זוגיות ועוד

שלום, אני 16.4.61, נשואה משנת 82, ל-10.7.60. בדצמבר 08, בעלי עזב לטובת אישה אחרת וחזר הביתב באוקטובר 10. במהלך התקופה גר עם אותה אישה והתנהג בצורה פוגעת. הוא חזר במצב נפשי קשה כאשר כיום הוא חזק הרבה יותר אך עדין רגיש ופגיע הרבה יותר מבעבר. אני עוברת נפשית ימים לא קלים המלווים במועקות כאשר בימים אלה חזרתי הלתעמל דבר המקל מעט. אני פשוט לא יודעת מה לעשות האם נצליח להתגבר? בתקופה האמורה קיבלתי תמיכה מהבוס שלי (מנטלית), והיום אני מבינה כמה אני קשורה אליו. לא מפסיקה לחשוב עליו הייתי רוצה לדעת, שמשהו יכוון אותי אני מבולבלת לא מסוגלת לפגוע, הלב שלי פגוע די אוהבת על משהו אחר אשר נולד ב-1.1.47. אגב, יש לנו שלושה ילדים אנא עזרה, תודה מראש

זוגיות

שלום לך אדמונית. הרעיון שתאריך הלידה שלך, או של בני זוגך, יסתפק מידע על גורלך ועתידך - הוא רעיון שמבוסס על תפיסה דטרמיניסטית - הכל קבוע מראש ואין לך יד בקביעת גורלך, עתידך וחייך. בפורום זה אנחנו מאמינים שהמציאות שלך כולה נתונה להשפעתך. לכן, מעניין אותי יותר לדעת מה את רוצה ומרגישה, ופחות מתי נולדת. במידה ותוכלי לספק פרטים אלה - אשמח לסייע. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית 0546499933

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר