עו"ד שרין סולן

יש כאן מישהו שיכול לתת לי חוות דעת על עו"ד שרין סולן מחיפה? האם היא באמת עדיין כזו "תותחית"? או שמא כבר נשחקה וכבר לא כזו חריפה כמו שהיתה פעם?

היא תותחית,אבל עמוסה מאוד. אז לא בטוח שתקבל אצלה יחס שמצדיק

את הסכום שהיא דורשת.

אני היתי חושב מיליון פעם אים ליפנות לעורכתדין זו

ישנו לקוח מאוד פגוע ומשלם מחיר יקר מאוד עקב היתנהלות כושלת וטימטום שלו שבשימחה יתן לכם טיפים איך לו ליפול במידה ותירצו תעלו בפורום זה השאירו מ"ס טלפון ואצור עימכם קשר

פרסם את שמך ופרטייך ואשמח להשיבך....אם טעיתי בייצוגך-אודה ואתוודה קבל עם ועדה....אם טעית בחוות-דעתך-אעמד עך כך כי תתנצל בפרהסיה....כתיבתך בעילום-שם,מכוונת,מגמתית ויזומה ומטרתה פוגענות לשמה....תודה על חשיפת פרטייך ואשמח לתגובתך...

פרסם את שמך ופרטייך ואשמח להשיבך....אם טעיתי בייצוגך-אודה ואתוודה קבל עם ועדה....אם טעית בחוות-דעתך-אעמד עך כך כי תתנצל בפרהסיה....כתיבתך בעילום-שם,מכוונת,מגמתית ויזומה ומטרתה פוגענות לשמה....תודה על חשיפת פרטייך ואשמח לתגובתך...

היא תותחית,אבל עמוסה מאוד. אז לא בטוח שתקבל אצלה יחס שמצדיק

את הסכום שהיא דורשת.

מצטער לומר אבל אין ברירה אלא להתייחס לזה.

אני לא ממליץ לקחת את העורכת דין הזאת - היא לוקחת הרבה כסף ולא עושה דבר.

מנצלת אנשים תמימים וכל מה שמעניין אותה זה המוניטין שלה והתוכנית רדיו שלה. צועקת על הלקוחות שלה ולא משתלטת על הבלאגן במשרד שלה.

שמעתי על זה מהרבה אנשים שעזבו אותה והיא אפילו לא החזירה להם כסף - עברתי תהליך ארוך של גירושין כואבים וניצול וגם נפלתי בפח אצל העורכת דין הזאת שלא מוכנה להחזיר לי חלק משכר הטרחה שלה ששולם מראש. אפילו על חוזה של עו"ד היא לא החתימה אותי. 

בקיצור כל מה ששמעתי עליה התממש אחד על אחד במקרה שלי. מזל שהתגברתי ועברתי לעורך דין אחר ועכשיו הכול מאחוריי והתביעה בדרך אליה. 

עורכי דין צריכים להבין שהם לא אלוהים רחוקים מזה - הם אמורים לשרת את הלקוחות שלהם ולהציג בפניהם את העובדות ואת החוקים כמו שצריך. 

JUSTICE WILL COME

סרין סולן ייצגה אותי בגירושים .

נכון שהיא יקרנית אבל, למען הגילוי הנאות היא עושה את העבודה כיאות

היא חדה ועירנית ואפילו אסרטיבית ומעט תוקפנית.

בדיוק התכונות הנכונות להיות עו"ד.

למרות ששילמתי סכום נכבד יחסית למיעוט הדיונים

אומר בלב שלם שאני מרוצה ממנה ואם אתגרש שוב, אפנה אליה.

זאב

אנא שלח את מספר הטלפון שלך למייל hana77@walla.com אני מבקשת לשוחח עמך בנדון.

הייתי לקוחה של עוה״ד שרין סולן
ואומר ואצהיר חד משמעית
כי היא בעלת כישורים נדירים
מקצועית ברמות על
מקפידה על הכנת התיק
על יצוג נאות
והגיעה איתי להישגים משפטיים
תקדימיים
אשר פורסמו באתר משפטי נבו

אינה רק מקצוענית
אלא אנושית
רגישה ואכפתית

אני המומה לנוכח דברי הבלע
שיוחסו לה
ואין לי ספק
שאין מדובר בלקוח לא מרוצה
אלא בצד הנגדי
שהפסיד
והנכתב הוא נקמה גרידא

הנני ממליצה עליה
באופן אחראי
כעורכת דין מומחית
ויחודית

אני דווקא לקוח של שרין סולן ואני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מרוצה.
היא קיבלה אותי ב 21:00 בלילה בבית שלה, פגישה שתואמה מהרגע-להרגע !
נתנה לי יחס, שמעה לסיפור שלי, היא עוזרת לי בתביעה מאוד כואבת בתוך המשפחה ונתנה לי יחס מצויין.
יצא לי לשלוח לה מייל ב 1:00 בלילה בידיעה שרק למחרת אקבל מענה והמענה היה עוד באותו רגע ! הייתי מאוד מופתע לטובה.
במקום לישון, היא עונה ללקוחות, אין זה מובן מאליו.

חוץ מזה, אני תמיד מקבל מענה מהיר במשרד,במייל והיא תמיד עומדת מאחורי מה שהיא מבטיחה, אם זה לשלוח את הכתב תביעה בזמן ולהפוך הרים וגבעות כדי לקצר תהליכים מול בתי המשפט במגוון אמצעים. 

מי שכותב כאן נגד שרין, ברור הרי שלא היה מעולם לקוח שלה. לא סתם יצא לה שם של אחת התותחיות בתחום ולאן שאני לא הולך ואומר שהיא עורכת הדין שלי, אנשים אמרו לי שעשיתי החלטה הכי חכמה בחיים שלי כשבחרתי ללכת איתה.

בקיצור, ממליץ בחום ! ואם אתם רוצים לאמת את חוות הדעת הזו, שלחו הודעה בפרטי ואשמח לתת טלפון שלי לכל דורש שישמע את זה גם בעל פה. שיהיה אמין ! לא כמו החוות דעת שלפניי שהן לא אמינות ולא משקפות את המציאות. 

ראשית אפתח בכך שעו"ד שרין סולן מקצועית מנהלת את תיק הגירושין ביד רמה, שנית, מדובר באישה המעניקה יחס חם ומענה מיידי לכל דרישה שאלה וכו'. מוזר לשמוע אחרת, ממליצה למי שכתבה אחרת לבדוק טוב טוב עם עצמה מדוע משמיצה שם של אישה כה מקצועית ואישיות כובשת. מי כמוכן יודעות כמה הליך הגירושין לא קל בלשון המעטה וחשוב שמי שתייצג אותך תעמוד שם בביטחון מלא ובהרגשה שאת בידיים הטובות ביותר - וזאת ניתן להשיג אצלה בלבד!

היא עזרה לי לאסוף מחדש את הכוחות ולפתוח דף חדש בחיי, נמצאת שם לצידי לכל אורך הדרך! אין כמוה, אחת ויחידה 

אני לקוח של שרין סולן כעוד היא מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שיש מכל הבחינות. מענה במשרדה אדיב, מהיר ומגוון הן במייל הן בפקס הן בווטסאפ ובטלפון שזה ממש לא מובן מאליו. אופציות מרובות ביותר של מפגשים הן בביתה הן במשרד. מה שחשוב מאד בכל תחום היא מבטיחה ומקיימת את כל הבטחותיה שהיום זה נדיר ביותר.

כאדם אנושית ומתחשבת אמפטית וסבלנית .

לא ברור לי מאיפה ההשמצות האלו.

אישית ממליץ עליה בחום !!!

עו"ד שרין סולן יצגה אותי באיכפתיות, נאמנות, כשרון ומצויינות!

היא תמיד זמינה לענות על כל שאלה. ממליצה חד משמעית!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר