hanatulshayacot

הזמן הנכון הוא מלכתחילה כתשובה ברורה עד שתחליטי להתגרש נכון?לא נכון כי המודעות שלך עקב הבחירות הלא נכונות לטעמך בחייך הכניסו אותך לנינוחות שבסיומה תחכימי בטוח?ברור אבל זו לא חוכמה למתח את הסימן תשובה עד התפגגותו כי אז מה הלאה?במה תאחזי?אי וודאות.החוכמה היא עכשיו כשאת בתוך המצב הנתון לעבור את הסימן תשובה ולשאול את עצמך את אותן שאלות בבחינה אחרת אם הבנת את הכתוב ויתכן מאוד שעל חלקן תעני לעצמך אחרת ומה שבטוח הוא שאפילו אם תייצרי לעצמך מציאות אחרת היא לא תהיה חדשה בשבילך באם תגיעי אליה עם הכלים הנכונים ולא ככמה למשך בקלות דעת בלתי סבילה

אני לא מבין מה קורה בדור הזה גברים ובמיוחד נשים נדפקו סילחו לי

סילחו לי על הביטוי אבל מה קרה לערך הנישואים ערך למוסד הנישואין להשקעה בזוגיות השקעה ביחסים ויתור נתינה בנייה במקום זה אני רואה נשבר לי לא מתאים לי בוא נפרק כיאילו זה חברות מה הפכנו לילדים בגן אהבה נגמרת עם הזמן יותר נכון ההתלהבות והריגוש אחרי זה באה אהבה אחרת שונה בוגרת אהבה של חברות וכבוד אהבה של ניסיון חיים יש המון גרושים וגרושות שהתעוררו והבינו כי אין אביר על סוס הלבן והתחרטו למה כל זה יש צרות אבל לא בורחים מהם מנסים לבנות מנסים לגשר ולא להרים ידיים אם הגבר נשמה טובה לא הרים י מכבד אז למה להתגרש כנ"ל לגבי האשה תתאמצו במקום להרים ידיים חבר'ה כי לא תמצאו משהו יותר טוב זה יהיה אותה גברת בשינוי אדרת תמיד יהיו ויכוחים ריבים אך יש לדעת להתפייס להתגמש ולראות את הצד הטוב של האדם שעומד מולך ובמיוחד בן הזוג ובת הזוג לצערי גם אישתי רוצה להתגרש ואיני מבין את החלטה הזו היא פשוט התהפכה כמו רעם ביום בהיר כואב לי נורא כי היא אהבת חיי אבל אני יודע שיום יבוא והיא תתעורר וזה יהיה מאוחר יצא לי לדבר ולראות גרושות והם לא מאושרות ואף גרוע נראות כמו ילדות חסרות אחריות שאיבדו כל כבוד עצמי כלפיהם וכלפי ילדיהם וזה כל כך מגעיל לראות אותם כך כנ"ל לגבי גברים עצוב לי לשמוע את ההתנהלות הזו והחלטות האלו כי פתאום לא בא לי להשאר נשוי או הפסקתי לאהוב מה עם ההבטחה בטוב וברע בחולי ובעוני זה סתם קלישאה חברה לא רק הכתובה קובעת גם הההבטחות ביום זה חשובות תנסו ליישם אותם כי זה חבל פשוט חבל

ערב טוב לך,

אם את סובלת ומסוגלת להתארגן כלכלית/פיזית וכו' אל תשארי במקום שלא טוב לך בו. את ענית את כל התשובות לעצמך ונראה לי שבפנים את יודעת את התשובה.ההתמהמהות רק גורמת נזק.לכולם.ממשהי שעברה משהו גם כן. בהצלחה לך!

באמת בעיה

אני גם באותו מצב

אני נמצאת בדיוק באותו מצב כמו שלך כרגע ואני ממש בדיכאון

תקשיבי רק ללב שלך! לאינטואיציות הפנימיות שלך... תגידי לעצמך שמה שקורה עכשיו במצב של גירושים היה צריך להיות לפני הרבה זמן כשיעת, אך לא היו בך הכוחות והאומץ להתמודד עם העולם החיצוני ולעושות צעדים בשבילך. לא נתנו ביטוי לרגשות שלך. אני לא בעד לקום מכל ויכוח ולמהר להיתגרש. את אישה שלקחו ממנה את שמחת החיים, איבדת את עצמך ומדוע?? את תעברי תקופה מאוד קשה ולבסוף את תצאי ממנה... אל תשברי מכל נפילה ומשבר יש צמיחה והתחברות לעצמנו רק כאשר אנו מסוגלים לעשות את מה שאנחנו באמת חולמים ורוצים ואוהבים. את יודעת הכי טוב לעצמך. בזוגיות אסור לאף אחד להתערב. אז ישנה בלילה במיטה ואת זאת שקמה בבוקר עם התחושות שלך אי אפשר להתווכח. חיים פעם אחת ואם לא תעברי את הקשיים הפיזיים והרגשיים ותצאי מתוך ההרגל השלילי הזה של הסבל והייסורים בחיים לא תדעי, רק תחיי בספקות כל חייך וזה גיהנום. תאבי את עצמך ואל תפחדי תאספי עצמך כמו שאת יודעת ולכי לחפש את האור שבך שהוא בטח לא נמצא בבן הזוג שאת חייה  איתו. את תמצאי חבר לחיים שיהיה שם בשבילך ואל תאבדי כוחות. היום הילדים גודלים בבית עם הורה אחד וחבר לחיים יש ביקורים עם האבא והכל טוב... הכי חשוב תהיי מחוברת לעצמך ואת כל השאלות ששאלת את בעצמך עונה לבדך ואת יודעת את כל התשובות.. זה שלך.. אנחנו מזמנים לעצמנו הכל בחיים וחשוב שניקח אחריות ונדע ונלמד שאף אחד לא יכול לפגוע בנו או להוריד אותנו נמוך אם אנחנו לא מאפשרים זאת. וג אם זה קורה בהתחלה שלא במודע מהר לאסוף עצמך ולגייס כוחות ולהאמין שיה טוב. מגיע לך להיות מאושרת והאחריות וסילוק הפחדים בתהליך ממוקד מטרה נמצא בידיים שלך. במקום ייעוץ זוגי תפני ליועצת בשבילך באופן פרטי שתסייע לך לצאת מהמקום שנכנסת אליו בטעות. שולחת לך חיבוק

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנס לאתר, תלחץ על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיף את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

היי אני בת 35 + 2 עם בעלי בכללי 10 שנים בהתחלה הכל היה טוב עד שהבנתי שזה לא זה (פשוט לא מתאים לי)וסיימתי את הקשר. משפחתי מאוד האהבה והעריכה אותו ותמיד אמרה שהוא נשמה טובה " מה את רוצה גבר שיתעלל בך...." ואני אמרתי נכון הוא נשמה שלא מתאים לי. בקיצור חזרתי אליו לאחר לחץ משפחתי אדיר...וכמובן התחתנו והבאנו לעולם מלאכים מדהימים. מה שקורה שממש לא טוב בזוגיות בלשון המעטה מרגישה מתה!!! חיה למען הילדים. אני כרגע בחופשת לידה מאורכת...(ואל תשאלו למה הבאתי עןד ילד)ולא מתכוונת לחזור לעבודה הקודמת היא היתה זמנית. לצערי כרגע בעקבות המשבר אין דרישה למקצועי (שמרוויחים בו יפה)ולכן נאלצת לעבוד בעבודות זמניות שהשכר הוא 4000 שח ואין לי מושג איך אפשר להיות גרושה +ילדים ולהסתדר עם משכורת כזו. (אין לנו דירה שלנו) אני מאוד עצמאית ומנהלת את כל הבית אז להרגיש בחסרונו אני לא ירגיש....להפך יהיה יותר טוב פחות כביסה פחות בישולים פחות קניות. הפחד היחידי שלי.... איך אפשר לחיות עם ילדים ממשכורת אחת? איך עושים זאת. הוא יודע שאני רוצה להתגרש...ולא טוב לי הוא רק לא מאמין שיגיע הזמן הנכון זה יקרה!! נראה לי שעניתי לעצמי .... לחכות לזמן הנכון!! גרושות יקרות מה זה הזמן הנכון ? יש דבר כזה? אני מעדיפה שילדי יגדלו עם אמא מאושרת ולא עצובה..... אשמח לקבל עצות מבעלי ניסיון!!! "אין חכם כבעל ניסיון" נ.ב אני חושבת שעמוק בפנים משפחתי היום הבינה שלא נועדנו להיות ביחד. נזכרו מאוחר מידי לא?

אם את רוצה להתגרש ולא טוב לך פשוט תתגרשי, חבל על כל יום שאת שורפת לעצמך מהחיים, לגבי כלכלה - זה שאתם מתגרשים זה לא פוטר את הבעל מלשלם מזונות יקירתי, בנוסף ביטוח לאומי יחפה עלייך במידה והוא מנסה להתחמק והם ישברו איתו את הראש.

מיצאי לך עבודה מסודרת ולא בשכר מינימום, גרושה או נשואה בימים אלו משכורת מינימום עדיין לא סוגרים חודש, אבל בשום פנים ואופן אל תקשרי בין גירושים לבין משכורת אחרת תצאי מופסדת מכאן ומכאן מהמערכת הזוגית את אומללה וגם כשאתם ביחד המצב הכלכלי לא בשמיים אז מקסימום קצת קיצוצים אבל לפחות תהי מאושרת וחופשיה, אני מאחל לך המון הצלחה ושתדע רק אושר

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אני איתך ,באותו מצב ,הפחד הכלכלי והחשש לילדים משתק אותי !

הי,

התגרשת בסוף?? מרגישה אותו דבר והייתי שמחה לדעת מה קרה איתך?

היי אני בת 35 + 2 עם בעלי בכללי 10 שנים בהתחלה הכל היה טוב עד שהבנתי שזה לא זה (פשוט לא מתאים לי)וסיימתי את הקשר. משפחתי מאוד האהבה והעריכה אותו ותמיד אמרה שהוא נשמה טובה " מה את רוצה גבר שיתעלל בך...." ואני אמרתי נכון הוא נשמה שלא מתאים לי. בקיצור חזרתי אליו לאחר לחץ משפחתי אדיר...וכמובן התחתנו והבאנו לעולם מלאכים מדהימים. מה שקורה שממש לא טוב בזוגיות בלשון המעטה מרגישה מתה!!! חיה למען הילדים. אני כרגע בחופשת לידה מאורכת...(ואל תשאלו למה הבאתי עןד ילד)ולא מתכוונת לחזור לעבודה הקודמת היא היתה זמנית. לצערי כרגע בעקבות המשבר אין דרישה למקצועי (שמרוויחים בו יפה)ולכן נאלצת לעבוד בעבודות זמניות שהשכר הוא 4000 שח ואין לי מושג איך אפשר להיות גרושה +ילדים ולהסתדר עם משכורת כזו. (אין לנו דירה שלנו) אני מאוד עצמאית ומנהלת את כל הבית אז להרגיש בחסרונו אני לא ירגיש....להפך יהיה יותר טוב פחות כביסה פחות בישולים פחות קניות. הפחד היחידי שלי.... איך אפשר לחיות עם ילדים ממשכורת אחת? איך עושים זאת. הוא יודע שאני רוצה להתגרש...ולא טוב לי הוא רק לא מאמין שיגיע הזמן הנכון זה יקרה!! נראה לי שעניתי לעצמי .... לחכות לזמן הנכון!! גרושות יקרות מה זה הזמן הנכון ? יש דבר כזה? אני מעדיפה שילדי יגדלו עם אמא מאושרת ולא עצובה..... אשמח לקבל עצות מבעלי ניסיון!!! "אין חכם כבעל ניסיון" נ.ב אני חושבת שעמוק בפנים משפחתי היום הבינה שלא נועדנו להיות ביחד. נזכרו מאוחר מידי לא?

היי ראיתי את התגובה שלך לניקוי לפני שנים

גם אני באותו המצב. מה איתך היום?

היי גם אני...

מה איתך היום?

אם את בונה את האושר שלך על בן הזוג את לעולם לא תהיה מאושרת אנחנו אחראים  על האושר שלנו, בן הזוג יכול להיות חיובי מכבד וטוב ואנחנו מקבלים את זה כמובן מאליו ולא מעריכים את התכונות שלו הטובות ומתמקדים במה שחסר לנו אצלו, הרי גם אנחנו רחוקים מלהיות מושלמים אני בטוחה שגם את לא מושלמת.

אם את חושבת שתתגרשי ותמצאי לך בן זוג ותהיה מאושרת זה ממש לא בטוח, כדי לבנות מערכת יחסים מאושרת וזוגיות טובה זה דורש המון השקעה המון התמקדות כל הזמן לשפר את הזוגיות לעשות הרבה פעולות שיגרמו לאושר תשוקה ואהבה - להתמקד במה את יכולה לתרום לאהבה לריגוש לקרבה לרגש,  ולא לחשוב כל הזמן צורת מחשבה שליליות וביקורתית על בן הזוג שלך.

בשגרת החיים שלנו יש תמיד עליות ומורדות הרבה דאגות  קשיים שצריך להתמודד איתם לפעמים אפילו על בסיס יום יומי שגורמים לאומללות לקושי לעצבנות שמשפיעיםעשגורמים לשחיקה בזוגיות לריחוק. כשמתרגלים בקלות ומקבלים כמובן מאליו את כל הדברים הטובים שיש בבן הזוג שלנו ומתמקדים בדברים הפחות מושלמים שלו - זה  גורם לנו לחוסר הערכה לבן זוג - צריך תמיד לזכור את כל התכונות והדברים הטובים שיש לבן הזוג שלנו, להיות כנים עם עצמנו לעולם לא לשכוח ולעולם לא לחשוב שזה מובן מאליו, כי זה לא,  נראה לי שאת מתבוססת בדיכאון עצב וחושבת שאם יש לך בן זוג הוא צריך לגרום לאושר שלך בחיים להתרגשות לרגשות לאהבה וכיף - אבל בחיים אין מתנות חינם זה קורה רק בסרטים, אם בחיים שלך את חיה בערוץ של עצבות ורחמים עצמיים את לא נמצאת בערוץ של אהבה ונתינה וקבלה ובניה  אלא במקום של חוסר אמונה וייאוש, את צריכה לשנות את הערוץ במוח לערוץ של אהבה והערכה להיות מודעים תמיד לחצי הכוס המלאה בכל תחום לא רק זוגיות, להבין שהדלת פתוחה את תמיד יכולה להתגרש יש לך חופש בחירה אבל לפני זה יש לך עוד הרבה עבודה עצמית 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר