ושוב אכזבה..

כן, גם אני גרושה מזה חמש שנים, שוב ושוב יצאתי לדייטים, שוב ושוב הכרתי גברים (אוי, כמה גברים הזויים פגשתי - עם דרישות מטורפות, בקשות משונות).. אין מצב לפגוש גבר רגיל, פשוט, חם לב?!!

ולבסוף, מצאתי מישהו שחשבתי שאולי זה הוא, ניסיתי, נפגשתי, וויתרתי, דילגתי, ממש נלחמתי... ולאחר חצי שנה הבנתי, שוב, זה לא זה...

למה? למה? למה הגברים הם כה הזויים, או שאני היא ההזויה שמבקשת למצוא את הגבר עם לב חם, שמוכן לקבל ולהבין..

האם נתקלתם בסיטואציות כאלו?!

ואז חשבתי אעזוב את עולם הדייטים לתקופה הקרובה.. אנשום אוויר ואולי אתחיל שוב.

בת כמה את?.....

אני לא מכירה אותך אישית... למרות זאת אני חושבת שאם עדיין לא מצאת" אותו"  זה לא אומר כלום.  אולי עדיין משהו בך צריך להשתנות,או הבחור הזה אולי עדיין לא מוכן -עדיין יש לו לעבור דרך כדי להגיע אליך. הכול אפשרי.. אולי זה זמן להיות עם עצמך,לבד,להכיר את עצמך את הצדדים שעדיין לא הכרת. אני מאמינה שאין סתם. לכל דבר יש סיבה וכשתמצאי אותה בך ולא במישהו אחר   הדברים יתחלו להשתנות. מקווה שעזרתי(:

אוולין יועצת ביוגרפית-לכל דבר יש סיבה ולכל בעיה פתרון.

evelin2012@walla.co.il

אני לא מכירה אותך אישית... למרות זאת אני חושבת שאם עדיין לא מצאת" אותו"  זה לא אומר כלום.  אולי עדיין משהו בך צריך להשתנות,או הבחור הזה אולי עדיין לא מוכן -עדיין יש לו לעבור דרך כדי להגיע אליך. הכול אפשרי.. אולי זה זמן להיות עם עצמך,לבד,להכיר את עצמך את הצדדים שעדיין לא הכרת. אני מאמינה שאין סתם. לכל דבר יש סיבה וכשתמצאי אותה בך ולא במישהו אחר   הדברים יתחלו להשתנות. מקווה שעזרתי(:

אוולין יועצת ביוגרפית-לכל דבר יש סיבה ולכל בעיה פתרון.

evelin2012@walla.co.il

שלום לך

מהצד הגברי גם רני גרוש 5 שנים ומחפש וגם אני יצאתי ונתתי צאנס ועוד בליינד דייט ועוד ביני לבין עצמי קראתי לבליינדדייט פגישת עבודה וצחקתי כי אהבה שם לא מצאתי!!! אז אולי בדרך שונה ואחרת נוכל את ואני להכיר אחד את השני וליצור זגיות אחרת אמיתית כנה מה דעתך???

הנני איש מקסים עם נתינה אין סופית חם אוהב ומפרגן גר בשפלה ועובד בחו"ל בן 55 ונראה טוב ואף צעיר.

מה דעתך?

שילחי למייל את תגובתך ELIBIR1@WALLA.CO.IL

אלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר