בעיית זהות

הבת שלי בת 15 הרגישה לפני שנתיים שהיא נמשכת לבנות.כבר שנתיים שניסינו הכל.רבנים תפילות קמעות.עשרות אלפי שקלים אפילו היפנוזה ואפילו את שיטת מכות חשמליות ויאטנמית.שום דבר לא עוזר.אני כבר על סף יאוש.אני לא מצליח לעזור לה.יש לציין שאצלנו במשפחה אין היסטוריה של מחלות נפש או סטיות כאלו.מה עושים

הבת שלי בת 15 הרגישה לפני שנתיים שהיא נמשכת לבנות.כבר שנתיים שניסינו הכל.רבנים תפילות קמעות.עשרות אלפי שקלים אפילו היפנוזה ואפילו את שיטת מכות חשמליות ויאטנמית.שום דבר לא עוזר.אני כבר על סף יאוש.אני לא מצליח לעזור לה.יש לציין שאצלנו במשפחה אין היסטוריה של מחלות נפש או סטיות כאלו.מה עושים

היי,
אני קורא את מה שכתבת כאן וזה גורם לי עצב רב.

משיכה מינית, סטרייטית או לאותו המין כמו במקרה של הבת שלך היא דבר טבעי ונורמאלי ואינה בשום אופן מחלת נפש. אין צורך לשנות את הבת שלך, אין צורך להעביר אותה חשמולים, לשלוח אותה לטיפולים, הכל בסדר ונורמאלי איתה, לא רק זה, נטייה מינית היא מולדת ואין שום דרך לשנות אותה.

אני מאמין שתוכל לקבל את הנטיה שלה, לקבל את הבת שלך כמו שהיא ולהבין שהיא אוהבת בנות, וזה בסדר וזה נפלא.

אני מבין שזה קשה לך, אבל אתה ממש לא לבד,
אנחנו באגודה למען הלהט"ב נמצאים כאן בשבילך ובשבילה,
אם תרצה נוכל לשוחח ולדבר, ולהציע לכם כלים, להורים ללהט"ב, לבני נוער להטבים ולהבין שאתם לא לבד.

תראה ותבין שאתה לא לבד, ושמשפחות להט"ב הן נורמליות, טבעיות ונפלאות.

אתה יותר ממוזמן לפנות אלינו לתוכנית מג"ן של האגודה למען הלהט"ב בפייסבוק (פנה אלינו בפרטי ונשמח לדבר, לייעץ ולהפנות אם צריך לגורמים באגודה שיוכלו לסייע לכם).

https://www.facebook.com/MagenProject

אשמח להמשך שיח
אייל, תוכנית מגן של האגודה למען הלהט"ב בישראל

לא כל כך הבנתי.הרי היא בתור ילדה שיחקה עם בובות ומטבח ועוד משחקים של בנות.לא היתה שום בעיה מיוחדת.אם היה תכונה מלידה.אני כבר הייתי שם לב מזמן.לא הגיוני לי מה שכתבת.סליחה אבל עדיין תודה על הכוונה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר