היי א

אני קוראת פה את כל התגובות ותודה עליהן. אתה מאוד צודק המצפון היה אמור להעלם מזמן. אולי זה לא מצפון אלא פחד. פחד שיגיב רע... שינסה "לנקום", פחד ממנו!!!! הוא נורא שתלטן ולאורך כל הזמן נתתי לו להוביל אותי. וזה רע רע רע!!!! אני באמת חייבת לבנות את עצמי וללא נקיפות מצפון.

נירה לוטן

סליחה נירה : למה שירצה להתנקם בך ??? אומר לך דבר מה : היא מקום עבודתך נמצא בקרבת מקום אליו אז...תתרחקי משם כמו מאש !!! היא עבודתך באיזושהיא צורה תתקרב אליו אז ...תתרחקי משם כמו מאש. מכיוון שאת עדיין לא נקיה ממנו !!! עדיין יש לו השפעה עליך ואם את מנסה לצייר תמונה אחרת אז את משקרת את עצמך. שמו משפיע עליך. נוכחותו משפיעה עליך עצם קיומו משפיע עליך ואת צריכה לנטרל כל מגע מחשבתי/פיזי ממנו. ואם לא תעשי זאת תחזרי על אותה הטעות אותה עשית. שתלטן,,נקמן,,,וכו' אל תתני לו סיבה לנסות ולהתנקם בך. כי הוא יכול לעשות את זה. נכון להיום את אדם חלש ופגיע. ואל תתני פתח כלשהוא לפורענות. את עם בעלך מכורח המצב, ואם לפתע המאהב ההוא יציע לך הצעות מפתות אל לא תחשבי פעמיים . ואל תגידי לי :" זה לא יקרה ".זה יכול לקרות וחצי. מי שמשחק באש...נכווה ממנה.

אחרי 12 שנים הוא פיטר אותי בהתארה של 5 דקות

בגלל הרומן שהסתיים בנינו ובעצם בגלל שחזרתי לבעלי. האם אתם חושבים שאחרי חצי שנה לעבוד בחברה מתחרה זה מגעיל מידי? בכל זאת אני חייבת להמשיך ולפרנס המשפחה. מה דעתכם?

זה עונשה של שרל.......

משה זה ממש מכוער!!!! חשיבה נורא לא בוגרת

נירית

"אין מאפוטרופוס לעריות " וזה ידוע. יכולים לטעות.החכמה היא לתקן את הטעות הנוראית הזו.

אין לי כוונה לפגוע אבל..יש לי דעה בענין בגידות של של נשים וגברים נשואים

גם דעתי הייתה כזו עד שלצעריץץ

הבנתי כי זה יכול לקרות לכל אחד. זה לא מסוג הדברים שמתכננים אותם. עדיין זה לא הופך אותי או אחרת לשרל..

נאמנות בחיי נישואים לדעתי זה טאבו..שאין לשבור..

בגלל הרומן שהסתיים בנינו ובעצם בגלל שחזרתי לבעלי. האם אתם חושבים שאחרי חצי שנה לעבוד בחברה מתחרה זה מגעיל מידי? בכל זאת אני חייבת להמשיך ולפרנס המשפחה. מה דעתכם?

תשובה תכלס

לא יעזרו הרבה מחשבות. את צריכה עבודה וזהו! מה שהיה - לומדים ממנו וממשיכים הלאה. שולחת לך מאמר מעולה. קראי ואני מקווה שזה יסייע לך! בהצלחה!

גם דעתי הייתה כזו עד שלצעריץץ

הבנתי כי זה יכול לקרות לכל אחד. זה לא מסוג הדברים שמתכננים אותם. עדיין זה לא הופך אותי או אחרת לשרל..

נירית

לכל אדם יכול לקרות מה שקרה לך אין גיבורים בנושא. הן נשים והן גברים. עזרי כוחות את ובעלך שקמו את הזוגיות וצאו לדרך חדשה.

תשובה תכלס

לא יעזרו הרבה מחשבות. את צריכה עבודה וזהו! מה שהיה - לומדים ממנו וממשיכים הלאה. שולחת לך מאמר מעולה. קראי ואני מקווה שזה יסייע לך! בהצלחה!

תודה תודה ליאת ולכולם

על החיזוקים שאני מקבלת מכם. נורא כייף שאפשר פה להתייעץ, לדבר, ולחשוב ביחד. המאמר ששלחת מדהים ומאוד נכון. תודה.

זה עונשה של שרל.......

היזהר בלשונך

עצם העובדה שהיא הבינה כי טעתה וחזרה לחיק משפחתה צריך לעודד אותה על כך. את המסקנות מההרפתקאה הזו היא הבינה לבד.נותר רק לאל לה לבנות ןלאחד את המשפחה מחדש.

היה לך רומן עם המעביד ?

כלומר מישהו שהיה לו סמכות ומרות עליך מריח הטרדה ינית למרות שאת מגדירה זאת כרומן ונגמר בפיטורים לא מוצדקים. הייתי פונה לעו"ד טוב בדיני עבודה וממצה את הזכויות שלי.

הדססססססססססס.

הדס... את תפני לעו"ד.. על איזה הטרדה מינית את מדברת בדיוק ???היה לה רומן עם מישהוא ממקום עבודתה. היא ניהלה רומן מרצונה החופשי וללא שום אילוץ. מרצונה החופשי ולא מתוך פחד או חשש כלשהוא. וזו הטרדה מינית ???? כל עוד היה לה טוב איתו אז זה בסדר. ואם האיש לא מלא אחר ציפיותיה אז זו הטרדה מינית ??? על מה אתם מדברות בדיוק ?? היטורים באו בעכבות משהוא אחר ולא בגלל " הטרדה מינית " אבדתם את הגבולות לחלוטין,.

הדס הגזמת ממש ממש ממש

מי יתן שלא אפגוש אישה כמוך לעולם. הרי בפרוש היא כותבת שהיה רומן אז על איזה הטרדה מינית אם מדברת.אם הוא היה מטריד מינית אחרי שנגמר הרומן והיא היתה אומרת שהיא לא מעונינת אז זה נחשב להטרדה מינית.לא צריך להיות חכם גדול להבחין בהבדל.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר