התלבטות

התלבטות

יש אחד רווק, שמעוניין להיות איתי בקשר אבל.... למרות שהוא סופר מסודר הוא נוסע המון מחוץ לכאן ו..... גם גר רחוק ממני בא נגיד לצורך הענין איזור המרכז ואני גרה בצפון. הוא מצהיר בצורה ברורה שהוא מעוניין בקשר לצורך נישואין סה"כ בן 35 ובעל עסק, מבוסס. אממ-מה אני....... האמת.. לא יודעת אם בא לי עכשיו אחרי שנה של גירושין להתחתן שוב ולהכנס שוב בצק אין, האמת..... אני די סולדת מהצק אין הזה ולא רואה בו שום משמעות בכלל האמת. קצת את נקודת מבטכם הייתם הולכים עם רווק שמקבל אתכם ואת הילדים שלכם ככה? הייתם פותחם בפרק ב' עם רווק? אם לא למה?

את רצינית ?

יש יותר טוב מאדם שמקבל אותך כמו שאת? מכירה הרבה שהיו נותנות הכל בשביל זה. תראי, את כבר עברת את השלב של החתונה והילדים ואני מבינה את ההרתעות, אבל בכל מה שכתבת לא מצאתי אפילו לא רמז קטן לאיזה שהוא רגש. פרק ב' זה לא עסק. מה את מרגישה? את אוהבת אותו ? או שאת רק מחפשת סידור כלכלי?

קודם כל כן, לא נראה לי שיש בעיה להתחתן עם רווק

כל עוד הוא מקבל את הילדים ומוכן לגדל אותם ולאהוב אותם כאילו היו הילדים שלו. אבל דני צודקת - האם יש אהבה מצידך? האם את בכלל רוצה אותו? זו השאלה הגדולה. בהצלחה!

את רצינית ?

יש יותר טוב מאדם שמקבל אותך כמו שאת? מכירה הרבה שהיו נותנות הכל בשביל זה. תראי, את כבר עברת את השלב של החתונה והילדים ואני מבינה את ההרתעות, אבל בכל מה שכתבת לא מצאתי אפילו לא רמז קטן לאיזה שהוא רגש. פרק ב' זה לא עסק. מה את מרגישה? את אוהבת אותו ? או שאת רק מחפשת סידור כלכלי?

זו הסיבה שאני מתלבטת אני

אני מרגישה כלפיו המון אבל זה ממש בתולי ואני מפחדת להיות שם ולהרגיש יותר ממה שעכשיו. בגלל זה אני חושבת לחתוך אני לא מחפשת סידור כלכלי ולכן החלטתי להיות לבד לאחרונה ולהיות עם עצמי בלי אף אחד ופתאום ההוא צץ לו מאיפה שהוא ורוצה איתי קשר וזה ידיד מאד טוב שלי פשוט שרוצה להעלות דרגה זה הכל הבעייה שלי היא שהוא רווק, ואני כבר עברתי את הקטע הזה כבר לא חושבת על עוד ילדים והוא בטח ירצה אז ..... לא יודעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!אני רוצה לעבוד ולהיות עם בטחון כלכלי משלי ואז אולי להכניס משהו לחיי למרות שהוא בנדם סבבה ואני מחבבת אותו ואפילו קצת אוהבת את האישיות שלו בנתיים. רק שרוצה ללכת לאט לאט ולא מהר מידי

אני אישית יודעת את התשובה לבד

גם התנתי את זה שיתן לי לבנות את הבטחון הכלכלי שלי לבד ואז אולי אחשוב הלאה מראש, כמובן, רק רציתי להעלות את זה לדיון כדי שאולי לשמוע דיעות אחרות מה הבנות חושבות על זה פה ננסח אחרת...... הייתם אתם הגברים הולכים על פרק ב עם רווקה ואם לא אז למה? אז כמובן שזה כזה מוקדםםםםםם ברמות של מוקדם מידי עבורי וגם אמרתי את זה לבנדם אז זה בסדר ככה ש...... מן הסתם הוא מודע לזה שזה מוקדם מידי עבורי אין לכם מה לדאוג אני אשאר מעין קולגה עוד הרבהההההההה זמן אין סיכוי שאתחתן שוב

כל עוד הוא מקבל את הילדים ומוכן לגדל אותם ולאהוב אותם כאילו היו הילדים שלו. אבל דני צודקת - האם יש אהבה מצידך? האם את בכלל רוצה אותו? זו השאלה הגדולה. בהצלחה!

קודם כל כן יש קצת רגשות אבל.. ממש בתוליים כך שאני לא חושבת שהם מספיקים.

זו הסיבה שאני לא הולכת לעשות שום דבר בנושא, שנית, מהאזיקים נפרדתי פבואר שנה שעברה, ואין לי שום כוונה להכנס אליהם כרגע ולא בזמן הקרוב אם בכלל, הרבנות זה מוסד שלדעתי פאסה, ואין לו תוקף אם איהיה עם משהו זה יהיה עם הסכם ממון מכסימום וחיים משותפים וזהו. לשני הצדדים, גם אם זה הבנדם שעובד בעבודה הכי פשוטה, כוון שנפלתי בנישואים האלה הראשונים עד הסוף ואני לא מתכוונת ליפול שוב. וזה רק אם שנינו נעבוד ונכלכל בית ביחד אם לא אז אין מצב אני לא מתכוונת להשאר בבית עבור אף אחד

מעבר לזה שהוא הצהיר שזה הכוונה שלו בכללי, ז"א כדי לומר לי הכל

לשים את הקלפים את מבינה לא מעבר

זו הסיבה שאני מתלבטת אני

אני מרגישה כלפיו המון אבל זה ממש בתולי ואני מפחדת להיות שם ולהרגיש יותר ממה שעכשיו. בגלל זה אני חושבת לחתוך אני לא מחפשת סידור כלכלי ולכן החלטתי להיות לבד לאחרונה ולהיות עם עצמי בלי אף אחד ופתאום ההוא צץ לו מאיפה שהוא ורוצה איתי קשר וזה ידיד מאד טוב שלי פשוט שרוצה להעלות דרגה זה הכל הבעייה שלי היא שהוא רווק, ואני כבר עברתי את הקטע הזה כבר לא חושבת על עוד ילדים והוא בטח ירצה אז ..... לא יודעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!אני רוצה לעבוד ולהיות עם בטחון כלכלי משלי ואז אולי להכניס משהו לחיי למרות שהוא בנדם סבבה ואני מחבבת אותו ואפילו קצת אוהבת את האישיות שלו בנתיים. רק שרוצה ללכת לאט לאט ולא מהר מידי

חייבת לומר שאני מעריכה את צורת המחשבה.

הכי נכון שבעולם, קודם כל לדעת שאת יכולה לבד ומשם להמשיך. לדעתי זה גם הכי נכון ויפה להיכנס מנקודת מחשבה שכזו לקשר הנה את אומרת, אני מסודרת, אני יכולה לבד, ובכל זאת בחרתי להיות איתך. אין יותר יפה מזה. בעיניי. מפריע לי קצת הקטע שאת אומרת :" מפחדת להיות שם יותר, מפחדת להרגיש." מה שווים החיים בלי סיכונים? מה שווים החיים שעוברים בלי שנרגיש ? והכי חשוב, מה שווים החיים בלי אהבה ? מה הטעם ? אז יש נפילות לפעמים אז מה? נופלים? קמים בחזרה.

בואי נתכתב במייל

זה גם המסנגר שלי וגם המייל שלי nirat28@walla.com

התלבטות

יש אחד רווק, שמעוניין להיות איתי בקשר אבל.... למרות שהוא סופר מסודר הוא נוסע המון מחוץ לכאן ו..... גם גר רחוק ממני בא נגיד לצורך הענין איזור המרכז ואני גרה בצפון. הוא מצהיר בצורה ברורה שהוא מעוניין בקשר לצורך נישואין סה"כ בן 35 ובעל עסק, מבוסס. אממ-מה אני....... האמת.. לא יודעת אם בא לי עכשיו אחרי שנה של גירושין להתחתן שוב ולהכנס שוב בצק אין, האמת..... אני די סולדת מהצק אין הזה ולא רואה בו שום משמעות בכלל האמת. קצת את נקודת מבטכם הייתם הולכים עם רווק שמקבל אתכם ואת הילדים שלכם ככה? הייתם פותחם בפרק ב' עם רווק? אם לא למה?

מה זה צאק אין??????

טוב הסבר קטן

צק אין = כמו שאתה נכנס לבית מלון ונרשם ככה נרשמים ברבנות.. לא? צק אאוט= גירושין

תחשבו

אם היו לכם ילד רווק וצעיר הייתם מסכימים כי יבנה קשר קבוע עם גרושה+3? לא היה מקבל את ברכתי והפוך הוא היה וויכוח לא פשוט מלווה במשבר משפחי. גם אתם

להנות היום מה שתפסידו למחר

יפה סוףסוף ירדתם לסוף דעתי למה

לא חשבתי על זה אבל.... בנינו... כיום כל אחת לרוב היא גרושה עם ילד או שניים, חוץ מזה אלה שבנות שלושים פלוס ורווקות גם בררניות פחד ושוללות את אלה שחברים טובים. מעבר לכך בגלל שהוא נוסע המון לחו"ל זה קצת מציק, מה אני צריכה פוסטר בבית? מעדפה להשאיר אותו ידיד טוב וזהו שימצא לו את האחת עדיף

שניה

אז שאלה למחשבה סתם לדיון..... אם אישה עם ילד או שניים היא פסולה בעני האם אז רווקה שיוצרת קשר עם אב חד הורי בסדר? משהו מוזר פה. אני אישית מעדיפה כמה שפחות רווקים כי כל הרווקים שניסיתי לצאת איתם לא גילו הבנה לנושא של הילדים והזמנים שאני איתם, עובדה שיש אחד אידיוט ששולח לי הודעות נאצה של למה את לא מתקשרת...... וכו.. ולא מבין ולא רוצה להבין שיש לי פאקינג ילדים אז אם הבת שלי חולה היא באה קודם וזה מה יש לכן אני מעדיפה גרושים שיש להם את ההבנה הזו הם קולגה באיזה שהוא מקום. הם ילדים קטנים שאין להם בגרות נפשית בסיסית, אולי יש אחד או שניים נדירים. בתור ידידים הם אחלה, סבבה ומותק, אבל בתור חברים וקשר זוגי.. זה מורכב מידי. אם יבוא לי רווק זה רק אחד עם בגרות נפשית משלו, כסף משלו, כדי שאדע שהוא תומך בעצמו ורק אחרי שאתמוך בעצמי. ותהיה לי עבודה קבועה יחסית.

רעות, הציפיה שמישהו...

יאהב את ילדיה כאילו היו שלו היא לחלוטין לא ריאלית. לעולם אי אפשר לאהוב ילדים שאינם שלך כאילו הם שלך (אלא אם מגדלים אותם מגיל 0). השאלה היחידה היא האם היא אוהבת אותו ורוצה לחיות איתו את שארית חייה ולא לעשות את זה כ"ניסוי" כי מעורבים פה כבר ילדים שחוו כבר נטישה אחת ורצוי לא להעביר אותם עוד פעם את ה"חוויה" הזו.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר