29.05.10 | 21:43
רישוי עסקים, דרישות העירייה וכיבוי אש
עיריית חולון מחייבת אותי כשוכר נכס (מחסן) מעל 50 מ"ר ברישיון.לצורך זה מחייבים אישורי כיבוי אש. פקחי העיריה לא מבינים בזה, אנשי הכיבוי לא מבינים בחשמל, מגלגלים את העניין לאישור "מהנדס בודק מוסמך" שלוקח 1200 שח לרבע שעה.יש הגדרת דרישות חשמל בכלל שבסמכות העיריה או כיבוי אש?
06.12.10 | 17:14

לא יודע אבל קרה לי משהו דומה

כשרציתי לפתוח מוסך מלגזות עשו לי את אותו הליך... לא יודע למה
07.12.10 | 00:31

רישוי העסק

ההליך הוא בסדר כנראה לפי חוקי העזר העירוניים, אבל אף אחד לא יודע להגדיר מהן הדרישות בחוק לעסק שלי והכבאים משנים מחדש את דרישותיהם בכל שנה !
06.03.11 | 20:24

רישוי עסקים, דרישות העירייה וכיבוי אש

עיריית חולון מחייבת אותי כשוכר נכס (מחסן) מעל 50 מ"ר ברישיון.לצורך זה מחייבים אישורי כיבוי אש. פקחי העיריה לא מבינים בזה, אנשי הכיבוי לא מבינים בחשמל, מגלגלים את העניין לאישור "מהנדס בודק מוסמך" שלוקח 1200 שח לרבע שעה.יש הגדרת דרישות חשמל בכלל שבסמכות העיריה או כיבוי אש?

רישוי עסקים

צור קשר,אנסה לפתור לך את הבעיה
19.05.12 | 14:49

רישוי העסק

ההליך הוא בסדר כנראה לפי חוקי העזר העירוניים, אבל אף אחד לא יודע להגדיר מהן הדרישות בחוק לעסק שלי והכבאים משנים מחדש את דרישותיהם בכל שנה !

הליך רישוי עסק

כל עסק אשר נכללים בקטגוריה של חוק רישוי עסקים 1968, אמורים לעבור סידרה של בדיקות ובנהם כיבוי אש. כל נכס אשר נבדק ע"י כיבוי אש, מותנה בקבלת אישור , רק לאחר שישנו אישור חשמלאי בודק. מחיר כפי שניתן לך גבוהה, מחיר אישור נע בסביבות ה 700 ש"ח. יש לציין כי הוצאת רישיון עסק הינו הליך מורכב עם הרבה כאבי ראש. בברכה קופל- רישוי עסקים, מומחים בהוצאת רישיון עסק
04.07.12 | 14:31

תודה רבה ,

הייתה הפקה אדירה תודה רבה לצוות העובדים ולחברת מוצרי האריזה אשר השיקו עבורינו שקיות ממותגים ברמה גבוהה ..

08.12.13 | 10:19

רישוי עסקים הינו תהליך מורכב מול הרשויות,

יש צורך בליווי מלא לקבלת רישיון עסק מול הרשויות המקומיות.

בעל משרד אדריכלים "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים" אשר מתמחה בין היתר בעיצוב משרדים, רישוי עסקים לכל סוגי העסקים.

רישיון יצרן, חוות דעת מקדמיות, תוספות והיתרי בניה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ארנונה ומיסוי עירוני
בחר
בחר