יצירת מציאות או אינטואיציה

שלום רב, קורה לי שמחשבה חולפת בראשי(אני רואה סיטוציה)אני לא מייחסת לה חשיבות מיוחדת ואז הסיטואציה מתקיימת במציאות. זה קורה לפעמים (לא בתדירות גבוהה). השאלה שלי היא: איך יודעים האם זה נובע מיצירת מציאות או מאינטואיציה לגבי מה שהולך לקרות? אשמח אם תוכלו להסביר לי. תודה טובה

יצירת המציאות ואינטואציה

הי טובה. תודה על השאלה המרתקת. אענה לך בקצרה ובאריכות: בקצרה - התשובה היא, שהאינטואציה היא זו שיוצרת עבורך את המציאות. באריכות - האיטואציה היא קולו של האני המתפעל שלנו, זה שלעיתים קוראים לו, לא מודע, זה שיודע הכל, ושבהוואית אנחנו קוראים לו - KU. KU יודע כל מה שקרה, וכל מה שעתיד לקרות, פשוט משום שעל פי תפיסת עולמינו, הוא זה שיוצר את מה שקרה ואת מה שעתיד לקרות. ברגע שאת מקבלת מידע מ KU שלך - את יודעת מה עומד לקרות. למעשה אז את גם יכולה להשפיע על מה שעומד לקרות, בכל דרך בה תבחרי. לשם כך עלייך לשכלל את התקשורת שלך עם אותו מקור מידע רב עוצמה בתוכך, ללמוד להקשיב לו באופן מסודר, ולא רק במקרה, וללמוד להטביע בתוכו את כל מה שהיית רוצה שיקרה לך. את הדרך לעשות זאת אני מלמדת במפגשים אישיים, ובקרוב - בקורס שאני עומדת לפתוח, בהצלחה כנרת kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר