פרק ב'...

פרק ב'...

עבר הרבה זמן מאז שנכנסתי לפורום... אז ככה הכרתי מישהו לפני 4 וחצי חודשים והקשר שלנו התחיל מאד יפה. בהשך היו עליות וירידות בשל אי הסכמה על דברים כמו שהוא רצה מהר מאד להיכנס לחיי שזה בא לידי ביטוי בהכרות עם הילדים (הוא גרוש+2 וגם אני גרושה +2), והיה נעלב שלא הסכמתי שישן אצלי (והילדים בבית כי אבא שלהם לא לוקח אותם ללינה בשלב זה) בכל אופן ניתקנו קשר למשך 3 שבועות והשבוע ניפגשנו שוב והיה מדהים! אני באמת לא רוצה לוותר עליו אבל אני מרגישה שהוא לוחץ מידי ואני לא יודעת למה? מצד אחד מחמיא לי שהוא רוצה להיות איתי, ולקחת את היחסים ברצינות, גם אני רצינית אך יש לי בעיה עם השינה. אני גם חוששת מאד מתגובתו של הגרוש לגביי זה שגבר יישן אצלי כי לא פעם אמר שברגע שמישהו יישן אצלי הוא יבקש משמורת משותפת על הילדים או אפילו משמורת בלעדית.. מה שאני בטוחה שלא יקרה כי אין סיבה מוצדת לכך. בקיצור הייתי שמחה לשמוע דעתכם, ועצותיכם..הסיפור מאד מתומצת..

ריקי יקרה,

אני רוצה לענות לך בשני היבטים - ההיבט הראשון והוא החשוב ביותר לדעתי הוא האיום של בעלך שאותו את חייבת לבדוק עם עו"ד. האם זה נכון או לא? האם יש לזה השלכות? אחרי הכל אתם גרושים ואת רשאית ככל העולה על רוחך ובלבד שאת מטפלת היטב בילדים. ההיבט השני הוא החבר החדש - לדעתי אין הצדקה ללחץ שהוא מפעיל עלייך ואם הוא לא מרפה אצלי זה היה מדליק נורה אדומה. כי אם את חשובה לה והוא יודע שהילדים חשובים לך, מצופה ממנו שיגלה הבנה ואם הוא לא מגלה הבנה, אני נוטה לחשוב שהוא סתם אגואיסט. עם כל הכבוד לעובדה שזוגיות חדשה היא חשובה - היא לא צריכה להיות בכל מחיר.

מייל שלי z173946@walla.com

אני אשמח להיכר אותך

ריקי יקרה,

אני רוצה לענות לך בשני היבטים - ההיבט הראשון והוא החשוב ביותר לדעתי הוא האיום של בעלך שאותו את חייבת לבדוק עם עו"ד. האם זה נכון או לא? האם יש לזה השלכות? אחרי הכל אתם גרושים ואת רשאית ככל העולה על רוחך ובלבד שאת מטפלת היטב בילדים. ההיבט השני הוא החבר החדש - לדעתי אין הצדקה ללחץ שהוא מפעיל עלייך ואם הוא לא מרפה אצלי זה היה מדליק נורה אדומה. כי אם את חשובה לה והוא יודע שהילדים חשובים לך, מצופה ממנו שיגלה הבנה ואם הוא לא מגלה הבנה, אני נוטה לחשוב שהוא סתם אגואיסט. עם כל הכבוד לעובדה שזוגיות חדשה היא חשובה - היא לא צריכה להיות בכל מחיר.

תודה

תודה על התשובה! לגביי השינהף מכיוון שאני כל הזמן עם הילדים ולא יכולה לבוא לישון אצלו או לקרוא לו שהילדים אינם, נוצר מצב שהאפשרות היחידה זה שישן עם הילדים בבית. ברור שאם אני לא שלמה עם עצמי זה לא יקרה. זאת הסיבה שויתרתי על הקשר אבל עכשיו שהחלטנו לנסות שוב, אני כן רוצה שזה יצליח, אבל לא על חשבון הילדים כמובן. כמה זמן כדאי לחכות עד שמכניסים מישהו לישון? מבחינה מקצועית

אין נוסחאות בחיים אבל...

חשוב מאוד שלא יווצר מצב שבכל חודש-חודשיים הילדים יראו גבר אחר במיטה שלך. לא כדאי. אני לא ממליצה. זה לא שאני שמרנית אבל הילדים מפרשים אחרת דברים שלנו לעתים נראים מובנים מאליהם. חוצמזה בכל פעם שאת מכניסה גבר הביתה, קודם כל דברי עם הילדים. הבית הוא קודם כל טריטוריה שלהם וכל גבר שנכנס או בגדר אורח אצלם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר