פרידה ...

פרידה ...

מאוד רוצה לשתף ולדעת דעתכם... ניהלתי רומן במשך 3 שנים, אני + 2 ילדים. לאחר שכנועים רבים מצד המאהב אחרי שהוא עזב את אשתו. עזבתי את הבית עם 2 הילדים לדירה שכורה. לצערי אותו אחד שניהלתי איתו רומן לא מוכן לגור ביחד. נורא קשה לי. בינתיים אני אני פרודה מבעלי מזה 3 חודשים . נכנסתי לחובות כספיים הוא מצידו לא מוכן לשלם מזונות לילדים. והכל בכוחות עצמי. "המאהב" שהוא כבר לא מאהב אלא בן זוג לא מוכן לעזור בתשלום שכר הדירה. נורא קשה לי.. נראה כי השיקול להתגרש לא היה נכון במלואו. הרי מה הטעם אם אני חיה לא בשיתוף מלא עם בן זוג. התיסכולים של הילדים נוראיים. הבן הגדול (10) הפך להיות תלותי ברמות קשות. נראה כי לא ראיתי התמונה במלואה, נראה כי ציפיתי להרבה מעבר למה שיש. מה עושים????

לדעתי

יורדים על ארבע, מתחננים, מודים בטעות ומקווים שהבעל יסכים לחזור.

באמת?

האמת שהתשובה שלך דיי מפתיעה אותי... פוחדת בכלל לחשוב על זה.. ובייחוד פוחדת להודות שאלו פני הדברים

פרידה ...

מאוד רוצה לשתף ולדעת דעתכם... ניהלתי רומן במשך 3 שנים, אני + 2 ילדים. לאחר שכנועים רבים מצד המאהב אחרי שהוא עזב את אשתו. עזבתי את הבית עם 2 הילדים לדירה שכורה. לצערי אותו אחד שניהלתי איתו רומן לא מוכן לגור ביחד. נורא קשה לי. בינתיים אני אני פרודה מבעלי מזה 3 חודשים . נכנסתי לחובות כספיים הוא מצידו לא מוכן לשלם מזונות לילדים. והכל בכוחות עצמי. "המאהב" שהוא כבר לא מאהב אלא בן זוג לא מוכן לעזור בתשלום שכר הדירה. נורא קשה לי.. נראה כי השיקול להתגרש לא היה נכון במלואו. הרי מה הטעם אם אני חיה לא בשיתוף מלא עם בן זוג. התיסכולים של הילדים נוראיים. הבן הגדול (10) הפך להיות תלותי ברמות קשות. נראה כי לא ראיתי התמונה במלואה, נראה כי ציפיתי להרבה מעבר למה שיש. מה עושים????

הסיפור שלך עצוב מאוד בעיני. לא נראה שחשבת כלל. לא מענין אותי לא את ולא המאהבה וגם לא הבעל.. הילדים מה? איך חשבת לצייר להם את התמונה? מה על היציבות הנפשית שלהם בתוך כול ה"סרט" שלכם? סתם..פשוט מכעיס איך לקחת סטואציה בריאה והפכת אותה לסלט מטבוחה. אבל גם זו לטובה..באמת. כי אין אחרת. ועכשיו... קחי את עצמך בידים.. מצאי לך דירה שאת כן מסוגלת לכלכל. תעשי צמצומים הכרחיים במה שניתן ולאט לאט תמנפי את עצמך חזרה למעלה. קל לטעות..הכי יפה לתקן. אל תרצי בכלל לסמוך על אף אחד כרגע. את.. זה מה שנשאר אז תבני תוכנית ותחזקי את עצמך.. ובכך גם את הילדים שאכן זקוקים לך הכי עכשיו מאי פעם. הבעל יכול לכעוס עד מחר..וכנראה בצדק אך זה לא פותר אותו ממזונות.. הגישי לבית משפט בקשה... טפלי בענינים ושמרי על עצמך ועל הילדים מבלגן רגשי מיותר בחייהם.. את יכולה.

סלט מטבוחה...

עברתי על התגובות שלך בשלש השנים האחרונות, ודגמתי אותן. לא היתה תגובה אחת שהציעה לאשה המתלבטת בגירושין לחזור לבעלה. אפילו מצאתי שם גם "סלט מטבוחה", מקווה שהסלט עכשיו הוא חדש... מהיכן את שואבת את אותה שנאה? ראי ציטוט שלך מספט' 2007 "היי מותק טוב ל"ראות" לך מידי פעם. מקווה שהולך ומשתפר הכול לאט לאט. לא לוותר...אבל גישתך בריאה בגדול.(בהקשר לשיחה האחרונה) אוהבת אותך. שנה טובה מתוקה ושמחה. שנה של גט לכול המצפים הזקוקים והממתינים." את בעצם חותמת גומי, את כולן את מעודדת לגירושין, בלי לשמוע את הצד השני, וכמו שכתבת עכשיו - זה לא מעניין אותך. אבל העיקר שישלם מזונות...

פרידה ...

עד כמה שאני זוכר שאלת כבר שאלה זו בפורום

לפני זמן מה.אינני חושב שיישמת משהוא ממה שנאמר אז,אם את יכולה להחזיר את הגלגל אחורה גם במחיר של השפלה עצמית זה יהיה הנכון ביותר, ואם לא אין מוצא לדעתי לבעיתך והקשיים יגברו והפגיעה בילדים תהיה עוד יותר קשה.

באמת?

האמת שהתשובה שלך דיי מפתיעה אותי... פוחדת בכלל לחשוב על זה.. ובייחוד פוחדת להודות שאלו פני הדברים

אם תקבלי את ההצעה של אליהו

וזה יחזיר את הגלגל אחורה פתרת לעצמך ולילדיך את כל הבעיות

סלט מטבוחה...

עברתי על התגובות שלך בשלש השנים האחרונות, ודגמתי אותן. לא היתה תגובה אחת שהציעה לאשה המתלבטת בגירושין לחזור לבעלה. אפילו מצאתי שם גם "סלט מטבוחה", מקווה שהסלט עכשיו הוא חדש... מהיכן את שואבת את אותה שנאה? ראי ציטוט שלך מספט' 2007 "היי מותק טוב ל"ראות" לך מידי פעם. מקווה שהולך ומשתפר הכול לאט לאט. לא לוותר...אבל גישתך בריאה בגדול.(בהקשר לשיחה האחרונה) אוהבת אותך. שנה טובה מתוקה ושמחה. שנה של גט לכול המצפים הזקוקים והממתינים." את בעצם חותמת גומי, את כולן את מעודדת לגירושין, בלי לשמוע את הצד השני, וכמו שכתבת עכשיו - זה לא מעניין אותך. אבל העיקר שישלם מזונות...

אליהו הנביא..

היקר. קצת הוצאתה דברים מהקשרם התגובה שבחרתה לצטט כאן (שישר זהיתי מבלי לחפש) נכתבה לחברה טובה ויקרה שכבר היתה בתהליך מספר שנים.. כשאתה קורא הודעות של אנשים ניתן להבחין מתי יש גישה\רצון\יכולת..לחזור להיות יחד. מעטים מתלבטים..הרבה מאוד נשים כותבות מתוך מצוקה אמיתית של שנים מקולקלות ועל גברים שלא לקחו אחריות על חייהם המשותפים לא רגשית ולא פיזית..וההפך כמובן. מה יש לאישה זו להתחנן על "חיי" בפני הפרוד שלה? היא עשתה שם "נזק" שגם אם יחזרו, דברים לעולם לא היו כמקודם. יש להעצים בני אדם בתקופה זו של החיים בלקיחת אחריות, איסוף הכוחות, גדילה וצמיחה אישית.. רק משם תבוא הישוע ליחיד ולרבים. לאומת זאת המקום שאתה בחרתה להגיב ממנו..היה חשש, הצתמקות, וכיסוי הבור..(שמן הסתם נחפר שם שנים רבות) ספר לנו אליהו..זה עובד אצלך?

מי יתן ואהבת חינם גדולה תהיה בלב כולנו

ללא אגו, ללא פחד, מתוך רצון לחלקו ולשתף ןלהתרחב בשמחה גדולה באחדות ולשם שמים. חיי סבל מיותרים ניתן ללמוד (להזכר) בהרמוניה שכולנו באים ממנה ואליה כולנו נשוב.

אם תקבלי את ההצעה של אליהו

וזה יחזיר את הגלגל אחורה פתרת לעצמך ולילדיך את כל הבעיות

שימי..

לא מצליחה להבין את עמדתך. האם אתה אומר לי להשדפיל את עצמי? על מה ולמה? אנו בני אדם. אנשים טועים מזא לכי והשפילי את עצמך? מה גם שאתה מתאר פה תמונה מאוד קשה ושחורה אם לא אחזור אליו. למה?

פרידה ...

סוף מעשה במחשבה תחילה

שלום ברברה מאוד מצער ועצוב לשמוע את סיפורך. עם כל הצער שבדבר היית אמורה לשקול את מעשייך לפני עשיית צעד כה הרה גורל וכפי שעשית. בד"כ "מאהבים לעת מצוא" בזמן הנישואים מקבלים די מהר רגליים קרות לאחר שהמאהבת הנשואה מתגרשת/עוזבת את הבית. מאוד מצער לקבוע כי צפוי שתשאי בכל התוצאות הלא פשוטות של מעשייך. יש לשער כי בעלך לא יחפוץ לשוב אלייך וברור כי הצדק עימו. שכן במעשייך ניפצת את מערכת האימון החייבת לשרור בין בעל ואישה. כ"כ ברור כי זה רק שאלה של זמן וטיימינג מתאים עד שהמאהב/המנאף שהיה לך בזמן נישואייך , ינפנף אותך אותך מחייו ומזכרונו. חבל חבל חבל שכך נהגת. אך יש כלל בחיים ולפיו : על טעויות משלמים ובד"כ משלמים ביוקר. אך בעצם העלאת סיפורך עשית מעשה טוב והוא : כי נשים פתיות ונשואות אחרות אשר תקראנה את שכתבת תשקולנה היטב פעמיים ושלוש בטרם יעשו את הטעות הפאטאלית אותה עשית, וזאת נחמה פורתא. שיהיה לך בהצלחה ותגרשי מהר ובלי מכשולים מיותרים מבעלך וכמה שיותר מהר כך ייטב לשניכם.

שימי..

לא מצליחה להבין את עמדתך. האם אתה אומר לי להשדפיל את עצמי? על מה ולמה? אנו בני אדם. אנשים טועים מזא לכי והשפילי את עצמך? מה גם שאתה מתאר פה תמונה מאוד קשה ושחורה אם לא אחזור אליו. למה?

מפני שאין לך אמצעים כלכלים לחיות ברווחה ואפילו לא בצימצום

דבר שני הנזק לילדים הוא גדול מאוד.את עשית את הטעות שלך ויש לזה מחיר ואת צריכה למזער את הנזקים.אני כגבר יכול לומר לך שבגידה זו לא טעות קטנה זה ממש סכין בגב ולא ניתן לומר רק סליחה טעיתי בוא נמשיך הלאה.אז קורה שצריך להוריד את הראש ולנסות לתקן וזה עדין לא אומר שהוא יקבל את סליחתך.מה שצריך לעמוד לנגד עינייך זה הילדים אם את עדיין אוהבת אותם ואני מאמין שכן.ואת לא צריכה להתחפר בעמדתך זה לא לטובת אף אחד.

פרידה ...

כשמים גנובים ימתקו העיניים התעוורו והשפתיים נדמו

לו פקחת את עינייך היית מבינה כל עוד הכל בשושו אין יותר מתוק מיזה ,ולעיתים גם המתוק מר.הרימי עצמך וטפלי בילדייך לפניי שיהיה מאוחר בהצלחה.

מי יתן ואהבת חינם גדולה תהיה בלב כולנו

ללא אגו, ללא פחד, מתוך רצון לחלקו ולשתף ןלהתרחב בשמחה גדולה באחדות ולשם שמים. חיי סבל מיותרים ניתן ללמוד (להזכר) בהרמוניה שכולנו באים ממנה ואליה כולנו נשוב.

אמטיסט

אני דווקא מאוד מאוד אוהבת את התגובות שלך לא יכולתי לתת לאותה אשה עצה טובה יותר. תמשיכי להיות את בדיוק כמו שאת ואת תעשי את זה בין אם אבקש ובין אם לאו כי את עם עצמך שלמה ולאותה אשה בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר