11.10.12 | 21:25
חברה חייב את עזרתכם דחוף..

אני נהג צעיר ואני מחפש רכב אוטומט בדחיפות .. וזהו יהיה הרכב הראשון שלי ועיקר הנסיעות שלי הוא בין הלימודים לעבודה .. (10-15 קילומטר)
התקציב שלי הוא עד 20 אלף .
חשוב לי מבחינת רכב: בעיקר אמינות וצריכת דלק וביטוח נמוכה ,
אני לא כלכך מבין ברכבים .. כל הרכבים שחשבתי לרכוש עד מהרה אנשים שהבינו קצת יותר ממני הורידו אותי מהם מכל מני סיבות לדוגמא :

פיאט פונטו 03-05- אמינות מנוע נמוכה ולא בריא לגיר אוטומט
שברולט אבאו 06 - רכב שזולל דלק בכמויות גדולות ולא ביטיחותי
פיגו 206 - רכב בעל חלקים יקרים זולל דלק ולא אמין

אני לאדע אם זה סתם סטיגמות או סתם אנשים שלא מבינים יעצו לי לכן אני פונה למומחים =] 
תודה

נ.ב אני מחפש רכב רק אוטומט

04.11.12 | 21:51

בעלות הזאת תבדוק רכב יפני : סוזוקי , מאזדה . יכול שתצרוכת הדלק תהיה קצת גבוהה אבל מכיוון שאתה לא נוסע הרבה ק"מ חשוב שיהיה לך רכב אמין שישרת אותךבתקופת הלימודים .

05.11.12 | 12:16

אהלן

התקציב הזה מגביל אותך כמובן למכוניות ישנות למדי, מה שגם אומר שלאמינות הבסיסית שלהם יש חשיבות פחותה ויש יותר חשיבות לרמת התחזוקה שלה הן זכו.

נסה למצוא טויוטה סטארלט\יאריס, מאזדה דמיו, דייהטסו שרייד (מהדור האחרון) וכו'

07.11.12 | 03:18

מפחד להיות לא קשור:

אבל אם אתה גם בעיר וגם העבודה שלך בעיר אולי לא שווה לך עכשיו להסתבך עם מוסכים חניון רישון תאונות..

אולי שווה לא דווקא לקנות אופניים חשמליות הם מזה עושות את העבודה בתוך העיר...זולות והאמת דיי מגניבות..

07.11.12 | 10:24

חשבת לבדוק בחברות ליסינג?

אני לא בטוח לגבי התקציב שלך אבל אני כן יכול להבין את הדרישות שלך לרכב. אבל מה שכן, ממליץ לך לבדוק בשטח, תעבור בין חברות ליסינג שונות ותראה מה יש להם להציע. אני מציע לך את זה משום שאני יודע וכבר יצא לי בעצמי לשאול על הנושא הזה, אני בעצמי הלכתי לאלבר וראיתי שיש להם את המבצע הזה של מכירת מכוניות חדשות עם ק"מ נמוך מאוד ויש להם יותר מבחר ותוכל לבדוק את המכוניות בשטח. 

אתה יכול לבדוק, זה לא מזיק.

חיים רק פעם אחת!

09.11.12 | 21:22

אני נהג צעיר ואני מחפש רכב אוטומט בדחיפות .. וזהו יהיה הרכב הראשון שלי ועיקר הנסיעות שלי הוא בין הלימודים לעבודה .. (10-15 קילומטר)
התקציב שלי הוא עד 20 אלף .
חשוב לי מבחינת רכב: בעיקר אמינות וצריכת דלק וביטוח נמוכה ,
אני לא כלכך מבין ברכבים .. כל הרכבים שחשבתי לרכוש עד מהרה אנשים שהבינו קצת יותר ממני הורידו אותי מהם מכל מני סיבות לדוגמא :

פיאט פונטו 03-05- אמינות מנוע נמוכה ולא בריא לגיר אוטומט
שברולט אבאו 06 - רכב שזולל דלק בכמויות גדולות ולא ביטיחותי
פיגו 206 - רכב בעל חלקים יקרים זולל דלק ולא אמין

אני לאדע אם זה סתם סטיגמות או סתם אנשים שלא מבינים יעצו לי לכן אני פונה למומחים =] 
תודה

נ.ב אני מחפש רכב רק אוטומט

ע"פ הסכום שעומד לרשותך והמרחק בו תיסע יום יום, מציע לך לוותר על רכב ולהשתמש בתחבורה ציבורית

עליך להבין שבסכום אותו את מקצה לרכב ישן, כל כניסה למוסך יעלה לך ים של כסף שהבנתי כי אין לך

emo_51.pngהחיים אינם תכנית כבקשתך, המציאות ההבנה והמעש, הינו הדבר הנכון

13.11.12 | 20:28

מפחד להיות לא קשור:

אבל אם אתה גם בעיר וגם העבודה שלך בעיר אולי לא שווה לך עכשיו להסתבך עם מוסכים חניון רישון תאונות..

אולי שווה לא דווקא לקנות אופניים חשמליות הם מזה עושות את העבודה בתוך העיר...זולות והאמת דיי מגניבות..

כרוכב אפניים רגילים, ובפרט על אפניים חשמליים

אני רק מציע שתבדקו בחברת ביטוח, לעשות ביטוח צד ג, למרות שהחוק ולבינתיים יש פטור ע"כ

אבל ולו חלילה תפגעו באדם,רכב, רכוש, כל האחריות הינה עליכם, יום אשפוז רק ליום שווה כאלפיים ש"ח וכל האחריות עליכם ואם לא תשאו בכך, יטילו עיקול גורף על חשבון בנק ואו כל דבר ערך שבבעלותכם ובנוסף צו עיכוב יציאה מהארץ, כל עוד מתברר נגדכם משפט ואו צו עיקול

אז הזהרתי

emo_51.pngהחיים אינם תכנית כבקשתך, המציאות ההבנה והמעש, הינו הדבר הנכון

29.11.12 | 10:26

ברכבים ישנים העדיפות היא לרכב ידני מכיוון שרק בשנים האחרונות נכנסו גירים אוטומטים שגם יודעים לא לגרום לצריכת הדלק שלך לקפוץ לשמים.

ההמלצה שלי היא כמו של כולם וותר על הרכב אתה לא מבין כלום עדין ברכבים (כמו שאמרת) ומוסכים והדלק והחניונים והדוחות פשוט ישחתו אותך תחכה שיהיה לך תקציב לא רק לקניה אלא גם לטיפול ראשוני לאחר קניה זה מאוד חשוב.

ואל תקשיב לאנשים שאומרים לך שבמחיר כזה לא עושים בדיקה לרכב כי מי שישלם על התוצאות אחר כך זה יהיה רק אתה.

ואם בכל זאת אתה מתעקש לקנות רכב עכשיו הייתי הולך על דיהטסו שרייד.

04.12.12 | 18:57

רק רכב יפני!אמין וזול.בעיקר:מיצובישי,היתה כתבה בעיתון שהרכבים היפנים במיוחד מיצובישי הם הרכבים עם הכי פחות תקלות!

צביקה נוהג 40 שנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר