יש לי מועקה

לחץ לחץ לחץ .מתי ישתחרר? 21.03.54 בשעה שבע בבקר נולדתי בישראל

נסי/ה להרגע

שלום לך גילי, תודה על פנייתך. ראשית, אני חייב לומר שיש מעט מאוד פרטים בהודעתך, דבר המקשה מאוד לסייע. ובכל זאת מהודעתך ומהפרטים המופיעים בה אני לומד שאת/ה מאמין/ה בנומרולוגיה או במזל ומבמיסטיקה. אלה דברים יפים כשלעצמם. ואולם, למיטב הכרותי עם התחומים, הם יכולים לסייע לך לקבל מידע המסביר את מצבך כיום. את השינוי אתה חייב לעשות בעצמך. עם ידיעת שורש הבעיה, תהיה מוטלת עליך האחריות לעשות את השינוי בעזרת פעולות ומעשים שיעצימו אותך מבחינה אנרגטית וגם ישנו את המציאות שלך. תאריך הלידה ומקום הלידה אינם רלוונטים עבורי כמאמן הונה ליצירת מציאות. אותי מעניינות שאלות כמו מה מלחיץ אותך או מה בתוך המציאות של חייך מלחיץ, ובעיקר מהן התפיסות והאמונות המהוות מצע להוצרות לחץ. בכל מקרה ובהעדר מידע מספק, אני מציע לך לנהוג בסובלנו כלפי עצמך, ולבצע תרגילי נשימה ודמיון שיש בהם כוח להעצמה אנרגטית שתעזור לך להתמודד עם הלחץ הקיים. אם תרחיב/י אשמח לענות גם בהמשך ואולי לתת עצות יותר קונקרטיות בברכה מתי

תודה רבה על התשובה המהירה.אכן.\,

אני יוצרת את מצבי הלחץ לעצמי ברגע שהדרך אינה מובילה אותי חלק.אם יש קשיים שמובילים אותי בדרך אבל לא בקלות כמו תיאומים שעלי לעשות ולא תמיד מסתדרים לי אני לוקחת את זה רגשית ויכולה להרגיש שאין לי כוח להתמוד או ויכוחים עם אנשים בדברים רגילים שאותי מלחיצים ברמות שלא יתוארו.אם אני לא רואה דרך חלקה אני נלחצת מוגזם.ריגשית.מקוה שזה מספק יותר מידע על המצב שלי.הרציונל אומר שאלה שטויות אבל הרגש מפיל אותי למטה. הרציונל אומר לי..אין לך בעיה הבעיה בראש ומישהו מבחוץ יאמר שאני מפונקת שאינני מסוגלת להתמודד אבל כשזה מלחיץ אני יכולה להישבע שזה כאב פנימי פיזי.מה עושים?

לחץ

התחושה שאת מתארת מוכרת וידועה. אני לא חושבת שהיא נובעת מפינוק, ואין לי ספק שהכאב שאת חשה הוא אמנם פיסי, פנימי ולא נעים, בלשון המעטה. על פי תפיסתנו, יש קשר ישיר בין גוף ונפש, ולכן ברור שאם את לחוצה - הגוף מגיב. מה עושים? לומדים להכיר את עצמך טוב יותר, לומדים להכיר את מערכת ההפעלה הפנימית שלך, ואז משנים, לאט לאט ובעדינות, עם הרבה סולבנות וכבוד עצמי. מלמדים את המערכת הפנימית להרגע, להגיב באופן שונה, ולהתייחס לדברים אחרת. מדובר בתהליך המבוסס על התפיסה, שיש לך יכולה מלאה לשנות את חייך ואת עולמך. במידה ותזדקקי לעזרה, נשמח לסייע כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית 0546499933 מתי טל מאמן אישי 0546625123

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר