חרדות

חרדות

הי, אז ככה- לפני 3 שנים החלטתי לעזוב מקום עבודה מסודר ולפתוח עסק עצמאי- שאחרי קצת יותר משנה סגרתי כי הבנתי שאני לא ידעתי כל כך להתנהל כלכלית. חזרתי להיות שכירה בעבודה מגעילה שהמנהלת הישירה שלי ירדה לי לחיים וצרחה כמו מטורפת. אחרי שנה ואחרי שהפסקתי לישון בלילות החלטתי לעזוב. מאז (עברה כבר חצי שנה) אני מחפשת עבודה. אני מודה שבהתחלה מאוד נהנתי מהחופש גם חזרתי לעצמי מהטראומה שהמקום עשה לי, אבל בחודשיים האחרונים התחילו לי שוב חרדות. אני מרגישה שאני תקועה, שכל החברים שלי מתקדמים בחיים ואני נשארת במקום ומתדרדרת אחורה, אני נמנעת מלהפגש עם חברים כי השאלה 'נו מצאת משהו?' מטריפה אותי כי לא מצאתי כלום וזה גורם לי להרגיש חסרת ערך אני די בודדה ועייפה מלסדר כל פעם את החיים שלי ויותר נכון מלהרוס כל פעם את החיים שלי. אני לא יודעת מה לעשות עם הפחדים לגבי העתיד- במקום לגרום לי לקום ולפעול הם פשוט משתקים אותי מה שגורם לי לרחם על עצמי אין לי אף אחד בעולם שיגיד לי יאללה תפסיקי לרחם על עצמך תעשי ככה וככה וככה ואני לא מקשיבה לעצמי כשאני אומרת את זה.. מה דעתך??

חרדות

שלום לך, החרדות שלך מובנות ואפילו הגיוניות, אם לא תעבדי כנראה שבאמת יש לך סיבה לפחד מן העתיד. ישנן מספר תגובות לחרדה, והתגובה שלך היא קפאון. את חושבת שעל מנת לצאת מן הקפאון מישהו צריך להגיד לך להפסיק לרחם על עצמך וכו'. צר לי לאכזב אותך - זה לא יעבוד. כפי שאת לא מקשיבה לעצמך - כך לא תקשיבי גם לאחרים. מה עושים? - בסופו של דבר זה בידים שלך, את תצטרכי לעשות רשימה של הפעולות שעליך לעשות על מנת לזוז, ותצטרכי להתחיל לזוז. אני מציעה שהפעולות תהינה מסודרות מן הקל אל הכבד. אני מציעה שתהיי סובלנית כלפי עצמך, ושתרשי לעצמך לרחם על עצמך לפעמים. זה באמת קשה מאד. אבל אני מציעה גם שלא תוותרי לעצמך, ושתזכרי שבסך הכל עשית פעמיים מעשה אמיץ מאד - לפתוח עסק עצמאי, ולהתחיל עבודה. משמע - יש לך כוחות. את תצליחי לעשות זאת גם בפעם השלישית. אני כן מציעה שכאשר יהיה לך קצת כסף - לכי ליעוץ, כדי שהפעם זה לא יגמר אותו דבר. בהצלחה, כנרת טל מאיר, מאמנת ויועצת אישית זוגית ומשפחתית kineret44@gmail.com

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

את כרגע בגלגל קסמים שמסתובב ומסתובב ומסתובבבב.

גשי לכפתור העצירה, לחצי עליו ועכשיו ארגני את עצמך מחדש.

לאט ובמחשבה אחרת....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר