מה דעתכם?

מה דעתכם?

שלום רב אני סקרנית לדעת האם אני מגזימה בדרישתי מחברי ואשמח לשמוע את דעתכם. אני גרושה + 3 המקבלת מתח למינימום מזונות לילד. אני עוברת תקופות כלכליות קשות לסירוגין ומנסה לשמור את הראש מעל המים. החבר שלי מגיע עם ילדיו (בעבר 3 היום מגיע רק 1) לביקורים בביתי בממוצע כ- 5 פעמים בשנה בן יום עד 4 ימים בחופש הגדול אפילו 8 ימים. הוא והבן שלו שיהיו בריאים אוכלים כל מה שהם רואים בביתמ ועקרונית אין לי בעיה אני מבשלת ואופה מכל הלב אך מפריע לי שהוא מגיע עם שקית שניצל מוכן ובקבוק אחד של קולה (וגם זה רק כי הבן שלו אוכל ושותה כי אצלי אין דברים כאלו). היום ביקשתי ממנו שלפני שהוא מגיע יעבור דרך הסופר ויביא עימו 5 פריטים שציינתי והוא עשה פרצוף חמוץ ואפילו עקץ אותי. כל פעם שהם באים אני מרגישה ממורמרת ומנוצלת מכיוון שהוא יודע מה מצבי הכלכלי וכמה קשה לי לפרנס 3 ילדים אז לפחות שלא יכביד. הייתי מצפה ממנו אפילו אם הוא מגיע ללילה אחד עם בנו שיביא עימו פרות, ירקות ומוצרי חלב זה המינימום. האם אתם חושבים שאני מגזימה בדרישותי? אני ממש מתביישת לבקש ועוד יותר מבייש לדעתי שהוא מתנהג ככה. תודה לכל מי שיגיב. תות

תותי תותי תותי

מה זה החבר הזה בדיוק ??? יש בניכם איזו שהיא הבנה לגבי העתיד.עתיד משותף ?? החבר הזה מעביר את זמנו בנוחות. יש לו אותך מתי שבא לו יש לו אותך אין לו שום התחייבות כלפייך או כלפיי ילדייך מצא אמריקה...אז למה לא ??? נכון שמדובר בקמצן,,אך מעבר לזה :את מרשה לו. מצבך הכלכלי קשה וזה נכון.אך מהו מצבך האישי ??? הוא חושב שאת שייכת לו,ואולי את נותנת לו להרגיש כך. הכל חינם !!! אוכל .חינם. בית. חינם סקס. חינם מה רע ??? מפריע לך שהוא בא בלי כלום ??? צריך להפריע לך שאת עבורו דבר של מה בכך,דבר שמובן מאליו. צר לי.אך זו עובדה. ואם אינני טועה מערכ יחסים תמוהה זו נמשכת על פני מספר שנים. יש חיים אחרי "החבר" הזה.וחיים טובים יותר חיים של זוגיות טובה.אושר.ופתיחות יד ולב. וזה קורה לאחר שמתחתנים ולא עוד סתם חברים. חג שמח

היי תותי

אני לא חושבת בכלל שאת מגזימה בדרישות שלך והוא צריך לחשוב בעצמו שכן צריך לעזור אם הוא בא ואוכל מהמטעמים שלך לפחות שגם אם לא יודע להכין אפשר לעשות איזה קניה מה יש? צודקת בהחלט

תותי תותי תותי

מה זה החבר הזה בדיוק ??? יש בניכם איזו שהיא הבנה לגבי העתיד.עתיד משותף ?? החבר הזה מעביר את זמנו בנוחות. יש לו אותך מתי שבא לו יש לו אותך אין לו שום התחייבות כלפייך או כלפיי ילדייך מצא אמריקה...אז למה לא ??? נכון שמדובר בקמצן,,אך מעבר לזה :את מרשה לו. מצבך הכלכלי קשה וזה נכון.אך מהו מצבך האישי ??? הוא חושב שאת שייכת לו,ואולי את נותנת לו להרגיש כך. הכל חינם !!! אוכל .חינם. בית. חינם סקס. חינם מה רע ??? מפריע לך שהוא בא בלי כלום ??? צריך להפריע לך שאת עבורו דבר של מה בכך,דבר שמובן מאליו. צר לי.אך זו עובדה. ואם אינני טועה מערכ יחסים תמוהה זו נמשכת על פני מספר שנים. יש חיים אחרי "החבר" הזה.וחיים טובים יותר חיים של זוגיות טובה.אושר.ופתיחות יד ולב. וזה קורה לאחר שמתחתנים ולא עוד סתם חברים. חג שמח

א - שכחת להוסיף בייבי סיטר,קייטנה,בית הבראה - תותי,בואי שנייה

תאמרי לי חומד,אחרי כל מה שסיפרת,את בטוחה שאת זקוקה לעצות שלנו או שאת האמת (שאולי את מדחיקה) את יודעת,וחיפשת חיזוקים לתחושייך ? אז בואי "אלחש" לך מה את צריכה לעשות (באחריותיך הבלעדית כמובן ) תארזי את חפציו(אלה שמסתובבים אצלך בבית) שימי בשקית ניילון הכי פשוטה שיש,הניחי אותה ליד הדלת,וכשהוא מגיע (עם ה"חבילה" שלו = ילדים) אימרי לו שבית המלון סגור לרגל שיפוצים,ותעיפי אותו לכל הרוחות. עכשיו..אם את מתחילה להתפתל בחוסר נוחות,ותנסי למצוא את כל התכונות הטובות שלו,יש לי תשובה גם לזה הבנאדם התעלק עלייך אין זה סביר בהחלט,שהוא אינו מבין מה פירוש להיות אישה גרושה,אימא לילדים עם משכורת מינימום,ועם עוד צרות על הראש,ושהוא יתנחל אצלך כפרזיט עלוב נפש,חסר כל התחשבות,אגוצנטרי ונצלן חלאתי זה אופיו וזו אישיותו,ותחשבי היטב קדימה.. אוי כמה שאני בוחלת מטיפוסים כאלה = קמצן שאפילו קניות לא עושה והוא ובניו מתנהגים כאילו זו מסעדה.

קרן שמש ??? איפה את.

מה שלומך??? נעלמת לי משום מה. אז שהבין : את מפסיכמה איתי שמדובר בסתם נצלן מגעיל ??? ואת מסכימה איתי ש : יותר משהעגל רוצה לנוק הפרהרוצה להניק ???

מה דעתכם?

שלום רב אני סקרנית לדעת האם אני מגזימה בדרישתי מחברי ואשמח לשמוע את דעתכם. אני גרושה + 3 המקבלת מתח למינימום מזונות לילד. אני עוברת תקופות כלכליות קשות לסירוגין ומנסה לשמור את הראש מעל המים. החבר שלי מגיע עם ילדיו (בעבר 3 היום מגיע רק 1) לביקורים בביתי בממוצע כ- 5 פעמים בשנה בן יום עד 4 ימים בחופש הגדול אפילו 8 ימים. הוא והבן שלו שיהיו בריאים אוכלים כל מה שהם רואים בביתמ ועקרונית אין לי בעיה אני מבשלת ואופה מכל הלב אך מפריע לי שהוא מגיע עם שקית שניצל מוכן ובקבוק אחד של קולה (וגם זה רק כי הבן שלו אוכל ושותה כי אצלי אין דברים כאלו). היום ביקשתי ממנו שלפני שהוא מגיע יעבור דרך הסופר ויביא עימו 5 פריטים שציינתי והוא עשה פרצוף חמוץ ואפילו עקץ אותי. כל פעם שהם באים אני מרגישה ממורמרת ומנוצלת מכיוון שהוא יודע מה מצבי הכלכלי וכמה קשה לי לפרנס 3 ילדים אז לפחות שלא יכביד. הייתי מצפה ממנו אפילו אם הוא מגיע ללילה אחד עם בנו שיביא עימו פרות, ירקות ומוצרי חלב זה המינימום. האם אתם חושבים שאני מגזימה בדרישותי? אני ממש מתביישת לבקש ועוד יותר מבייש לדעתי שהוא מתנהג ככה. תודה לכל מי שיגיב. תות

תותי יקרה, אני מסכימה עם קרן שמש אבל...

הייתי גם קונה לו כרטיס לכיוון אחד.

עצה נבונה לתותי

מענין מה קורה עם כל מערכת היחסים שלכם האם הכל תקין פחות או יותר ואם כן לא צריך כל כך מהר לפרק קשר, כי ליצור קשר הרבה יותר קשה. לדעתי את צריכה לשוחח איתו על הנושא בלי לכעוס ולומר לו בלשון נעימה שהיה נחמד והוגן יותר מצידו אם היה משתתף יותר על כל מה שהזכרת.אני מעריך ששיחה תעשה לו את זה הרי לא מדובר בסכומים ענקיים. ושוב לא קל ליצור זוגיות ביחוד לאישה עם שלושה ילדים עם קשיים כלכליים,לכן יש לתת סיכוי. לפרק את הקשר אפשר בשנייה. אני מקווה שהכל יסתדר.

קרן שמש ??? איפה את.

מה שלומך??? נעלמת לי משום מה. אז שהבין : את מפסיכמה איתי שמדובר בסתם נצלן מגעיל ??? ואת מסכימה איתי ש : יותר משהעגל רוצה לנוק הפרהרוצה להניק ???

מנצלת גם את השאלה

קרן שלחתי לך מייל ועם זה כתובת לא נכונה שלחי לי מייל ושלח לך משהו חשוב

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

מה דעתכם?

תותי, לדעתי נוח לו מאוד....אך הוא לא עושה זאת מתוך כוונה לנצל!

אטת צודקת בתחושותיך, ההרגשה באמת לא נעימה כי מדובר פה בבן זוגך . תראי אתם בני זוג, אני לא מאמינה שהוא ירעה לך וינצל אותך... נכון שמבחינה כלכלית קשה לך, והלב שלך רחב כלפיו וכלפי הילד שלו אך לומר לו זאת בפרצוף, אפילו יכול לפגוע בו ולגרום להיפך ממה שאת מתכוונת, הוא יחשיב זאת כ"סילוק" ואולי אף יתפוס מרחק.מדובר פה באוכל ולדעתי האישית לא ראוי לדבר על אוכל שאת מאכילה אנשים. אני הייתי מייעצת לך לא לדבר ולא לרמוז ישירות אבל...לקנות את הדברים הכי בסיסיים לילדייך ולהשאיר את המקרר חצי ריק, במיוחד בדברים שהוא אוכל ואתם לא וכשהוא יראה זאת לדעתי הוא יבין את הרמז..... נכון זה לא נעים אבל גם מה שהוא עושה זה לא יאה ולא ראוי. לגבי הפרצופים שהוא עשה, זה לא פייר מצידו אפילו הייתי אומרת גועלי ובמקרה הספציפי הזה הייתי כן מעירה לו ישירות "מאמי הרי לך ולבן שלך אני מכינה את זה אז אל תעשה לי פרצופים" זו דעתי כמובן, אך תפעלי כראות עינייך ושימי לב שהוא לא קמצן כי זו מכה!! שלך חגית מקווה שעזרתי...
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר