רוצה ליצור מציאות אבל אין לי איך.....

שלום שמי קרן. אז ככה באופן כללי החיוך המתוק שלי אף פעם לא יורד לי מהפנים... אניתמיד עם חיוך ,תמיד חיובית, ותמיד מאמינה שדברים יסתדרו. העניין הוא כזה מאז שהתחתנתי (עם גבר גרוש +2) אני מרגישה...שקשה לי להגיד צרות או דברים רעים כי עובדה אני עדיין מתפקדת... קורים דברים בואי נאמר ,כלכלית אנחנו שורדים בקושי,חסר לנו הרבה והכי מרגיז שחסר לי לפעמים כדי לקנות אוכל. הגרושה רעה ברמות מטורפות, (דוגמה קטנה הייתה שבעלי היה מאוד מאוד חולה ברמה שלא מתקשר עם הסביבה , וההגרושה ידעה מזה, והשאירה לה הודעה שפותחת במילים" אתה חייב לי.... ותקנה לה.... וזה היה פשוט מזעזע ... הרגשתי רוע יוצא מההודעה הזאת ,נגעלתי שבן אדם פעם שהיה קרוב אלייך כל כך שהביא איתך שני ילדים לעולם לא יכול לפתוח במילים,מה שלומך?) בכל אופן מההודעה הזאת גם הבנתי שבשבילה הוא בנק ותו לא, נכון יש התחייבויות אבל איפה מידת האנושיות??? כמובן לא ביקשתי שתהיה חברה שלנו, אבל מידה קטנה קטנה ,פיצית של אנושיות. בכל מקרה נחזור לסיפור ,מאז שהתחתנתי אני מרגישה שאני בירידה, מנסה להעלות ולטפס והופ מגיעה משהוא ושוב אני בירידה, ועל כל מה שקורה אני אומרת תודה! תודה אלוהים יכול להיות שבה מה שאמור לקרוא, תודה אלוהים על זה, תודה על זה.... אבל את יודעת מה גם בכן אדם אופטימי כמוני יכול להשבר נכון???אין לי כח כבר !!!!!אני מרגישה כמו המורה הרוחנישל בעלי,היד המכוונת שלו, הכתף שלו,האוזן שלו, הכל בשבילו ,אני ממש מרגישה שאני בשליחות אלוהית, שאלוהים נתן לי משימה לשמור עליו. אבל לפעמים גם אני נשברת! מה עושים כדי להבין או לשפר את העניין הזה????

קרונה

יצירת מציאות

על מנת ליצור מציאות חיובית עליך להיות קודם כל בעלת יכולות וכוחות משל עצמך. כרגע ניראה שאין לך כוחות כאלה. אני מציעה שני דברים: ראשית - קחי לעצמך עזרה על מנת להתחזק. יש עזרה הניתנת חינם או במחירים זולים מאד בכל עיר. שנית - עשו סדר במצבכם הכלכלי, על מנת לא להגיע למצבים שתארת. שימי לב - מתוך דברייך עולות תפישות רבות ביחס לתפקיד שלך בחיים בכלל - ובזוגיות בפרט. בדקי האם את בכלל רוצה בתפקידים הללו. במידה וכן - הכל בסדר, אך אם לא - הקדישי את הטיפול שלך לשינוי בתפישות הללו. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית, זוגית ומשפחתית kineret44@gmail.com

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר