תחושת ריקנות

שלום לכולם. אני בן 24, משוחרר 3 שנים. וכרגע לא עובד. בעייתי היא כזאת: לפני כשלושה חודשים סבלתי מדכאונות וחרדות ברמה שהיה קשה לי לתפקד כמו שצריך. פניתי לפסיכיאטרית שנתנה לי מרשם לרסיטל 20 מ"ג, ובנוסף התחלתי טיפולי CBT אחת לשבוע. אכן יש שיפור מבחינת הדיכאון והחרדות שפחתו, אבל הפסקתי לקחת את התרופה לפני כחודש וחצי בעקבות כך שאין לי מרשם ולא היה לי כח ללכת אליה שוב. בזמן הזה שהפסקתי לקחת את התרופה התחלתי להרגיש ריקנות במוח, כאילו עשו לי Delete על הכל. ז"א דברים שידעתי נשכחו ממני ואני לא מצליח להתרכז כשאני מנסה ללמוד. בעקבות כך גם איבדתי את הביטחון שקצת היה לי. שאלתי היא האם זה השפעה שלילית של התרופה עליי, ומה אני יכול לעשות כדי לחזור ולחיות כמו בן-אדם?

תשובה

קיק היקר, אני נוטל ציפרלקס 20 מ"ג ביום בעבר ניסיתי להפסיק גם על דעת עצמי, מפאת שאתה יודע שאין כבר כח לקחת את התרופות וזה גם נמאס כבר. הטעות היחידה היא שהפסקתי, כי בדיוק כמו שאתה מציין הפסקה, לרבות הפסקה לא הדרגתית יש לה תופעות לוואי קשות. למה להפסיק? אם זה תורם לך למה להפסיק.. זה שחולה בסכרת לא מפסיק את הזריקה של אינסולין שלו אז למה שאתה תפסיק? הכדור עושה לך טוב? אז המשך לקחת אותו עושה לך רע? תעבור לכדור אחר. זה ההמלצה שלי בתור חולה נפש. (ובכוונה אני כותב חולה נפש)

סבבה

הייתי היום אצל הפסיכיאטרית והיא נתנה לי מרשמים חדשים. החל ממחר אני אמשיך לקחת את התרופה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסיכיאטריה
בחר
בחר