מנסה להעיז אבל זה כל כך קשה

מתחילה תהליך של גירושין. יש לי 2 ילדים קטנים. נחמץ לי הלב. אבל פשוט לא מסוגלת להמשיך לחיות איתו. זקוקה לעידוד, לנחמה לדעת שהדברים בסוף מסתדרים...

עינב

קודם כל ולפני הכל מאחלת לך שיעבור קל ויותר חשוב מזה אולי...שיעבור מהר. תהליך לא פשוט. תקופה לא קלה לפנייך. יכולה להבטיח שדברים מסתדרים, לפעמים טוב , לפעמים לא כל כך ולפעמים מעולה. וכאן זה בדיוק המקום הנכון לקבל כתף לבכות, לקטר וגם לצחוק. אם יש משהו שלמדתי זה...שלא נמצאים במקום שלא טוב לך בו. אז אם את לא מסוגלת להמשיך... כל מקום אחר יהיה טוב. תחזיקי מעמד. דניאלה.

האם מיציתם טיפול זוגי

לעיתים רצוי גם להחליף מטפל זוגי,פשוט צריך למצות את כל האפשרויות שלא לפרק את המשפחה.כמובן שלא בכל מחיר ועם קלו כל הקיצין אז להשתדל לעבור את התהליך בהסכמות דו צדדיות ולא להתעקש על כל דבר כי ריב וסכסוך קשה בתהליך דורש תעצומות נפש רבות שבסופו של דבר מביא לוותור ופשרה שיכולה היתה להתבצע מלכתחילה.כדאי לא להתיעץ עם חברות שמסיתות נגד הבעל כי מי שבתהליך זו את ולא הן.מקווה שהכל בסוף יעבור בשלום ושיהיה טוב לך ולילדים.

עינב

קודם כל ולפני הכל מאחלת לך שיעבור קל ויותר חשוב מזה אולי...שיעבור מהר. תהליך לא פשוט. תקופה לא קלה לפנייך. יכולה להבטיח שדברים מסתדרים, לפעמים טוב , לפעמים לא כל כך ולפעמים מעולה. וכאן זה בדיוק המקום הנכון לקבל כתף לבכות, לקטר וגם לצחוק. אם יש משהו שלמדתי זה...שלא נמצאים במקום שלא טוב לך בו. אז אם את לא מסוגלת להמשיך... כל מקום אחר יהיה טוב. תחזיקי מעמד. דניאלה.

דני צודקת צודקת בהחלט!!! ועינב בשבילך : כנסי:

גם אני מצטרפת לברכות של דני - שיעבור לך קל ולא פחות חשוב מהר. זו תקופה לא קלה ולא פשוטה... אבל תדעי תמיד תמיד שהיא תעבור לך....את בדרך לאושר...מבטיחה לך... תחשבי שאיתו לא הגעת לאושר, להצלחה בחייך, לא היה לך טוב איתו,לא יכולה להמשיך לחיו תאיתו.ולפי מה שכתבת עדיף לך בלעדיון. אני מכירה את ההרגשה שלך שאת בטח אומרת לעצמך עכשיו אני צריכה להתחיל הכל מחדש, ועוד עם שני קטנים....אני רוצה לומר לך שאני גרושה 3 וחצי שנים, גם לי היה גרוע ביותר, סבלתי, עייפתי מלדבר, את כל הכוחות שלי והאנרגיות הוצאתי עד שאמרתי די, לא יכולה יותר לסבול.. הגעתי לסף עד שהייתי שלימה במאה אחוז בהחלטתי להתגרש ממנו. הילדים יתנו לך כח, עם הקושי לגדלם לבד.....אני יודעת מה אני אומרת... זה לא שהכל יהיה לך קל וסוגה בשושנים אבל לפעמים הלבד עדיף מביחד גרוע!!!!!חותמת לך... עצתי לך: תיעזרי במי שאת יכולה, בלי בושה , דווקא הסביבה הקרובה: חברים, משפחה, עבודה תומכים מאוד מאוד!!!! ואל תתביישי לפנות גם לעזרה מקצועית. תבכי כשתרצי בין אם לעצמך, בין אם זה לחברה טובה, אחות....תזכרי זה עוזר, אל תילחמי בכאב, תני לעצמך להתאבל, וכך תעברי את התקוןפה הלא טובה....אם אין לך שיתוף פעולה איתו אל תיכנסי למלחמות איתו, סתם מיותר ולרוב את לא משיגה את מה שאת רוצה, מאוד כדאי ורצוי להיות בקשר טוב עם הגרוש, תסגרי חשבונות איתו בשקט ולא ליד הילדים..... מאחלת לך הצלחה רבה!!! ותדעי תמיד: כל עליה היא לצורך עליה, גם אם תהיי בתקופה קשה תזכרי שהכל לטובה..המון אמונה.. שולחת לך חיזוקים מכאן, המשך יום קסום, חגית
מנהל הפורום
1000+

מנסה להעיז אבל זה כל כך קשה

מתחילה תהליך של גירושין. יש לי 2 ילדים קטנים. נחמץ לי הלב. אבל פשוט לא מסוגלת להמשיך לחיות איתו. זקוקה לעידוד, לנחמה לדעת שהדברים בסוף מסתדרים...

מצטרף לדעתו של שימי

לעשות עוד נסיון לפני שמפרקים. לכל תחום שממנו נוצר הלחץ ישנו אדם מקצועי שיכול לעזור - אם זה רואה חשבון או עורך דין אם הבעיה כלכלית, מטפל זוגי אם הבעיה אישית וזוגית. היום האצבע קלה על ההדק, צריך לעשות הכל לפני שמפרקים.

תמיכה

אני ממליצה לך לראות את האתר הזה, יש שם הרבה דברים מעניינים שיראו לך שאת לא לבד. הוא נקרא - מתגרשות mitgarshot.co.il

להעיז

הי עינב שמי יאיר אני לא ממזמן גם עברתי תהליך קשה של גרושין אני יודע שקשה להעיז אבל את תמיד צריכה לזכור "יום שעובר אינו חוזר" את צריכה לקום על הרגלים ופשוט לחיות כמה שזה קשה אני יודע אני עברתי את זה לא ממזמן אם את צריכה עוד עדוד או משהוא שיקשיב לך את יכולה להשיאר לי הודע ואני יחזור... שנה טובה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר