שם רחל

שם רחל

שלום לכנרת טל מאיר ומתי טל שמי רחל תנעמי נולדתי ב-20-9-64 היה לי קשר עם בחור בניסואים שלי קשר מיני אבל לא להרבה זמן כי זה אפרעה לי אבל 3 וחצי שנים יש לנו קשר חברי לא מיני היום כבר חודש וחצי שאני גרושה אבל אני עד חיה בבית עם הגרוש שלי אבל אן בננו כלום כי אני מחקה שהבית שקניתי התפנה ואז אני עוברת אלב שאלתי היא העם כשאני יעבור לגור בבית שלי יהיה לי זוגיות איתו והעם אנחנו מתאנים לקשר זוגי שמו יהודה אודי לניאד הוא נולד ב-20-11-56 מה אתם אומרים יש לי אלב ארבה מאוד ומה איתו גם אותו דבר גם שיש לא חברות הוא לא מפסק להתקשר וגם אומר לי את יכולה להתקשר ואני לא מתקשרת והוא אומר לי שעם אני התקשר אני אומר להם שזות רחלי מה אתם אומרים לקשר שלנו אשמח לתשובה תודה מרואש תודה תודה

זוגיות חדשה

שלום לך רחלי. ראשית אני רוצה לציין שיצירת מציאות תלויה בכל אדם על פי בחירתו, ושבפורום זה אנחנו לא עוסקים בניחוש העתיד. עם זאת אני מאמין שאם אנחנו נותנים לדבר מה כוח הוא אכן עשוי להשפיע. אם את מאמינה שמגיעה לך זוגיות טובה ובטוחה וגם רוצה כזו, אני מאמין שאכן תהיה לך כזו. לפי שאלתך אני מרגיש שאת מעריכה שלמספרים יש כוח ולכן אתייחס לשאלתך גם מנקודת מבט זו. מספר הלידה שלך מסתכם ב- 3 (2+9+6+4=21> >2+1=3)ומספר הלידה של יהודה מסתכם ב 6 (2+1+1+5+6=15> > 5+1=6). אם מכפילים 3 ב2 מקבלית את המספר 6. כמו שהדברים נראים לי מנקודת מבט זו (אני מדגיש שאני איני נומרולוג). הכפלת מספר הלידה שלך (3) ב2 נותנת את מיספר הלידה של יהודה (6)ו. אני מעריך שיש לזוגיות שלכם סיכוי טוב. כלומר הכנסת הספרה 2 בין שתי הספרות שלכם עשויה להשפיע לטובה. 3X2=6>>>רחלי כשהיא ב2 כלומר בזוגיות מתקבלת הסיפרה 6 שזה בעצם יהודה. בהצלחה מתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר