אחרי היעדרות אופנתית של....שנה! אני חוזר,והפעם מהצד השואל...

שלום לחברי הפורום החדשים והישנים (סניק אתה בחיים?).

בקרוב המשפחה שלי צפוייה להתרחב(בע"ה),ואין לי יותר את האפשרות להסתפק באוטו של אמא כמו שעשיתי עד היום....

אני מחפש רכב מהקטגורייה של הקטנות (כי זה מה שמאפשר התקציב).

ההתלבטות היא בין האלטו,ליונאי I 10,לאייגו/107.

כמו שזה נראה כרגע הכי טוב עבורי זה ללכת על ידני חדש מהיבואן,גם בגלל המחיר הנמוך,גם בגלל חסכון בדלק.

אופצייה נוספת ששקלתי זה לבדוק יד ראשונה 0 ק"מ מליסינג. (שאני אהיה יד שנייה).

על מה הייתם ממליצים,ולא לשכוח שצריך לנסות לדחוס עגלת תינוק בתא מטען שלא ממש קיים ברכבים האלה.

תודה,ניר.

ברוך הבא, לא הכרנו לפני כן אבל אשמח להכיר כעת.

מבין האופציות לדעתי היונדאי I10 עדיפה אבל בהחלט כדאי לבדוק על ליסינג 0 ק"מ, תחכה ליריד אוטומניה שיש בסוכות הבנתי ששם הולכים להיות מחירים טובים וגם שם תוכל לבחון את הרכבים ולהשוות תאי מטען וכמובן את המפרטים והמחירים... 

דבר ראשון, מזל טוב!!! גם אצלי בבית אנחנו בחיפושים אחרי מכונית קטנה. דווקא את האופציות שציינת לא בדקנו ולא חשבנו עליהם, אבל יש מצב שהם ילקחו גם בחשבון. חשבנו אולי על הקיה או פיז'ו. גם אנחנו שמענו על היריד הזה בסוכות ולא מתפשרים על יד ראשונה ומחיר מוזל יכול לעזור לנו מאוד. אצלינו אבא שלי חושב לעשות טרייד אין ביריד כי יש את האופציה הזאת שם. בהצלחה...

הקומפקטיות שיש לך בראש לדעתי יהיו קטנות מדי בתא המטען. אל תשכח שחוץ מעגלה יש עוד דברים. סתם רעיון, אבל מה עם הC3 פיקאסו?? קטנה חמודה ומרווחת להפליא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר