זוגיות

זוגיות

היי כנרת מה שלומך? שמי אלינור, תאריך לידה 10.12.1985 רציתי לשאול אותך, מה יהיה איתי מבחינת זוגיות.. מאוד חשוב לי המראה החיצוני.. אני שוללת כל אחד שאני מכירה. אני רוצה להתחתן ולהקים משפחה....אני כבר בת 26...אני מודאגת.. מה את רואה לפי התאריך לידה שלי?

יצירת זוגיות

אלינור יקרה. מתאריך הלידה שלך אני יכולה לדעת רק בת כמה את. אין שום קשר בין תאריך הלידה שלך לבין יצירת זוגיות.

אם את רוצה ליצור זוגיות שאלי את עצמך מדוע את כל כך בררנית? האם את באמת רוצה זוגיות, או שיש בתוכך חלק שרוצה- אבל גם חלק אחר שלא כל כך רוצה? 

על פי תפיסת ההונה - אנו יכולים ורשאיים להגשים כל משאלה שלנו. אם משאלה מסויימת איננה מוגשת - יש לכך סיבה. הסיבה היא שיש פער בין הרצון המודע שלנו, לבין מה שקורה במערכת ההפעלה הלא מודעת שלנו. על מנת להתגבר על הפער הזה, עלייך להכיר קודם כל בקיומו, ולהבין מה בתוכך מתנגד או חושש מפני זוגיות. לאחר מכן כדאי שתלמדי את הכלים הרללוונטים לגישור על הפער הזה. 

אגב - לחץ ממש לא עוזר. בדרך כלל הוא מזיק. לחץ יכול לגרום לך להרחיק מעלייך זוגיות, ואפילו להתפשר בסופו של דבר על משהו שממש לא מתאים לך. אז ראשית כל אני מציעה לך ללמוד טכניקות הרפיה והעצמה אישית - שקצת ירגיעו אותך. 

בהצלחה

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגיות ומשפחתית

Kineret44@gmail.com

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים