זוגיות חדשה

קרוב ל13 שנים שאני לבד ללא בן זוג והכרתי לאחרונה בחור מקסים אומנם מגיע ממנטליות אירופאית אבל מהתחלה הרגשתי חיבור אליו והוא אליי יש ביננו קשר מיוחד וחזק אנחנו מדברים על הכל אבל יש משהו שמטריד אותי אצלו הוא איננו משלב אותי בתוך החיים שלו הפרטיים הילדים, החברים, ניסיתי לדבר איתו והוא טוען שהוא עסוק וגר רחוק לכן אין את האופציה להפגיש ביננו.... אני אוהבת אותו ויודעת שהוא גם אך אני לא יודעת מה עושים אנחנו יוצאים כבר חודשיים וחצי וקשה לי עם הנושא הזה.

רוצה לא רוצה אוהב לא אוהב

שלום לך לימור. אחרי 13 שנים של "לבד" את מכירה בחור ויוצאת איתו כחודשיים וחצי, כלומר אתם כן נפגשים אבל הוא שומר אותך "מחוץ לתמונה" האישית שלו.....נראה תמוה לא.....???? האם הוא מבקש להסתיר ממך משהו??? ואולם, כמאמן הונה ליצירת מציאות אני מאמין שכל אדם יוצר בה הוא חי, אני שואל את עצמי (ועל ידי כך אותך), מדוע את עדיין יוצרת בחייך אנשים שהם מבחינתך בלתי אפשריים לזוגיות??? האם את באמת רוצה ומוכנה לזוגיות או שמה את חוששת וממה??? אשמח לענות על שאלות נוספות מתי

יצירת זוגיות

אני מסכימה לחלוטין עם דבריו של מתי, ורוצה להוסיף - אם יש משהו שאת רוצה, יש דברים שאת יכולה לעשות בקשר לכך, עוד לפני שאת מבררת לעומק, למה זה לא קורה: ראשית - להצהיר, בפני עצמך, בקול רם או בכתב - מה את בדיוק רוצה. שנית - לתקשר את זה עם הסביבה באופן התנהגותך. לא מספיק להגיד לבחור מה את רוצה, חשוב להתנהג בהתאם למה שאת רוצה - אחרת - הוא לא יאמין לך.. לכן, אני מציעה שתבדקי עם עצמך מה את באמת רוצה כרגע ביחסים הללו, וכמה זה חשוב/ קריטי לך. אם זה קריטי - אני ממליצה שלא תוותרי. אם זה לא קריטי - הניחי לזה ונסי להנות מהקשר הנהדר שיש לך. (האם את יודעת להנות מבלי למצא מה חסר..? ) בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית 0546499933

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

נכון

האמת היא שגם אני לא מפגישה בינו לבין הבת שלי...יכול להיות שאני מפחדת מזוגיות וזה לגיטימי... איך אוכל לקדם זאת? דיברתי איתו ועל פני השטח דווקא כאן נראה שכאילו אני היא זו שבשליטה והיציבה מבין שנינו...למרות שגם אני מתוסבכת וסובלת מחרדת נטישה/עזיבה....

יצירת זוגיות

אני מסכימה לחלוטין עם דבריו של מתי, ורוצה להוסיף - אם יש משהו שאת רוצה, יש דברים שאת יכולה לעשות בקשר לכך, עוד לפני שאת מבררת לעומק, למה זה לא קורה: ראשית - להצהיר, בפני עצמך, בקול רם או בכתב - מה את בדיוק רוצה. שנית - לתקשר את זה עם הסביבה באופן התנהגותך. לא מספיק להגיד לבחור מה את רוצה, חשוב להתנהג בהתאם למה שאת רוצה - אחרת - הוא לא יאמין לך.. לכן, אני מציעה שתבדקי עם עצמך מה את באמת רוצה כרגע ביחסים הללו, וכמה זה חשוב/ קריטי לך. אם זה קריטי - אני ממליצה שלא תוותרי. אם זה לא קריטי - הניחי לזה ונסי להנות מהקשר הנהדר שיש לך. (האם את יודעת להנות מבלי למצא מה חסר..? ) בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית 0546499933

תודה כינרת....את מקסימה :)

זה נכון - אני רוצה להינות מהקיים וכל הזמן מחלחל בי החוסר והתלונות....הוא בחור מקסים פילנטרופ מיוחד ועדין ולכן אני לא רוצה להפסיד אותו בכלל!!! אתן לזמן לעשות את שלו ואשתמש במה שאת אומרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר