי לדעת על מה צריך להסתכל כשקונים אופניים ?.. כאילו מה באמת ההבדלים בין הסוגים ?.. אני צריך אופניים לנסיעה של 30-40 קילומטר הלוך חזור .. יש איזה אופניים חשמליים שעושים את זה ?..

שלום אכן כן יש אופניים שמסוגלים לתת נתונים מרשימים בימיוחד כמובן ברקס אידראולי וסוללה עם 3 שנות אחריות מערכות חשמל עים אחריות !לכורוזייה מיים ועומס בכטוב ובחתום בתעודת האחריות!!כי בעלפה לכול סוגיי האופניים יש אחריות "להככלל"חחח עלק להכול על גשם קטן כן,אבל על גשם גדול לא,ובטח שאם ניכנסו מיים אז איין אחריות.ואם מישקל כבד אז צריך לישלוח וליבדוק על פי שיקול דעתנו הקיצר המישפט הזה צריך ליהיות כטוב לכורוזייה מיים ועומס בכטוב ובחתום בתעודת האחריות רק כך תוכל להבטיח אמינות ואחריות אמיתית כי אתה גם ככה לא צד בעינין אף אחד לא שאל אותך "טבלתה את האופניים במיים emo_32.png??? אתה עונה לאemo_08.png טוב אז "נחליף סוללה" חחחחח.  ממש לא נישלך ניבדוק ונעדכן אותך אל ואים והייה ונימצאו סימניי כורוזייה אתה תשלם!!!לו היתה מחזיק בתעודה ומופיעים בה הסעיפים הבאים אחריות לכורוזייה מיים ועומס בכטוב ובחתום בתעודת האחריות לא הייה ספק שהתיקון יבוצע בימלואו.נכון שה עלשבר ופאנצ'ר איין אחריות כמובן על חוטיי חשמל שניקרעים איין אחריות אבל כורוזייה מיים ועומם הם השיטה הפופולאים ביותר של המון חברות כמו למשל( חברות הסלולאר מחשירי החשמל וכמובן קורקינטים ואופניים חשמליים )להיתחמק מימתן אחריות וסחיטת כספים מילחקוחות תמימים. אז ליפניי שאתה עושה צעד בדוק האת הדברים טוב טוב

אלון שלו - הובי ניטרו רעננה 

כל המידע על אופניים חשמליים טיסנים מסוקים ו מכוניות על שלט .

חפשו אותנו : הובי ניטרו גם בפייסבוק hobby nitro

www.hobbynitro.net

הי

אני רוכב על אופניים חשמליים כבר למעלה משנה, ואני יכול לומר לך שזה אחד הדברים הטובים ביותר שיצא לי לרכוש. ראשית זה בהחלט מחליף אצלי את הרכב בנסיעות קצרות יחסית וסידורים, ואני מאוד נהנה לא לחפש חניה בכל פעם מחדש. שנית, על הדרך הרווחתי גם כושר גופני משופר וירידה במשקל, כך שהרווח הוא כפול. ממליץ בחום לא להתלבט ולהתקיע בזוג אופניים איכותיות. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר