איך לחלום ולהגשים

רוב הסיכויים שזה יראה לכם עוד אחד מהפוסטים חסרי המשמעות שתקראו,אבל אם תשארו ותקראו עד הסוף אתם תתחילו לרוץ לחלום שלכם.

תראו היום יש המון שיטות שאפשר לתת כדי לחזק ולרגש וליצור מוטיבציה כדי לקדם אותכם עוד שלב בדרך למטרה.כמובן שיטות מוברכות ואני לא פוסל להפך תמיד טוב לחזק ולהזין את עצמנו בערכים חיוביים.

אני רוצה לתת לכם כלי,שמי שיקח אותו מכאן ועד לחלום שלו רק יצמח ויתעצם!

תראו כל אדם מגיע לו להיות מאושר ומעושר ובשביל זה הוא בסך הכל צריך לעבור את המחסום המנטלי שהוא יצר לעצמו בראש,אז איך עוברים את המחסום הזה?

קודם כל תבינו שאם מישהו,שהוא בשר ודם הצליח להגשים חלום כל אחד יכול!אם שמעתם על סיפור הצלחה שנראה כאילו בלתי אפשרי ועשו אותו אז אין ספק שאתם תוכלו!

הצעד הראשון שעכשיו אתם הולכים לעשות זה לתת לעצמכם להרגיש שהחלום שלכם כבר התגשם,אולי זה נשמע קצת מוזר אבל זה ממש הצעד הקריטי להמשך הדרך שלכם גם להגיע לחלום וגם להנות מהדרך,תבינו כל חולם שהגשים מטרה גדולה התחיל בזה שהוא הרגיש את זה קורה לו בחיים!

תאמינו בעצמכם תדעו שיש בכם כוחות שאין לתאר במילים!תבינו שכל אדם יוצר לעצמו את הדרך על ידי חשיבה בונה מהרגש!

אין לי אפילו ספק שאתם תגשימו את החלום!מי שקורא את הפוסט הזה שיעשה צעד בדרך לחלום גם אם זה נראה לו לא אפשרי שיעשה בלי פחד!תעיזו ואתם תראו תוצאות!

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות