שלום התחתנתי לפני חודש וחצי.ועכשיו בתהליכי גירושין

גיליתי בעל כעסן ועצבני.משפחתו הרסה לנו את החיים התערבה לנו עד שהצליחו להפריד בינינו. מה עליי לעשות?טיפים?המלצות?מה הסיכוי שאקבל את כסף הכתובה?עזרו לי..

קליאופטרה

אין מספיק נתונים כדי לת לך תשובה. בעיקרון זה מאוד נדיר לקבל את דמי הכתובה. אגב, כמה רשום לך בכתובה ? אם תמסרי יותר נתונים עובדתיים אולי ניתן יהיה להשיב לך תשובה יותר מסודרת. בהצלחה

תשלום כתובה

היי קליאופטרה ראי את נשואה חודש וחצי ואת רוצה להתגרש ומהר וזה מאוד נדיר שמשלמים דמי כתובה ובפרט לא כאשר משך הנישואין כה קצר. בד"כ דמי הכתובה נמחקים בהסדר הגירושין שבין הצדדים. מה שחכם לעשות במקרה כזה זה להגיש בקשה מוסכמת לגירושין בביה"ד הרבני ותוך זמן קצר להיות גרושים זה מזה ובא לציון גואל. כל דרך אחרת סתם תעכב את הגירושין כשבסופו של דבר תצאי ללא הכתובה. אז עדיף כפי שהצעתי לעיל ושיהיה בהצלחה.

גיליתי בעל כעסן ועצבני.משפחתו הרסה לנו את החיים התערבה לנו עד שהצליחו להפריד בינינו. מה עליי לעשות?טיפים?המלצות?מה הסיכוי שאקבל את כסף הכתובה?עזרו לי..

קליאופטרה שלום...אני רוצה להבין:

כשאת כותבת על בעל כעסן ועצבני את גם מתכוונת לכך שהוא אלים? אם את כבר מגלה סימני אלימות, אני אומרת לך חד משמעית לקום ולעזוב ולהתגרש כמה שיותר מהר, יפה שעה אחת קודם.לא נשארים עם גבר אלים נקודה!!!! אם אין אלימות תשתדלי לא להגי לגירושין, אם זו רק המשפחת תתפסי מרחק מהם, וכמה שיותר רחוק,ולצערי תצטרכי גם להרחיק אותו מהם אם הם ההורסים היחידם.אני מודעת לכך שיש משפחות שמתערבות אבל זה תלוי בך ובו כמובן. אם את מרגישה שהמשפחה שלו היא זו שאחראית לפירוד שלכם ולסכסוך שביניכם, וזו הסיבה היחידה, מרחק יעזור, תאיני לי. אבל כמו שכתבתי אם הוא לא אלים, טיפול זוגי אולי יעזור לפני שיהיה מאוחר מדי. אבל אם יש אלימות, ברחי כל עוד רוחך בך ולפני שיגיעו ילדים. אולי תספרי קצת רקע כמה זמן אתם ביחד, אם היו סימנים מקדימים, וכד'. אשמח לעזור לך זה המייל שלי: hhagit4@walla.co.il שלך, חגית
מנהל הפורום
1000+

דעת רבנית

זה מה שקורה מתי שמתחתנים לא לפי התורה

אבי איך הגעת בדיוק למסקנה הזו? ואולי הם זוג דתי?

מנהל הפורום
1000+

רק עכשיו גילית שהוא כעסן ועצבני?

כמה זמן יצאת איתו לפני החתונה שבועיים? דברים כאלו מגלים די מהר. איך בדיוק המשפחה שלו הצליחה להפריד ביניכם תוך חודש וחצי.כנראה שאהבה גדולה לא היתה ביניכם שאם לא כן הוא לא היה מוותר עליך בקלות כזאת, סכום הכתובה המקסימלי שאפשר לקבל זה 120000 ש"ח השאלה מה את רוצה לריב או להתגרש כמה שיותר מהר, אני מציע לך להתגרש מהר ללא ילדים זה יקח חודשיים ,עדיף להיות גרושה אחרי נישואים קצרים מאשר למשוך,זה טוב להמשך דרכך. בהצלחה וחג שמח.

קליאופטרה שלום...אני רוצה להבין:

כשאת כותבת על בעל כעסן ועצבני את גם מתכוונת לכך שהוא אלים? אם את כבר מגלה סימני אלימות, אני אומרת לך חד משמעית לקום ולעזוב ולהתגרש כמה שיותר מהר, יפה שעה אחת קודם.לא נשארים עם גבר אלים נקודה!!!! אם אין אלימות תשתדלי לא להגי לגירושין, אם זו רק המשפחת תתפסי מרחק מהם, וכמה שיותר רחוק,ולצערי תצטרכי גם להרחיק אותו מהם אם הם ההורסים היחידם.אני מודעת לכך שיש משפחות שמתערבות אבל זה תלוי בך ובו כמובן. אם את מרגישה שהמשפחה שלו היא זו שאחראית לפירוד שלכם ולסכסוך שביניכם, וזו הסיבה היחידה, מרחק יעזור, תאיני לי. אבל כמו שכתבתי אם הוא לא אלים, טיפול זוגי אולי יעזור לפני שיהיה מאוחר מדי. אבל אם יש אלימות, ברחי כל עוד רוחך בך ולפני שיגיעו ילדים. אולי תספרי קצת רקע כמה זמן אתם ביחד, אם היו סימנים מקדימים, וכד'. אשמח לעזור לך זה המייל שלי: hhagit4@walla.co.il שלך, חגית

לדעתי זה רקע התחלתית

אולי תספרי קצת רקע כמה זמן אתם ביחד, אם היו סימנים מקדימים, וכד'

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח לקבל ממך מייל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר