- משקעים בלב בתי הבכורה.

ניסיתי כמעט הכל. אך, כל הזמן היא מתקרבת אליי, ובורחת שוב. טעיתי בעבר. אני יודע. כל העת מנסה לכפר על טעויותיי, ולא נראה שזה הולך כפי שצריך. אני יודע שהיא במצוקה נפשית כרגע, מנסה לעזור לה, לשוחח עימה במסנ', כי להיפגש עימי, היא לא ממש רוצה. מצוקתה , מדירה שינה מעיניי. אמש לא ישנתי כלל. חשבתי רק עליה, ועל מה שסיפרה לי ....ממש בקצרה. היא כבר בוגרת. אמורה להתגייס בדצמבר הקרוב. אבל, בנפש שלה, היא עדיין ילדה רכה, בעל נשמה שברירית. וזה המצב, לאחר גירושינו, מביא אותי לחשוב "אובר טיים" עליה ואל אחיה גם, .....היכן כל אחד עומד בניבכי נשמתו , בקצב החיים הללו. אילו ילדיי, ואני חרד להם מדי יום. כמה דברתי עימה....שתנסה להעביר , דף חדש פותחים... קירבה מסויימת, ואז היא נסוגה כמה צעדים לאחור. לא מדברת איתי מס' שבועות. ואז שוב, אני מנסה מחדש. קשה לי המצב. רוצה שילדיי , ובעיקר היא, יידעו שאני אביהם אשר אוהב אותם, ללא כחל ושרק. זה מה שנשאר לי בחיי. ילדיי. - שימי.

וואי שימי, ממש נוגע ללב לקרוא את זה

אני לא יכולה לדמיין אפילו עד כמה זה קשה כשמנסים להגיע לילד ולא מצליחים. האם ניסית פעם לכתוב לה מכתב? אבל תכתוב ביד, או שתדפיס ותתן לה אותו (כדי שהיא לא תוכל לומר שהיא לא קיבלה את המייל) - הרבה פעמים כשהדברים כתובים שחור על גבי לבן, הם מצליחים יותר להגיע לבנאדם, שלא כמו שיחות במסנג'ר שנעלמות כשיוצאים מהמסך, או שיחות טלפון שאפשר לשכוח מה אמרנו. תכתוב לה את הדברים שכתבת לנו כאן, שאתה דואג, שאתה רוצה לעזור ואת כל הדברים הנוספים שאתה רוצה לומר לה. אני גם מציעה לך להתייעץ עם מאמן משפחתי או פסיכולוג שמתמחה בענייני משפחה - אולי זה יעזור לך להגיע אליה... מה דעתך?

היי שימי!מרגש! אני בטוחה

שבתך תקרא את מה שתכתוב היא תבין ולא תהיה יותר אדישה היא פגועה וכועסת מהמצב אבל אם היא תראה שאתה לא מוותר ועושה הכל למענה היא בסוף תדבר איתך!תהיה חזק!

- משקעים בלב בתי הבכורה.

ניסיתי כמעט הכל. אך, כל הזמן היא מתקרבת אליי, ובורחת שוב. טעיתי בעבר. אני יודע. כל העת מנסה לכפר על טעויותיי, ולא נראה שזה הולך כפי שצריך. אני יודע שהיא במצוקה נפשית כרגע, מנסה לעזור לה, לשוחח עימה במסנ', כי להיפגש עימי, היא לא ממש רוצה. מצוקתה , מדירה שינה מעיניי. אמש לא ישנתי כלל. חשבתי רק עליה, ועל מה שסיפרה לי ....ממש בקצרה. היא כבר בוגרת. אמורה להתגייס בדצמבר הקרוב. אבל, בנפש שלה, היא עדיין ילדה רכה, בעל נשמה שברירית. וזה המצב, לאחר גירושינו, מביא אותי לחשוב "אובר טיים" עליה ואל אחיה גם, .....היכן כל אחד עומד בניבכי נשמתו , בקצב החיים הללו. אילו ילדיי, ואני חרד להם מדי יום. כמה דברתי עימה....שתנסה להעביר , דף חדש פותחים... קירבה מסויימת, ואז היא נסוגה כמה צעדים לאחור. לא מדברת איתי מס' שבועות. ואז שוב, אני מנסה מחדש. קשה לי המצב. רוצה שילדיי , ובעיקר היא, יידעו שאני אביהם אשר אוהב אותם, ללא כחל ושרק. זה מה שנשאר לי בחיי. ילדיי. - שימי.

היי שימי!מרגש! אני בטוחה

שבתך תקרא את מה שתכתוב היא תבין ולא תהיה יותר אדישה היא פגועה וכועסת מהמצב אבל אם היא תראה שאתה לא מוותר ועושה הכל למענה היא בסוף תדבר איתך!תהיה חזק!

אני ממש לא רוצה להתערב

אבל ממה שנראה לי בכל הסיפור הוא שהילדים לומדים מההורים היחס של הילדה נובע מהיחס של גרושתך אליך כך נראה לי לי בכל אופן אין ילדים וקצת קשה לי להבין באמת מה קורה אבל נראה לי מה שהגדולים עושים הקטנים עושים גם

- משקעים בלב בתי הבכורה.

הייי שימי אני מבינה לליבך נסת דרך בעל מקצוע

מגשר בינךלבינה , אולי זה יעזור לשניכם ?

שימי כל כך הרבה כאב יוצא מהמילים שכתבת...

גם אני חוויתי משהו דומה עם בתי הבכורה ורק הזמן ריפא את הפצעים ,אצל שתינו. כעת היא בהריון ואנחנו קרובות מתמיד.הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות כרגע זה להבין את רגשותיה ולקבל אותם ולהיות שם בשבילה ולצידה תמיד.ותנסה להפסיק את רגשי האשמה כי הם לא תורמיםלאף אחד מכם יפה שיש לך עוד מקום לעזור ולתמוך באחרים פה, לא מזמן בקשתי פה עיצה ואתה תמכת בי וחזקת את ידי זוכר? ומאז נטעו בי תובנות חדשות אשמח לשתף אותך אם תרצה... חזק ואמץ

אני ממש לא רוצה להתערב

אבל ממה שנראה לי בכל הסיפור הוא שהילדים לומדים מההורים היחס של הילדה נובע מהיחס של גרושתך אליך כך נראה לי לי בכל אופן אין ילדים וקצת קשה לי להבין באמת מה קורה אבל נראה לי מה שהגדולים עושים הקטנים עושים גם

שימי לאט לאט לך בקצב שלה אל תוותר תהיה שם למענה

תכתוב לה במסנגר שאתה שם שהיא תדע נסיגות תמיד יהיו אל דאגה זה חלק מתהליך ואלי רק אולי הגרושה שלך לא עושה כלום ? שיהיה לך בוקר טוב ואל תבקר את עצמך כל כך תן לזמן לעשות את מה שצריך תראה שיהיה ברכה בעמלך .

- משקעים בלב בתי הבכורה.

- לכל חבריי וחברותיי המגיבים - ולך רעות - תודה מקרב לב!!!!

כפי שהצעתם לי, לא להרפות, כך עשיתי. היו אלו ימים מפרכים של שיחות לתוך הלילה. לנסות ולהבין את פשר הדברים. נאמרו כלפיי דברים קשים. ממנה. אך, ידעתי שזו הדרך שלה לבטא את עצמה כיום, ובכלל, כי בעבר , "אני אוהבת אותך" אבא.....בא לא ממש מכל הלב, אלא מהסיבה שאבא "שיחרר" כסף . ליבנו מעט בעיות. ולא רציתי לחפור ולהכביד. ניסיתי לגרום לה להבין, שיש גם אבא מהצד, שמביט ומתעניין, ואוהב מאוד, אפילו שלא חי במחיצתם. לפחות ההזמנה שלי לשבת הקרובה נענתה בחיוב. זה ממש שימח אותי, ולפחות נשב כולנו ביום שישי הקרוב כמשפחה לא מפוצלת. חלק מכם, הארי, הגיב דברים יפים, שאותם ידעתי, אך, לגבי הזמן, המרפא דברים, אני סבור שאותם עדיין היא לא הבינה והפנימה, בשל גילה הצעיר. אמשיך איתה בקו הזה, שתבין ותדע, שאני אביה אשר דאג לה כל החיים, וריצה את כל גחמותיה, גם, שעזבתי את מעונם. ואני הוא האחד שאוהב אותה , ממש, ממש מכל הלב. אביה. בכל אופן- מודה לכולם על התגובות. עם הזמן, במידה ויהיו התפתחויות לחיוב, אעדכן את חברי הפורום. המשך ערב נעים ומלבב!!! - ושוב - תודה!! - שימי.

שימי, ברצוני לומר לך כמה דברים:

היי שימי. זה לא קל מה שאתה עובר עם בתך הבכורה. לא מספיק כאב הגירושין, ה"לבד" אני משערת לעצמי, וכל העניינים שרק אתה יודע שמסביב ועוד הבעיות עם הילדה. זה לא קל בכלל, אני יודעת, אמנם אצלי ילדי קטנים, ואני עדיין לא מרגישה את זה אך לדעתי תיווצר בעיה עם אביהם כשיגדלו. עם ילדים בעיקר בגילה , קשה להתחבר אליהם, לדבר איתם, במיוחד שהם רחוקים ממך. המון סבלנות נצרכת כאן, המון תשומת לב ואל תרפה לרגע, מתי שרק תוכל, תיצור איתה קשר, תראה לה אהבה, ולדעתי חשוב לא פחות מהכל, להראות לה שאתה מבין אותה בכל, גם שהיא קצת עצבנית עליך, כועסת עליך ולא מכבדת אותך כאביה, תהיה שם בשבילה, תראה ותביןם שלאורך זמן זה יעזור לך ולה להתקרב אליך יותר, ברגע שהיא תבין שלאהבה שלך אין תנאי, אתה אביה ואוהב אותה בכל מצב ובכל תנאי. זה לא קל אך בסוף תראה את התוצאות..... בהצלחה ואשמח אם תעדכן אותי... חגית
מנהל הפורום
1000+

כפי שהצעתם לי, לא להרפות, כך עשיתי. היו אלו ימים מפרכים של שיחות לתוך הלילה. לנסות ולהבין את פשר הדברים. נאמרו כלפיי דברים קשים. ממנה. אך, ידעתי שזו הדרך שלה לבטא את עצמה כיום, ובכלל, כי בעבר , "אני אוהבת אותך" אבא.....בא לא ממש מכל הלב, אלא מהסיבה שאבא "שיחרר" כסף . ליבנו מעט בעיות. ולא רציתי לחפור ולהכביד. ניסיתי לגרום לה להבין, שיש גם אבא מהצד, שמביט ומתעניין, ואוהב מאוד, אפילו שלא חי במחיצתם. לפחות ההזמנה שלי לשבת הקרובה נענתה בחיוב. זה ממש שימח אותי, ולפחות נשב כולנו ביום שישי הקרוב כמשפחה לא מפוצלת. חלק מכם, הארי, הגיב דברים יפים, שאותם ידעתי, אך, לגבי הזמן, המרפא דברים, אני סבור שאותם עדיין היא לא הבינה והפנימה, בשל גילה הצעיר. אמשיך איתה בקו הזה, שתבין ותדע, שאני אביה אשר דאג לה כל החיים, וריצה את כל גחמותיה, גם, שעזבתי את מעונם. ואני הוא האחד שאוהב אותה , ממש, ממש מכל הלב. אביה. בכל אופן- מודה לכולם על התגובות. עם הזמן, במידה ויהיו התפתחויות לחיוב, אעדכן את חברי הפורום. המשך ערב נעים ומלבב!!! - ושוב - תודה!! - שימי.

איזה יופי!! אני מאחלת לך המון בהצלחה. אלו באמת חדשות טובות

אנחנו תמיד כאן איתך:) המשך יום נפלא, רעות

- משקעים בלב בתי הבכורה.

פעם ראשונה בפורום הזה.....נגע לליבי מה שכתבת

אני נמצאת בסיטואציה דומה, אולם מן הצד השני. שני ילדיי הבוגרים בניתוק מאביהם בגלל התנהגותו, והוא....... הוא חושב שהזמן יעשה את שלו, הכל יהיה בסדר, כבר שנתיים שאינו יודע מה עובר עליהם, ולעומת זה שאתה נשמע שאתה מנסה ושאכפת לך, לאבי ילדיי בכלל לא אכפת. שיחת טלפון לקונית פעם בכמה חודשים, לא אכפת לו אם יש להם איפה לישון, מה לאכול.....איך הם מרגישים - פשוט כלום. אם יש משהו שלעולם לא אוכל לסלוח לו עליו-זו הפגיעה האנושה בנפשות ילדינו...... אני אתגבר, אבל הם????? במה חטאו????

שימי ידעתי שבסוף זה יסתדר כל הכבוד לך על הסבלנות

אני מעריכה אותך מאוד לומר לך שזה יהיה קל לא יהיה אבל אפשרי

א.שקד הובלות 0524299916

מחפש הובלת דירה רוצה ראש שקט ללא תקלות התקשר ל א.שקד הובלות 0524299916קצין
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר