אחרי 12 שנים הוא פיטר אותי בהתארה של 5 דקות

בגלל הרומן שהסתיים בנינו ובעצם בגלל שחזרתי לבעלי. האם אתם חושבים שאחרי חצי שנה לעבוד בחברה מתחרה זה מגעיל מידי? בכל זאת אני חייבת להמשיך ולפרנס המשפחה. מה דעתכם?

מעל הכל

קשה קצת להבין את כל התמונה של הסיפור שלך אבל מעל הכל זאת הפרנסה שלך והחיים שלך.כשתתחילי לעבוד אחרי חודש תשכחי מכל הנושא.ובכלל אם יש לך ילדים אז אין שום התלבטות.

עדיף לזרום מאשר להיתקע !!!

היי מיקי גם אני חושבת ככה..

מה גם שעבר מספיק זמן על מנת שאוכל גם אני לבנות את חיי אחרי ההרס שנגרם לי ולמשפחתי!!! שנים שמרתי אמונים לעבודה אבל נראה לי שזה מספיק

את נישמעת לי

מאוד איטילגנטית.לא יודע מה היו היחסים שלך עם בעלך או מישהו אחר.אבל להרוס זה מאוד קל .לבנות זה כבר אתגר אחר.גם לי יש סיפור דומה לזה רק שצריך כוחות גדולים כדי לעבור את זה.אני מאמין שאת יכולה.אולי עם קצת עזרה הקשבה ותמיכה

בגלל הרומן שהסתיים בנינו ובעצם בגלל שחזרתי לבעלי. האם אתם חושבים שאחרי חצי שנה לעבוד בחברה מתחרה זה מגעיל מידי? בכל זאת אני חייבת להמשיך ולפרנס המשפחה. מה דעתכם?

לנירית

פוטרת בהתראה של 5 דקות אני לא רואה שום סיבה שאחרי 5 דקות לא תחפשי מקום עבודה חלופי גם אם זה חברה מתחרה ובלי שום קשר אם יש לך ילדים או לא.

את נישמעת לי

מאוד איטילגנטית.לא יודע מה היו היחסים שלך עם בעלך או מישהו אחר.אבל להרוס זה מאוד קל .לבנות זה כבר אתגר אחר.גם לי יש סיפור דומה לזה רק שצריך כוחות גדולים כדי לעבור את זה.אני מאמין שאת יכולה.אולי עם קצת עזרה הקשבה ותמיכה

כן מיקי... זה לא קל מקווה שזה יעבוד ויצליח!!!

לנירית

פוטרת בהתראה של 5 דקות אני לא רואה שום סיבה שאחרי 5 דקות לא תחפשי מקום עבודה חלופי גם אם זה חברה מתחרה ובלי שום קשר אם יש לך ילדים או לא.

נכון שימי..

לא רציתי להיות אימפולסיבית בזמנו ולכן לקחתי לעצמי איזשהו פרק זמן על מנת להתארגן. לא רוצה "להתעסק" איתו ומחפשת לברוח כמה שיותר רחוק, אבל... הזמן הביא אותי למסקנה כי אחרי 12 שנים זה התחום שלי.. אני חיה את זה אז למה לא???! אני חייבת משכורת והם מציעים לי מה שאני צריכה... לכן אנינאלצת לומר ביי ביי למצפון...

את כבר לא בקשר עם אותו בחור ? הוא לא עוזר לך בצורה מנטלית ?

לא מיקי..

אנחנו לא בקשר. אני לא רוצה שום קשר אליו, ושלא תבין לא נכון הייתה שם אהבה גדולה אבל יחד אם זאת אכזבה ענקית!!!! כשהייתי בחוץ.. כשפירקתי הכל על מנת לממש את הקשר הזה.. הוא לא באמת היה שם! ממש ככה מבלי להכנס לפרטים כי אצטרך לכתוב פה מגילות. לא רוצה ממנו שום עזרה מה גם שאין לו את היכולת לעשות זאת עבורי. סביר להניח שלא "ישב" בשקט כשאעבוד בחברה מתחרה. אבל באמת אני חושבת שמספיק זמן עבר, החיים ממשיכים, יש לי ילדים קיבלתי המון הצעות עבודה אך השכר שם הוא נמוך מאוד. לא נותרה לי ברירה אלא ללכת (נראה לי) למתחרים. מה לעשות הוא המשיך בחייו ואני? אני חייבת לצאת ולעבוד!!!! מה גם שזה לא אמור לפגוע באף אחד. מה שנקרא "חופש העיסוק"

היי נירה,

דבר ראשון עניתי לך במייל..... דבר שני תשמעי לאנשים שכתבו לך כאן...הם יודעים מה הם אומרים. לדעתי שום דבר לא צריך לעצור בעדך מלקום ולעבור לחברה המתחרה, את לא חייבת לאף אחד כלום, חייך כבר צריכים את המסגרת של עבודה - בית - עבודה, יש לך כרגע בעל מסור ושני ילדים מקסימים שאת צריכה לפרנס אותם ולהשקיע. אני לא רואה משהו שמניע אותך. הנאמנות שלך למקום העבודה הקודם זה מה שעוצר אותך, בעצם העובדה שלא קיבלת החלטה סופית ושאת מתייעצת אבל המקרה הזה אולי אפילו בגלל אותו בוס "אוהב" עשי זאת אפילושהוא ישתולל, זאת זכותך.(האם הוא בעלים של מקום פרטי?) אמרת נכון שהוא את חייו ממשיך ואיפה את בתמונה? למה את צריכה להישאר מאחור ולהתמודד ולהתמודד??? מחזיקה לך אצבעות יקירה, תכתבי לי... שלך, חגית
מנהל הפורום
1000+

את נישמעת לי

היי מיקי מסכימה עם מה שכתבת:

אתה צודק מאוד במה שאתה כותב לה. הכוחות שצריכים כדי להתגבר על מצב / סיפור כזה הם גדולים ועצומים, אני מאמינה בכך שבכל בן אדם יש את הכוחות הנפשיים לעמוד בכל סערה בחיים. אתה בפורום גרושים / גרושות - יש לך מושג כמה כוחות צריכים היום כדי להתגרש?????? בכל אופן אם תרצה לשתף בסיפורך האישי, אתה מוזמן..... המשך יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+

נירה תאמיני בעצמך!!! אל תקווי.....

מנהל הפורום
1000+

לא מיקי..

אנחנו לא בקשר. אני לא רוצה שום קשר אליו, ושלא תבין לא נכון הייתה שם אהבה גדולה אבל יחד אם זאת אכזבה ענקית!!!! כשהייתי בחוץ.. כשפירקתי הכל על מנת לממש את הקשר הזה.. הוא לא באמת היה שם! ממש ככה מבלי להכנס לפרטים כי אצטרך לכתוב פה מגילות. לא רוצה ממנו שום עזרה מה גם שאין לו את היכולת לעשות זאת עבורי. סביר להניח שלא "ישב" בשקט כשאעבוד בחברה מתחרה. אבל באמת אני חושבת שמספיק זמן עבר, החיים ממשיכים, יש לי ילדים קיבלתי המון הצעות עבודה אך השכר שם הוא נמוך מאוד. לא נותרה לי ברירה אלא ללכת (נראה לי) למתחרים. מה לעשות הוא המשיך בחייו ואני? אני חייבת לצאת ולעבוד!!!! מה גם שזה לא אמור לפגוע באף אחד. מה שנקרא "חופש העיסוק"

אני חושב

שאת חייבת למצוא את מקומך גם אם זה ניקרא "לעבוד אצל המתחרה" אם תרצי להמשיך לדבר אני במייל miki19741@gmail.com

היי מיקי מסכימה עם מה שכתבת:

אתה צודק מאוד במה שאתה כותב לה. הכוחות שצריכים כדי להתגבר על מצב / סיפור כזה הם גדולים ועצומים, אני מאמינה בכך שבכל בן אדם יש את הכוחות הנפשיים לעמוד בכל סערה בחיים. אתה בפורום גרושים / גרושות - יש לך מושג כמה כוחות צריכים היום כדי להתגרש?????? בכל אופן אם תרצה לשתף בסיפורך האישי, אתה מוזמן..... המשך יום טוב, חגית

תודה חגית את מקסימה באמת תודה על תשומת הלב

אהיה חייבת לעצמי ולמשפה. סביר להניח שאלך על זה, מקוה שלא ייקח את זה באופן אישי הוא פשוט נורא נקמן ופה זה לא יהיה בצדק

נכון שימי..

לא רציתי להיות אימפולסיבית בזמנו ולכן לקחתי לעצמי איזשהו פרק זמן על מנת להתארגן. לא רוצה "להתעסק" איתו ומחפשת לברוח כמה שיותר רחוק, אבל... הזמן הביא אותי למסקנה כי אחרי 12 שנים זה התחום שלי.. אני חיה את זה אז למה לא???! אני חייבת משכורת והם מציעים לי מה שאני צריכה... לכן אנינאלצת לומר ביי ביי למצפון...

נירה לוטן

המשפט האחרון באיזה שהוא מקום מקומם. על איז מצפון מדובר כאן ??? לאיש הזה אין מצפון . ובואי ונודה על האמת ש : לכם ביחד לא היה מצפון. כשישנה בגידה המצפון נמצא היי שם מתחת לתחתון. אז עזבי אותך מכל השטויות מסביב ..תדברי תכלס. תכלס זה להמשיך הלאה ..וזה מהיש. תשכחי ממנו ומכל מה שהוא מייצג עבורך. היה ק4טע נגמר ומת ובלי לחשוב יותר מדיי על מה הוא יאמר או לא יאמר...נקודה. אני קורא את מה שאת כותבת ואת עדיין עם רסיסי העבר,.ואני לא בטוח שאת יודעת היכן את עומדת כרגע. נכון ...זה לא פשוט מה שאת עברת. אך כתוב : משבר גאון. ממשבר נבנים. תעבדי היכן שבא לך וטוב לך...ותתחילי ללפנות את ההריסות ולבנות מחדש. אי אפשר לבנות על הריסות ללא חפירה ביסודות.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר