שירות מדהים שעזר לי בתהליך הגירושין

הי חברים, אני חדש פה, התגרשתי לפני מספר שבועות וקרה לי משו שהציל את אותי מלהתבאס על כל התהליך הנוראי הזה של הפרדת הכוחות. אשתי (איך אקרא לה ? אשתי לשעבר אוי זה נשמע נורא ) עזבה את הבית. אני, שרק רציתי שקט נפשי אמרתי לה: " קחי מה שאת צריכה" .מסתבר שהיא הייתה צריכה ה-כ-ל! חזרתי, חשכו עיני, איפה כל התמונות, העציצים...כל מה שגרם לי להרגיש פה בית, עכשיו זה סתם נראה כמו חורבה- לא בא לי להיות פה. עכשיו למי יש זמן להתעסק עם זה, ללכת לקנות לארגן לאבזר ?? מיותר, מעייף ואני גם ממש לא יודע איפה. במקרה, ישבתי עם חבר מהעבודה באותו השבוע וסיפרתי על מר גורלי, והוא זרק לי שהוא מכיר שהיא סוג של קוסמת, מגיעה אליך הביתה ומכניסה את הטאץ' הנשי הזה אמרתי לעצמי, מה יש לי להפסיד? התקשרתי. אתם לא מאמינים הבחורה הגיעה אליי הביתה, מעבר לזה שהרגשתי שהיא מבינה אותי ויודעת מה לשאול, היא באמת מצאה פתרונות מעולים ברמת ארגון המטבח הארונות, הוספת פריטים עיצוביים סידור הריהוט הקיים מחדש ואפילו הציעה לעזור לי עם התיוקים של החשבונות - מין משב רוח רענן שעשה לי שינוי. עם העובדה שאני מתגרש אני מנסה להשלים, אבל הבנתי שאם לא יהיה לי כיף לחזור הביתה - מה נשאר?? זהו , רציתי נורא לשתף. אשמח לתגובות. שלכם, amitti

תגובה לגרוש הטרי

נשמע לי באמת ממש נחמד אחרי שעוברים סוג כזה של טראומה כמו גרושים. ועוד שאישתך לשעבר לוקחת ממש אבל ממש הכול.אני גם חושבת שזאת ממש חוצפה מצידה.למה שתקת לה על זה? זה גם הרכוש שלך, לא? שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך החיים,יש גם דברים טובים אחרי שמתגרשים, מבינים הרבה דברים אחרת.

גם אני לא לגמרי מבין למה הכל נשאר אצלה, אבל...

לפחות עבור מיש קורא את זה חשוב לדעת: אסור להיכנע בלי קרב ולהרים ידיים, במיוחד לא מול נשים/גברים שרק רוצים לסחוט לכם את כל המיץ. אתם צריכים לקחת כמה שיותר מוקדם עורך דין שמבין בענייני גירושין (אפשר למצוא עורכי דין גירושין כאן)שילווה אתכם ויעזור לכם. שום דבר לא צריךל להביא למצב שבו לאחד מבני הזוג לא נשאר כלום, לא משנה מה הוא עשה - ולפעמים הוא עושה את זה בגלל היחס של הצד השני. לפחות בחלק מהמקרים. אז לא לוותר, שמעתם?

תגובה לגרוש הטרי

נשמע לי באמת ממש נחמד אחרי שעוברים סוג כזה של טראומה כמו גרושים. ועוד שאישתך לשעבר לוקחת ממש אבל ממש הכול.אני גם חושבת שזאת ממש חוצפה מצידה.למה שתקת לה על זה? זה גם הרכוש שלך, לא? שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך החיים,יש גם דברים טובים אחרי שמתגרשים, מבינים הרבה דברים אחרת.

אולי הדירה נשארה אצלו והמסכנה קיבלה רק את התכולה

הדירה או הרכב או רכוש אחר אף אחד לא באמת כזה פרייאר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר