בקשת עזרה למשפחה במצוקה קשה

שמי ליבי ואני מתגוררת בצפון בסמוך אלינו מתגוררת משפחה של אמא ו 4 ילדים והאמא אשה חולנית מאוד.מצבם הכלכלי קשה מאוד הם מנותקים מהגז ועומדים לנתק אותם מהמים. אין מיטות בבית והארונות שבורים והמקרר ריק.אולי יהיו אנשים טובים באמצע הדרך שיסכימו לסייע להם.הם מאוד מאוד מתביישים במצבם והרשויות מודעות למצב אך אין תקציבים לעזור.אנא מכם אנשים יקרים פיתחו את ליבכם ועזרו לנו לנסות לעזור להם ולהרים אותם על הרגליים,נשמח לכל עזרה תודה מקרב לב.

ואיך נדע שזה לא הולך למטרות "לא כשרות"?

לא הייתי לוקחת סיכון בלתרום דרך הפורום,כי לצערי זה לא אמין,ויש לי לב רחב(אך בקושי כסף..)לתת למשפחות וילדים במצוקה.

בקשת עזרה למשפחה במצוקה קשה

שמי ליבי ואני מתגוררת בצפון בסמוך אלינו מתגוררת משפחה של אמא ו 4 ילדים והאמא אשה חולנית מאוד.מצבם הכלכלי קשה מאוד הם מנותקים מהגז ועומדים לנתק אותם מהמים. אין מיטות בבית והארונות שבורים והמקרר ריק.אולי יהיו אנשים טובים באמצע הדרך שיסכימו לסייע להם.הם מאוד מאוד מתביישים במצבם והרשויות מודעות למצב אך אין תקציבים לעזור.אנא מכם אנשים יקרים פיתחו את ליבכם ועזרו לנו לנסות לעזור להם ולהרים אותם על הרגליים,נשמח לכל עזרה תודה מקרב לב.

היי ליבי....

דבר ראשון כל הכבוד על הרצון לעזור, יפה מאוד מצידך על האיכפתיות, הגיוס לעזרה. אשמח לעזור לך ברמת המידע שלי, כי גם אני כמו "חברה" חושבת שישהרבה נוכלים באינטרנט, לא חסר, וגם אם בכוונתי לעזור, בלב שלם, אין לי את האמצעים. אייעץ לך כך: 1. לגבי הריהוט - ישנו אתר שנקרא "אגורה" תיכנסי לשם, ותמצאי ריהוט רלוונטי עבורם, הסביבת מקום מגורייך, זהו אתר לחלוקת רהיטים בחינם וללא עלות כלל בדיוק למקרים אלו..... 2. תפני אותם ללשכת הרווחה האיזורית ע"מ שיעזרו להם במה שאפשר.......הם זקוקים לזה..... בהצלחה בהמשך ויישר כח... ממני חגית
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר