האם לתת לגרוש לבוא איתי ליריד רכבים לקניית רכב?

שלום לכולם ושנה טובה יש לי שאלה ,גרושי ואני ביחסים תקינים לא מעבר,הרכב שלי התקלקל בפעם המי יודע כמה השנה והחלטתי להחליפו,גרושי הציע לי להתלוות אלי ליריד מכוניות שעומד להיות בחול המועד ושאלתי היא האם לקחת את הצעתו?הוא גר באיזור עמק חפר והיריד בגני התערוכה ואני לא רוצה שהוא אחרכך יאמר לי: אבל אני באתי ממני עד לתל אביב בשבילך כשהוא ירצה משהו,לא רוצה להיות חייבת מצד שני אני לא מבינה כלום ברכבים ואולי יעזור לי אם הוא יהיה איתי,אני לא יודעת מה לעשות,הבת שלנו בת ה13 כמובן ישר רוצה לבוא גם וחושבת שזה זמן משפחה מה שעוד יותר גורם לי להירתע,אבל אז היא תאשים אותי,מה לעשות?

אם הגרוש שלך ואת ביחסים טובים

אין סיבה שהוא לא יגיע מהאיזור שלו לתל אביב, היום עם כביש שש זה קל מאוד ומהיר! לגבי ללכת ליריד,רכב זו לא קניה קטנה ולכן עדיף ללכת באמת עם מישהו שמבין במכוניות על מנת שלא תקני משהו שלא מתאים לצרכים שלך! אם אנחנו מדברים על אותו יריד אז אולי אפילו זה יהיה נחמד עבור כולכם כולל את הבת שלך תהנו ובהצלחה ברכישת הרכב

גם אני מבין לא קטן ברכב

אבל לתת ייעוץ זה בעייתי לדעתי עדיף לפנות לחברות הליסינג שם תוכלי לקבל אינפורמציה על הרכב אם כי לא תמיד מדויקת וחשוב אל תתפתי לסמוך על הבדיקה שהם יראו לך קחי את הרכב לבדיקה במקום שנראה לך אפילו מרוחק מאזור חברת הליסינג.מה שחשוב מאוד לא ללכת על רכב שלא נמכר טוב בשוק לכי על רכבים פופולרים יפנים ולא על אירופאיות שרואות הרבה מוסך ועלות התחזוקה גבוה.

אני חושב שכן לבקש ממנו את עזרתו בכלל הוא זה שהציע

ולגבי "הוא יבקש" לדעתי הוא לא יבקש ואם אתם ביחסים טובים זה אומר שאכפת לו ממך. אולי הבקשה תהיה לחזור יחד? למה לא? בגלל מה נפרדתם אם אתם ביחסים טובים? טולי זה הזמן לחשבון נפש ולבחון את הקשר אחרי תקופה של פרידה שיתכן ושניכם הפקתם לקחים מהפרידה והבנתם שכנראה טעיתם בתחילת הדרך והים עם הראש היותר בוגר אתם כן יכולים לחיות יחד? מה את אומרת?

קניית רכב בשמחה

אשמח לעזור לך בנושא של קניית רכב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר