חרדות .

חרדות .

אני ילדה בגיל ההתבגרות שסובלת מחרדות .. מאז שנולדתי הייתי מופיעה על במות , שרה , רוקדת , משחקת ומלאת ביטחון . לאחר עלייתי לחטיבת הבניים בטחוני צנח מכל מיני נסיבות ברמה כזאת שגם בכיתה קשה לי מאוד לשבת . הרגעים הקשים ביותר בשבילי בכיתה זה שמורה פונה אלי ואני צריכה לדבר , שמדברים עלי , או שחברי הכיתה מסתכלים עלי . זה לא קורה כי אני לא יודעת את הידע הנלמד , אלא כי אני פשוט לא מסוגלת לעמוד ולהופיע . הפסיכולוגית מתארת את זה חרדת מבחנים , מבחנים מול הכיתה .. ופחד לקבל את הביקורת . אני ילדה מאוד רגישה , ולכן הגעתי למצב הזה . אני לא מעוניינת שהמצב הזה ישאר כי אחרת הוא גם משתלט יותר מדי , פסיכולוגית לא עזרה לי , וכן גם טיפולים במכבי טבעי . המצב משתפר לאט לאט בצעדים מאוד קטנים , ובנתיים אני מסוגלת רק לשבת בכיתה בלי שיפנו אלי . למישהו יש פיתרון ? ...

פתרון

רק כדורים מהפסיכיאטר יעזרו

ללא כדורים את כן יכולה לצאת מזה

את נשמעת אחת עם המון הבנ למצב שלך יש כאן פורום שנקרא העבודה של ביירון קייטי מנהל אותו ירון ספקטור הוא יוכל לעזור לך לצאת מהמצב שאת מתארת י דבר כזה חרדת בחינות וחרדת להופיע בפני קהל הוא יוכל לעזור לך את את במכבי טבעי תני לטיפול את הזמן את אומרת שהטיפול הזה כן עוזר לך אל תפסיקי אותו נסי את הפורום הזה בהצלחה לך

אני ממליצה לפני שלוקחים טיפול להתיעץ עם פסיכיאטור

הייתי בטיפול תרופתי תקופה די ארוכה, ובסוף החלטתי להמשיך אבח בלי טיפול של אדם מוסמך- זה אסור ויכול לגרום נזק בלתי הפיך.

חרדות .

אני ילדה בגיל ההתבגרות שסובלת מחרדות .. מאז שנולדתי הייתי מופיעה על במות , שרה , רוקדת , משחקת ומלאת ביטחון . לאחר עלייתי לחטיבת הבניים בטחוני צנח מכל מיני נסיבות ברמה כזאת שגם בכיתה קשה לי מאוד לשבת . הרגעים הקשים ביותר בשבילי בכיתה זה שמורה פונה אלי ואני צריכה לדבר , שמדברים עלי , או שחברי הכיתה מסתכלים עלי . זה לא קורה כי אני לא יודעת את הידע הנלמד , אלא כי אני פשוט לא מסוגלת לעמוד ולהופיע . הפסיכולוגית מתארת את זה חרדת מבחנים , מבחנים מול הכיתה .. ופחד לקבל את הביקורת . אני ילדה מאוד רגישה , ולכן הגעתי למצב הזה . אני לא מעוניינת שהמצב הזה ישאר כי אחרת הוא גם משתלט יותר מדי , פסיכולוגית לא עזרה לי , וכן גם טיפולים במכבי טבעי . המצב משתפר לאט לאט בצעדים מאוד קטנים , ובנתיים אני מסוגלת רק לשבת בכיתה בלי שיפנו אלי . למישהו יש פיתרון ? ...

תשובה

שלום לך, אכן, קודם כל מומלץ לעבור הערכה ואבחון של איש מצקוע - פסיכיאטר - במטרה להגיע למסקנות אודות הטיפול המתאים עבורך שעשוי להביא לשיפור. חשוב לציין כי לא בהכרח הטיפול יכלול גם טיפול תרופתי. בברכה, ד"ר אירנה ספקטור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסיכיאטריה
בחר
בחר