משהו מכיר עורך דין טוב בזכויות יוצרים?

ראיתי דרוג של עורכי דין מובילים בתחום באתר בסטר שמגדיר את הטובים ביותר. האם הרשימה אמינה? האם אלו עורכי דין שישחטו אותי בכסף או שהם סבירים? האם משהו מכיר עו"ד טוב במחירים הגיוניים בתחום הזה?

היי

לדעתי הבעיה היא שאתה לא יודע איך בדיוק נקבע הדירוג הזה, ייתכן שאלה הסכמים בין בעלי המקצוע לאתר, או שהם משלמים לו (לא מצאתי לכך התייחסות באתר. אם זהו לא המצב- התנצלותי מראש)

אני הייתי ממליץ לך להסתמך יותר על גולשים, כי ברור שאין להם אינטרס. כמובן שעדיף שתעשה את זה באתרים "בטוחים" כמו דפי זהב, שמצריכים הוכחות שהביקורות אכן אותנטיות.

במקרה האמור, מצרף לך רשימה ממנה תוכל למצוא עורך דין קניין רוחני.

בהצלחה

לדעתי הכי טוב לפנות לעורך דין עליו לא רק מקבלים המלצות אלה גם יש לו הישגים מוכחים, כך למשל עורך דין זכויות יוצרים חיים שטנגר, בעל וותק של מעל ל30 שנה ונצחונות רבים גם בתחום זכויות יוצרים.

עו"ד שמתמחה בתחום של זכויות יוצרים והפרת זכויות יוצרים, קניין רוחני, סימני מסחר, בתחום האינטרנט במיוחד. מומלץ לקרוא עוד באתר שלו שמכיל המון מידע שימושי ומקצועי בנושא דיני אינטרנט. עורך דין זכויות יוצרים יורם ליכטנשטיין מומלץ מאוד, מקצועי אמין, מנוסה, ובעל התמחות וידע רחב בתחום זכויות יוצרים וקניין רוחני.

נראה לי שאולי כדאי לקרוא קודם על חוק זכויות יוצרים ורק לאחר מכן להחליט על עורך דין בלי המלצות באינטרנט.

שלום.

אנו משרד עו''ד המתמחה בתחום, ניצחנו כבר בתיקי זכויות יוצרים אל מול חברות הביטוח חברות הפצה וחברות הייטק. מוזמן ליצור קשר. אנו מציעים טיפול מקצועי ומסור עד לתוצאה המיטבית. בהצלחה.

http://moscovic.com/

אני לא בטוח שהבנתי את כוונתך, ולא בטוח שעורך דין אברהם אינדורסקי יעזור לך, אבל ממליץ לך לנסות אותו הוא תותח!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קניין רוחני וזכויות יוצרים
בחר
בחר