כן,בבחירות של הממשלה,כולם הלכו לבחור בערב

ואולי כולם עסוקים בהכנות לשבת נמתין להם,הרי רובם ציפורי לילה

אני בעד אפשרות 4.

היי בוקר טוב לכולם אני בעד 4

הבעיה היחידה שלי עם ניקוי ראש היא

שהשם לא מעיד במובהק שיש גם אפשרות להיכרויות - אתם יודעים כי אתם חברי הפורום, אבל מי שהנכנס בפעם הראשונה, לא יידע ישר. למרות שאני אוהבת את הרעיון שלך, שימי. מה אתה אומר?

למה לא מה שהוא אחר? כמו אהבה בשחקים ?

- תמיד אפשר לשדרג את השם. יכול להיות בשילוב עם "ניקוי ראש - היכרויות".....

נראה מה הרוב יכריע. בעיניי זה מצא חן. בכל אופן, ההחלטה הסופית בידייך......לאחר ספירת קולות החיילים....

שימי בוקר טוב איך אתה אחרי אתמול ? קצת כבד לי השם שהצעת

הזדמנות אחרונה לעזור בבחירת שם למיני פורום! הצביעו והשפיעו

ראשית, מטרת המיני פורום הוא לנהל שיחות ופטפוטים על נושאים יום יומיים - לקשקש בלי להעמיס על הפורום הראשי עם המון שרשורים. בנוסף יכלול המיני פורום הצעות להיכרויות. אז זה יש 2 אספקטים - גם השיחות וגם ההיכרויות. השמות הסופיים הם: 1. שיחות והכרויות 2. תיבת נוח 3. ניקוי ראש 4. גרושים נפגשים 5. אהבה בשחקים 6. שיחות גרושים והיכרויות 7. הפינה הרומנטית 8. הכרויות על כריות 9. טיפים פרקטיים למתגרש\ת חוות דעת יתקבלו עד הלילה, כדי לאפשר גם לציפורי הלילה להגיב. תודה וסופ"ש נפלא!! רעות

למה לא אהבה בשחקים? לא הבנתי?

סליחה לולאס, פספסתי כמה הצעות ברשימת המועמדות. הן הוספו

שימי בוקר טוב איך אתה אחרי אתמול ? קצת כבד לי השם שהצעת

-צהריים טובים. מבחינתי מה שייבחר יהיה מקובל, העיקר כאן....

שיהיה מיני פורום. וזה בגדול. , בעקרון אני בסדר גמור. רגיל כבר להיות ינשוף.חחחחח, צריך למצוא עבודה שתוציא אותי מהנירוונה. אחלה יום לך.

ראשית, מטרת המיני פורום הוא לנהל שיחות ופטפוטים על נושאים יום יומיים - לקשקש בלי להעמיס על הפורום הראשי עם המון שרשורים. בנוסף יכלול המיני פורום הצעות להיכרויות. אז זה יש 2 אספקטים - גם השיחות וגם ההיכרויות. השמות הסופיים הם: 1. שיחות והכרויות 2. תיבת נוח 3. ניקוי ראש 4. גרושים נפגשים 5. אהבה בשחקים 6. שיחות גרושים והיכרויות 7. הפינה הרומנטית 8. הכרויות על כריות 9. טיפים פרקטיים למתגרש\ת חוות דעת יתקבלו עד הלילה, כדי לאפשר גם לציפורי הלילה להגיב. תודה וסופ"ש נפלא!! רעות

- נישנושים להיכרות.

נחמד?.....לא יודע. שיהיה.

- נישנושי יוםלילה?......

נחמד פחות? ....לא יודע. שיהיה.

סליחה לולאס, פספסתי כמה הצעות ברשימת המועמדות. הן הוספו

אני בעד אהבה בשחקים

- נישנושי יוםלילה?......

נחמד פחות? ....לא יודע. שיהיה.

נישנושים נשמע נחמד לאלה

הייתי מוסיפה 8 שיקרא - טיפים פרקטים למתגרש/ת

- כאילו דא?......... מה זה היה אמור להביע?.....

טיפים אנו נותנים בפורום עצמו. העידוד , השיתוף, הייעוץ, התמיכה. ....... אלו טיפים. והכל פרקטי , האמיני לי, לנוכח התגובות מחברי הפורום המקסימים. כך, שאני נגד מה שהעלית. מצידי שיעלה , כן, ....אבל לפי דעתי זה נחשב לשם נבחר. [סורי... ]... שבת שלום לך. - שימי.

-*** תיקון*** - לא נחשב לשם נבחר.

התפספס לי....

הייתי מוסיפה 8 שיקרא - טיפים פרקטים למתגרש/ת

היי סי מה שלומך?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר