מישהו יכול להמליץ על מקום טוב שעושה ווקס חם לרכב באזור המרכז וירושלים????

בוריס שלום-בקשר לוקס חם

יש לך נסיון עם הוקס חם? ראית פעם מישהו שעשה את זה? אני מאוד מסופק שמישהו באמת מתיז וקס חם עם הרכב. לרוב עושים את זה בתחנות שטיפת המכוניות והחברה שם לא בדיוק אמינים. פעם צחקתי שאנשים שוטפים את המכוניות עם נוזל לשטיפת כלים ולפתע כל עובדי השטיפה השתתקו במבוכה. מעניין למה. לחילופין יש חברות שעושות ציפוי טפלון וזה נקרא "דורושיין".ראיתי פעם איך זה נראה וזה עושה רושם טוב יותר. אם אתה מהצפון אולי אוכל לעזור לך בכתובת.

תודה אבל אני גר בירושלים אז אני צריך משהו מהסביבה ובקשר לווקס החם

שאלתי על זה בגלל שראיתי בחו"ל הרבה שטיפות שהמכונה מתיזה על הרכבים ווקס.

בוריס,כאן מזרח תיכון!!!

כאן מחברים שתי מכוניות ומוכרים כרכב יד ראשונה, כאן אנשים קונים צמיגים ללא שם יצרן ולא ארץ יצור כי הם זולים ב 50 ש"ח מצמיג מתוצרת ידוע. כאן מעקמים זרועות של מגבים במקום לקנות זוג מגבים ב40 ש"ח ואתה מחפש כאן מישהו שישפוך לך משהו חם על הרכב?! תזהר.

בוריס שלום-בקשר לוקס חם

יש לך נסיון עם הוקס חם? ראית פעם מישהו שעשה את זה? אני מאוד מסופק שמישהו באמת מתיז וקס חם עם הרכב. לרוב עושים את זה בתחנות שטיפת המכוניות והחברה שם לא בדיוק אמינים. פעם צחקתי שאנשים שוטפים את המכוניות עם נוזל לשטיפת כלים ולפתע כל עובדי השטיפה השתתקו במבוכה. מעניין למה. לחילופין יש חברות שעושות ציפוי טפלון וזה נקרא "דורושיין".ראיתי פעם איך זה נראה וזה עושה רושם טוב יותר. אם אתה מהצפון אולי אוכל לעזור לך בכתובת.

יש בהרצליה

רחיצת המרכז ישראל במרכז התעשיה רחוב הס במרכז העיר, יש לו מכונה שעושה פוליש וגם ווקס ,זו מכונה הדומה למכונת רחיצה, את האמת מעולם לא ניסיתי ומיקצועית אני לא מאמין במכונה זו, מקצועית עושים ווקס רק לאחר פוליש כשמורידים שכבת צבע מהרכב , וכמובן שאין טעם בפוליש לצבע מטאלי כי השכבה העליונה היא של לקה שקופה, יש גם תחנות רחיצה הגונות וטובות שבאמת מתיזות ווקס על הרכב ברחיצה, לו שזה עוזר הרבה , עיקר העזרה למי שמוכר ומרוויח ולמי שזה מרגיע את נפשו כי עשה ווקס לרכבו,תחנת רחיצה אמינה יש בחניון קניון רמת גן רוחצים נהדר ואמינים מאוד,

בוריס,כאן מזרח תיכון!!!

כאן מחברים שתי מכוניות ומוכרים כרכב יד ראשונה, כאן אנשים קונים צמיגים ללא שם יצרן ולא ארץ יצור כי הם זולים ב 50 ש"ח מצמיג מתוצרת ידוע. כאן מעקמים זרועות של מגבים במקום לקנות זוג מגבים ב40 ש"ח ואתה מחפש כאן מישהו שישפוך לך משהו חם על הרכב?! תזהר.

בוריס,אם באמת הרכב שלך חשוב לך...

אתה צריך לשמור עליו בעצמך. יש חברה בשם CARPLAN. http://www.carplan.co.il/sg_product~ECP500~2~0.htm הם מוכרים דברים טובים שלא תמצא בחנויות. קנה שמפו עם וקס ותשתמש בו בזמן שטיפה. היתרון של השמפו הזה שהוא נכנס למקומות שאתה לא מגיע אליהם ועושה שם שכבת וקס. זה לא אומר שאתה לא צריך לעשות וקס גם לשאר חלקי הרכב החיצוניים כי שכבת הוקס שמשאיר השמפו היא מאוד עדינה. קרא כאן בפורום בהמשך איך אני עושה. אני מאמין שזו שיטה טובה. כשחושבים על וקס חם, הרי הוא הופך לנוזלי בגלל היותו חם. אבל מצד שני בקיץ הרכב מספיק חם לגרום לוקס לנזול מהרכב לכביש. אז לדעתי זו עבודה בעיניים שעובדת נהדר על עצלנים.

היי בוריס,

אני רוצה להמליץ לך על מקום טוב במרכז שעושים ווקס לרכב באזור פתח תקווה.

השירות הכי טוב שקיבלתי , הרכב קיבל ניקוי יסודי ומצאתי אותם באינטרנט

אני שם פה קישור לאתר שלהם שתוכל ליצור קשר, מקווה שעזרתי - ווקס לרכב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר