פסוריאזיס

פסוריאזיס

לפני כחצי שנה אובחנתי כחולת פסוריאזיס מאז אני מטופלת (לסירוגין) במשחה הנקראית דייבובט. רופא העור שלי המליץ לי גם על טיפול נפשי כדי להוריד את המתח בחיים. מהי בעצם החשיבות של טיפול גם במישור הנפשי, והאם אפשר להמיר טיפול פסיכולוגי בטיפול פסיכיאטרי במקרה זה?

הסבר

יידוע שמצב נפשי ירוד, לחצים - גורמים להתפרצות המחלה. ולכן מאוד חשוב לשמור על אורך חיים רגוע. אני למשל עושה יוגה, שומרת על תזונה נכונה ומשלבת פסיכוטרפיה כחלק מהטיפול במחלה. כמובן שאני לא נמנעת מלטפל בבעיה בצורה ישירה כשהיא מתפרצת בכל זאת ועל כן הרופא רשם לי מישחה מעולה שכבר אחרי 2-3 גורמת לשיפור משמעותי במראה העור. למדתי לחיות איתה..

טיפול נפשי ומחלה גופנית

שלום לך, נמצא כי חלקן ממחלות גופניות וביניהן מחלות עור מסויימות, מחלות דלקתיות, אסטמה ואחרות, מופשעות ע"י מצבים נפשיים ועלולות להחמיר במצבים של מתח נפשי, דיכאון, הפרעת חרדה וכד'. לכן, שיפור במצב הנפשי יכול לסייע לטיפול במחלה הגופנית. הבחירה בסוג הטיפול, פסיכולוגי או פסיכיאטרי אמורה להתבצע בהתייעצות עם איש המקצוע שיבחן את מצבך ועל סמך הבדיקה ימליץ על הטיפול המתאים ביותר. בברכה, ד"ר אירנה ספקטור

פסוריאזיס

www.youtube.com/watch?v=IzNuXqtGJNA
17 בפבר׳ 2013 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל.
ד"ר עזרא מספר אודות מחלת הפסוריאזיס (ספחת). דרכי טיפול טבעי ואורטודוקסי בפסוריאזיס. פסוריאזיס מחלת עור אוטואימיונית כרונית, המלווה במגוון רחב של ...

פסוריאזיס טיפולים

16 בינו׳ 2015 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה.
מחלת הפסוריאזיס או בשמה העברי ספחת הינו מחלת עור אוטואימונית. ד"ר עזרא מספר אודות הפסוריאזיס, טיפולים טבעיים וקונבנציונליים. 

פסוריאזיס | ספחת - דיאטה מהירה

diet2all.net/page798.asp

פסוריאזיס ספחת מחלת עור נפוצה מאוד. המחלה מאופיינת בבניית תאי עור המתחלקים במהירות פי 1000 מהנורמה. הצטברות תאי העור נותנים את המראה הכסוף האופייני.

אישית אני מאמין בטיפולים טבעיים בכל תחום כמעט גם לגבי פסוריאזיס.
מרגיש לי הרבה יותר נכון מתערובות כימיקלים.

יש כאן מאמר מעניין - טיפים לגבי טיפול בפסוריאזיס והקלה על הסימפטומים,

חלק גדול זה מניעה וחלק שימוש בחומרים עדינים ומרגיעים לעור -
מוזכרת שם איזושהי משחה טבעית לעור שמקלה על המחלה - שווה לבדוק.

חשוב לפנות אל מומחים לצורך טיפול במחלת עור פסוריאזיס במודיעין, לא כל אחד יודע כיצד לטפל ולאבחן נכון.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסיכיאטריה
בחר
בחר