תתיעץ עם עו"ד לדעת איפה אתה עומד ואיך להמשיך. 

להתגרש זה לא גן ילדים.במקומך הייתי מעיפה את  הזבל החוצה. אישה צריכה לכבד ולא לשכב עם כל אחד.תחשוב טוב על הילדים הם לא צריכים אמא כזאת. בגידה לא סולחים ועל תקשיב לשום פסיכולוגים הם סתם מבלבלים את המוח.

למה למהר? תחכה לפעם השלישית...מה בוער?...

אתה מוכרח להתגרש.בגלל שזה לא הפעם הראשונה.אין לה בושההיא לא ניסתה לתקן את הטעות.ולכן אני ממליץ לך להתגרש ולנסות דרך חדשה.דרך קשה אבל הכרחית.

שאלה מפגרת אחי...

1) אישה שבגדה בבעלה [בפעם הראשונה מרצונה] מחוייבת להתגרש מבעלה [זה על פי הדת]

2) לא על פי הדת...בתור אדם הגיוני ורציונלי...הי אתבגוד בך עוד מליון פעם גם בגלל שהיא זבל של בן אדם וגם בגלל שאתה פרייאר שמוותר ועל דבר כזה לא מוותרים, חבל שאתה לא יודע אחי מה ראוי לעשות...וצריך להתייעץ...

תתגרש ממנה כי היא לא אוהבת אותך לצערי, אם היא היתה אוהבת והיו בעיות היא היתה מדברת איתך, ללכת לגבר אחר? אתה פאקינג מבין שהיא שכבה\עשתה מעשים עם גבר אחר? מה לכל הרוחות?!?!?

אתה סמרטוט ולא גבר אני לא מבין איך סמרטוטים כמוך מסוגלים להמשיך לחיות עם זונה בבית . 

אתה סמרטוט ולא גבר אני לא מבין איך סמרטוטים כמוך מסוגלים להמשיך לחיות עם זונה בבית . 

למה ליתגרש? מה יעשו הגברים שאוהבים נשואות לחפוזונים?

תגיד לי אתה השתגעת? לאיזו כמות זיונים מהצד אתה ממתין?

עץ עקום לעולם לא יכול להתיישר.......     . התחושה של לא להיות רצוי גורמת לחלק קטן מן האנשים לרדוף עוד יותר אחר אשה כזאת.ולהרים לה את האגו לשמיים

בשלב הבא יגיע תור ההפנמה ואז יגיע הרצון שלך  לנקמה.

לפניך 2 ברירות

א. תתחיל לבגוד בה עם אחרות רק לא עם נשואות

ב.להתגרש

או שתמשיך לחיות כמו פרייר איתה עד לפעם הבאה

עץ עקום לעולם לא יכול להתיישר.......     . התחושה של לא להיות רצוי גורמת לחלק קטן מן האנשים לרדוף עוד יותר אחר אשה כזאת.ולהרים לה את האגו לשמיים

בשלב הבא יגיע תור ההפנמה ואז יגיע הרצון שלך  לנקמה.

לפניך 2 ברירות

א. תתחיל לבגוד בה עם אחרות רק לא עם נשואות

ב.להתגרש

או שתמשיך לחיות כמו פרייר איתה עד לפעם הבאה

קרא את הכתוב פה, בדוק אם זה המצב,

ואם כן, זאת העצה הטובה ביותר שקיבלת עד עכשיו !!!

שמע-

הרגשה של בגידה היא לא נעימה אבל תשאל את עצמך כזאת שאלה האם אני רוצה לשבור את החבילה שיש לי? 3 ילדים

אני מציע אם אתה חושב על גירושים אולי תמצאו אצלכם את העמק השווה?

כן יש כאלו שיגידו לך מה שאני אומר זה לא נורמלי אבל אתה יודע היום בעידן של היום מי נורמלי ומי לא? אנחנו לעצמנו קובעים

אני מציע ככה:

קודם כל תשבו ותדברו

ואחר כך תסביר לה שלא מתאים לך עצם המחשבה של להיות נבגד

והכי חשוב לא רוצה לשבור מסגרות בואי נכנס לעולם חילופי הזוגות , עושים הכל יחד

העולם הזה יעזור לכם אם אתה מוכן להקריב (לא שובר מסגרות )

ככה היא יכולה לקבל סליחה את כל זין שהיא רוצה ואתה יכול על הדרך גם להנות מזה בלי לשבור מסגרת

אבל זאת שאלה האם אתה רוצה להמשיך לחיות איתה בלי לשבור מסגרת

תקרא על עולם הסווינג ותראה אם זה מתאים לכם. אישית חושב שכן לא לשבור מסכומיות ו ונשארים יחד עם הילדים.

היי. לא נעים לגלות בן זוג שבוגד. אני באופן אישי מציעה לצבור עדויות בכדי להגיע להחלטה. חברה שלי שמה לבעלה תכנת האזנה בנייד וכך הקליטה את שיחותיו עם המאהבת שלו. יש אתר בפייסבוק שלהם: תכנת האזנה והקלטה לנייד. שיהיה לך בהצלחה!

שבת שלום אאיש מניסיוני, פנה אך ורק לרבנות שיכריזו עליה כאשה מורדת, אל תסכים להסכם גירושין בבית המשפט האזרחי!!! שם כולם לטובת נשאה גם אם היא מורדת. תתגרש, אין מה לעשות מי שבגדה פעם תבגוד שוב ושוב! אני מבין לליבי אבל תעשה את זה רק ברבנות האומן לי אם הייתי פועל כך בעברי לא הייתי משלם לגרושתי כלום עד בכלל!! תלחם על הילדים אל תפחד אתה תסדר העיקר אל תשלם לה כלום וזרוק אותה כחפץ מהבית!!!

ממה שהבנתי ממך ומהתגובות כאן...שהיא לא בגדה בך ממש (הכוונה לחדירה),ויש לכם 3 ילדים ו-7 שנות נישואים.בגידה מעין זו מעידה על צורך נפשי לקבל לכאורה דברים שחסרים לה איתך ולא צורך פיזי ממש. על כן אני ממליץ ללכת לייעוץ זוגי והכוונה ולבדוק את האפשרויות האם ניתן לשקם את חיי הנישואים ולפתוח צוהר לתקשורת והבנה הדדית של בני הזוג,הדרך הקשה יותר היא להתגרש במצב הנתון .

מאחל לך בהצלחה!

תואר בפסיכולוגיה חברתית ועוסק בייעוץ זוגי.

שלום לך אל תהסס לרגע וסיים את הנישואין האלה במהרה אשתך תמשיך במעשיה ללא עוררין ותקפוץ לכל מיטה בכל הזדמנות צא לדרך חדשה למרות הילדים שיש לכם ופתח פרק ב בחייך בהצלחה

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר