זקוקה לעצתך ד"ר אירנה בהקדם!!!!!!!!

שלום ד"ר אירנה, אני משוחררת מזה 4 שנים בצבא שובצתי לשרת במשטרה צבאית במעברים על מנת לצאת משם כשלא הצלחתי בשום דרך אחרת הורדתי פרופיל ל 45 ונשארתי בצבא רציתי לשרת בצבא אבל החליטו לעשות לי דווקא כשאני בת לאם חד הורית עם הרבה קשיים. ואני רק רציתי להיות פקידה זה מה שקיבלתי בסופו של דבר זה מה שקיבלתי אבל אחר כך רציתי לעלות פרופיל והייתי באמת חיילת טובה וידוע שבמשטרה צבאית הרבה מורידים פרופיל בעיקר אלה שמגיעים למעברים אצלי בבסיס היינו כמה כאלה הבעיה היא שכשרציתי לעלות פרופיל הוא לא נתן לי למרות שעשיתי שמרות עם נשק וכו' בכל מקרה כרגע זה לא רלוונטי במעמד השיחה הד"ר שאל אותי מה הסיבה הנוספת שאני רוצה לעלות פרופיל ואמרתי לו בגלל הרישיון אז הוא ענה לי שאין לי סיבה לדאגה שזה לא קשור בכלל זה נוגע לאלה שהשתחררו על 21. היה לנו בחור בבסיס שהוריד פרופיל כמוני אבל היה לו כבר רישיון והוא המשיך לנהוג וגם כשפגשתי אותו באזרחות הוא נוהג ופגשתי עוד בחור שלא היה לו רישיון בזמן השירות אנחנו פשוט גרים קרוב והוא עשה רישיון אני מאוד רוצה רישיון וצריכהאבל אין לי עם מי להתייעץ בנושא כי אף אחד שמכיר אותי לא יודע שהורדתי רופיל בצבא וגם אם אני אספר להם הם לא יאמינו לי כי זה מלווה בסטיגמה ואני הכי לא תואמת לסטיגמה הזאת!!!! פשוט ככה קרה לי בנסיבות חיי אבל אי אפשר להחזיר את הזמן אחורה או לבכות על חלב שנשפך... אשמח לעצה ועזרה בנידון. תודה, א.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסיכיאטריה