החלטה חשובה

בעקבות שיחות עם פסיכולוגית הגעתי למסקנה שאחת המטרות שלי הן להיות לבד ולהתמקד בילדי, שזה דבר די חיובי אבל אני נתקלת בתגובות מפתיעות כגון אם תמשיכי לחשוב ככה תשארי לבד. לדעתי, לקחתי את ההחלטה הכי נבונה בחיים שלי גבר יכול לחכות שנה לפחות גם אם לקחתי שתים עשרה חודש מחיי להקדיש לגבר קטן לספר לו סיפור ולבנות קשר אמיתי איתו וזה הבן שלי זה הכי חשוב לי. ואני לא מצטערת על ההחלטה שלי, אז מה נסגר עם כל הנשמות הטובות שאומרים לי לפתח זוגיות? מה דעתכם על זה?

נירה שלום החלטה חשובה היא פיתרון זמני .

הפסיכולוגית שלך הגיעה למסקה הזו עפ"י השיחות שניהלת עימה בטיפולים שלך . אני אומר ששנה זה הרבה את לא תשארי לבד בסוף השנה זה שטויות , לבטל זוגיות שלך ולהקדיש לילד שנה , נו ומה יהיה בתום השנה ? אחרי כן תעזבי את הילד ותעברי לזוגיות . הילד צריך להיות בראש ובראשונה לפני כולם . אבל את צריכה בראש ובראשונה להיות בשביל עצמך , אם לא תעשי למען עצמך, לא יהיה לך מה לתת לילד .אז אם אין אני לי מי לי וכשאני לי אז מי אני בכלל. לדעתי את יכולה לנהל מערכת זוגית שלא תפגע בילד עם זאת באמת אני לא יודע מה הבעייה שאליה הגיעה הפסיכולוגית למסקנה . קחי לך חופש יותר קצר אם תחזיקי מעמד סבבה אם לא זה אומר שאת חייבת זוגיות . לא כל זוגיות חייבת לפגוע בילד שלך , בן זוגך יכול לאהוב את שניכם יחד אהבת אמת . בכל אופן תעשי ותלכי אחרי הלב והתחושות .כנרה שכעת את נמצאת בשלב של רגשות מעורבים לכן, ההצעה של הפסיכולוגית הייתה כזו . עלי והצליחי בכל אשר תלכי . בברכה והצלחה אדיב אדיב

החלטה נבונה

נירה, שלום. אני פרודה מזה מס' חודשים וגם אני החלטתי שאת השנה ואפילו שנתיים הקרובות אני מקדישה לילדי, שהם בגיל שלא צריכים שאקריא להם סיפור. ילדי בני עשרה ועדיין אני מוצאת שהנוכחות שלי לידם, פיזית ובעיקר ריגשית מאד מאד חשובה בשלב הזה של החיים, כשהכל מתפרק להם. לחפש ולהתחיל זוגיות חדשה בשלב הזה - יגזול ממני הרבה מאד אנרגיה וכוחות, ואהיה פחות בשביל ילדי. אני חושבת שיש לנו אחריות עצומה כלפיהם ומגיע להם שנהיה איתם כמה שיותר, נחזק ונעצים אותם, וניתן להם את הבטחון שקצת השמטנו מתחת לרגליהם בפרידה/גירושין. מה שאחרים אומרים - מתאים לאחרים. לכי אחר ליבך. בהצלחה.

נירה שלום החלטה חשובה היא פיתרון זמני .

הפסיכולוגית שלך הגיעה למסקה הזו עפ"י השיחות שניהלת עימה בטיפולים שלך . אני אומר ששנה זה הרבה את לא תשארי לבד בסוף השנה זה שטויות , לבטל זוגיות שלך ולהקדיש לילד שנה , נו ומה יהיה בתום השנה ? אחרי כן תעזבי את הילד ותעברי לזוגיות . הילד צריך להיות בראש ובראשונה לפני כולם . אבל את צריכה בראש ובראשונה להיות בשביל עצמך , אם לא תעשי למען עצמך, לא יהיה לך מה לתת לילד .אז אם אין אני לי מי לי וכשאני לי אז מי אני בכלל. לדעתי את יכולה לנהל מערכת זוגית שלא תפגע בילד עם זאת באמת אני לא יודע מה הבעייה שאליה הגיעה הפסיכולוגית למסקנה . קחי לך חופש יותר קצר אם תחזיקי מעמד סבבה אם לא זה אומר שאת חייבת זוגיות . לא כל זוגיות חייבת לפגוע בילד שלך , בן זוגך יכול לאהוב את שניכם יחד אהבת אמת . בכל אופן תעשי ותלכי אחרי הלב והתחושות .כנרה שכעת את נמצאת בשלב של רגשות מעורבים לכן, ההצעה של הפסיכולוגית הייתה כזו . עלי והצליחי בכל אשר תלכי . בברכה והצלחה אדיב אדיב

לא אמרתי באופן אבסולוטי רק שכרגע...... אין לי כוחות נפשיים לתת מעצמי

זה הכל לדעתי אני צריכה לאזור אותם קצת ואז אולי רק אולי יהיה לי כוח למישהו אחר.....

החלטה חשובה

בעקבות שיחות עם פסיכולוגית הגעתי למסקנה שאחת המטרות שלי הן להיות לבד ולהתמקד בילדי, שזה דבר די חיובי אבל אני נתקלת בתגובות מפתיעות כגון אם תמשיכי לחשוב ככה תשארי לבד. לדעתי, לקחתי את ההחלטה הכי נבונה בחיים שלי גבר יכול לחכות שנה לפחות גם אם לקחתי שתים עשרה חודש מחיי להקדיש לגבר קטן לספר לו סיפור ולבנות קשר אמיתי איתו וזה הבן שלי זה הכי חשוב לי. ואני לא מצטערת על ההחלטה שלי, אז מה נסגר עם כל הנשמות הטובות שאומרים לי לפתח זוגיות? מה דעתכם על זה?

התייחסות

אני נמצאת באותו מצב. התגרשתי לפני 4 חודשים עם 2 בנות קטנות. התחלתי לקחת יעוץ פסיכולוגי שעזר לי הרבה מבחינת העצמאות שלי. אשמח אם תצרי קשר.

בוקר טב - נירה יקירתי כמה דברים לי אלייך...

אני ממש שמחה בשבילך ולכל אלו שהולכים ומתייעצים עם אנשי מקצוע ומגיעים למסקנות חיוביות. יש גם לי הרבה מחשבות כאלו של לגדל את ילדי בשקט ולבד, החבר יכול לחכות עוד כמה זמן.... התגובות שאת מקבלת מהסביבה של"אם תמשיכי..." הן תגובות בלבד, אנשים תמיד ידברו. הדבר החשוב הוא מה את רוצה ומרגישה שיהיה טוב לך ולילדיך. אם זאת ההחלטה אשר קיבלת תלכי איתה, עד שתרגישי מוכה לקשר וגם ביחד לגדל ולהקדיש לילדיך. את עוד צעירה והגברים לא יברחו, תהיי בטוחה. אם את מרגישה שזו ההחלטה הנכונה והנבונה לגבייך אשרייך , הגעת לתובנה ותידבקי בה. זה מאוד חשוב לך אז מה יותר טוב מזה. בנוסף, אולי את גם מרגישה שקשר עם גבר מכביד עליך והגעת למסקנה הזאת בנוסף, זה רק יחזק אותך ואז תוכלי להגיע לקשר חדש עים כוחות ורצונות משלך. אלו שאומרים לך לפתתח קשר, הם לא את, את מרגישה, את יודעת מה את רוצה מעצמך ומה חשוב לך. וכרגע, לפי הבנתי חשוב לך לטפח את הילד שלך / הילדים, להיות איתם בכל אחד מאיברי גופך. תקשיבי לעצמך, כפי שעשית עכשיו, אף אחד לא יחודע מה קוןרה לך בפנים ולכן את היחידה שמחליטה לעצמך. אשרייך, תמשיכי כך... שלך תמיד, חגית
מנהל הפורום
1000+

נירה, אילנה ואיריס.....

נכון שזו הרגשה שלנו, כאימהות שעלינו לתת מעצמנו לילדים במיוחד ש"גרמנו" להם מין זעזוע בחיים. לא משנה מה גילם.הם זקוקים לנו אבל רציתי להגיד לכן שקצת תשומת לב גברית לא מזיקה, קצת להקדיש להעצמכן אל תשכחו שאתן בעצמכם עברת טלטלה איומה בחייכם עקב הגירושין, זה לא קל זה משבר עצום גם לכן, כנשים, אחד הצדדים שמתגרש והופך מנשואה לגרושה פתאום, במאצע החיים: נכון שקשר עם גבר דורש התמדה והקדשה עצומה, הרבה גם ע"ח הילדים כי צריך להקדיש הרבה כדי לפתח קשר רציני ,אוהב ובטוח. אני מרגישה כמותכן כרגע, עד לפני כחודשיים היה לי חבר כמה חודשים טובים והרגשתי נפלא, זה מילא אותי, נתן לי בטחון וחוזק,היה מי שהקשיב לי כמה פעמים ביום, הבין אותי וחיבק ונישק אותי כשצריך עידוד, אבל ללא ספק הרגשתי מועקה ורגשי אשם כי הרבה פעמים הייתי צריכה להשאיר את הילדים עם הורי וחוזרת מאוחר בלילה, ממש הרגשתי זאת.אחת הסיבות הייתה הילדים וגם אני החלטתי להיות עם עילדי כרגע, להקדיש להם את מירב זמני בגידולם ובתשומת ליבי הרבה... רציתי לשתף אתכן ולתת לכם גם חומר למחשבה.... שלכן, חגיח
מנהל הפורום
1000+

התייחסות

אני נמצאת באותו מצב. התגרשתי לפני 4 חודשים עם 2 בנות קטנות. התחלתי לקחת יעוץ פסיכולוגי שעזר לי הרבה מבחינת העצמאות שלי. אשמח אם תצרי קשר.

בכייף למה לא רק דרך המייל או המסן אם יש לך

nirat28@walla.com

בוקר טב - נירה יקירתי כמה דברים לי אלייך...

אני ממש שמחה בשבילך ולכל אלו שהולכים ומתייעצים עם אנשי מקצוע ומגיעים למסקנות חיוביות. יש גם לי הרבה מחשבות כאלו של לגדל את ילדי בשקט ולבד, החבר יכול לחכות עוד כמה זמן.... התגובות שאת מקבלת מהסביבה של"אם תמשיכי..." הן תגובות בלבד, אנשים תמיד ידברו. הדבר החשוב הוא מה את רוצה ומרגישה שיהיה טוב לך ולילדיך. אם זאת ההחלטה אשר קיבלת תלכי איתה, עד שתרגישי מוכה לקשר וגם ביחד לגדל ולהקדיש לילדיך. את עוד צעירה והגברים לא יברחו, תהיי בטוחה. אם את מרגישה שזו ההחלטה הנכונה והנבונה לגבייך אשרייך , הגעת לתובנה ותידבקי בה. זה מאוד חשוב לך אז מה יותר טוב מזה. בנוסף, אולי את גם מרגישה שקשר עם גבר מכביד עליך והגעת למסקנה הזאת בנוסף, זה רק יחזק אותך ואז תוכלי להגיע לקשר חדש עים כוחות ורצונות משלך. אלו שאומרים לך לפתתח קשר, הם לא את, את מרגישה, את יודעת מה את רוצה מעצמך ומה חשוב לך. וכרגע, לפי הבנתי חשוב לך לטפח את הילד שלך / הילדים, להיות איתם בכל אחד מאיברי גופך. תקשיבי לעצמך, כפי שעשית עכשיו, אף אחד לא יחודע מה קוןרה לך בפנים ולכן את היחידה שמחליטה לעצמך. אשרייך, תמשיכי כך... שלך תמיד, חגית

ברור התגובות באות מאנשים

שמנסים לשדך לי בכוח את החתיך ההוא, הצעירון שלא מרפה משום מה מה שאומר לא מספיק טוב לו להבין למה לא....... הוא משהו מיוחד חושב שאני איזו תכנית טלויזה שהשתתף בה במקרה, ואני אתגר ואני ממש לא ככה ולא הכוון אני החיים האמיתיים. הפיתוי גדוללל מאד, אבל החלטה שלי היא החלטה ואני לא מתכוונת לשנותה בכל מצב כרגע.. אין לי כוחות נפש לגבר וכמובן לאחד שהוא בן 27 ודורש המוןןן צומי.

החלטה חשובה

כמוך כמוני

היי נירה גם אני התגרשתי לפני חצי שנה עם שני ילדים קטנים והחלטתי שבשלב זה אני לא מעוניינת באף אחד בחיים שלי. טוב לי לבד, עם הילדים שלי, הם בעדיפות ראשונה, ואני רוצה להשקיע בהם ובי בלבד. אין לי את האנרגיות להשקיע כרגע בקשר חדש, ואני לא חושבת שזה אומר שאשאר לבד כל החיים. אם יגיע הגבר הנכון בשבילי אולי אחוש אחרת אבל אני בטח לא מתאמצת לחפש אותו כרגע.

לדעתי ילדייך הם קודם כל

זוגיות תצרי דברים שהיא תבוא ובסוף תגיע. לשלב עם גידול ילדייך במסירות .בהצלחה.

כמוך כמוני

היי נירה גם אני התגרשתי לפני חצי שנה עם שני ילדים קטנים והחלטתי שבשלב זה אני לא מעוניינת באף אחד בחיים שלי. טוב לי לבד, עם הילדים שלי, הם בעדיפות ראשונה, ואני רוצה להשקיע בהם ובי בלבד. אין לי את האנרגיות להשקיע כרגע בקשר חדש, ואני לא חושבת שזה אומר שאשאר לבד כל החיים. אם יגיע הגבר הנכון בשבילי אולי אחוש אחרת אבל אני בטח לא מתאמצת לחפש אותו כרגע.

בדיוק זה העניין

אין לי את האנרגיות להשקיע בקשר עם גבר וגם לא את הכוחות הנפשיים לזה, אולי יהיה לי בהמשך כרגע אין לי ואני לא יכולה לחלק את עצמי, וזהו, הייתי שם בזוגיות והילדים היו במקום שני וזה לא יחזור על עצמו שאוכל לשלב זוגיות עם הילדים אעשה את זה כרגע לא מסוגלת וזהו ומי שיגיד לי אחרת שיקפוץ לי.

לדעתי ילדייך הם קודם כל

זוגיות תצרי דברים שהיא תבוא ובסוף תגיע. לשלב עם גידול ילדייך במסירות .בהצלחה.

נכון.הילדים במקום הראשון.

החלטה חשובה

לכי לפי דרישת הלב שלך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר