אובדן המוטיבציה

היי לכם, אני חסידה של הסוד מאז שקראתי את הספר וראיתי את הסרט, אני מוצאת בו היגיון רב ואף חוללתי שינוי בחיי בעקבותו, אחרי שראיתי את הסרט חשתי פרץ מוטיבציה לעשות מה שהייתי צריכה והגעתי להישגים מרשימים, הכרחתי את עצמי לחשוב מחשבות חיוביות ולהימנע מהשליליות, אולם כעת אני מרגישה מין עייפות, המחשבות השליליות מתגנבות ואחת מביאה את חברתה ולהכריח את עצמי באופן כפייתי לחשוב רק חיובי ולדקלם מנטרות חיוביות תלושות מרגיש לי קצת בריחה מן המציאות, קצת מנוגד לטבע שלי, עוד דבר שמצאתי זה שעם כל החיוביות שרוח הסוד מביאה איתה, החשק לחייך אל העולם ולתת אהבה וחיוך ונתינה קצת מתנגש עם הטבע האכזרי והרקוב של האנושות, עם גלגל המזון הזה שאחד טורף את החלש ממנו ואסור להראות סימני חולשה שמא יאכלו אותך, אני יודעת שאני נשמעת קצת פסימית, מפוכחת, איך אני מחזירה את המוטיבציה?

אובדן מוטיבציה

שלום לך ותודה לך על השאלה, זו הזדמנות נפלאה עבורי לדבר על ההבדל בן שיטת הסוד לבין גישת ההונה. הסוד היא שיטה חיובית בעיקרה, אולם בשונה מההונה היא גורסת שיש לשנן מנטרות או להפעיל את הדימיון באופן קבוע ורציף על לקבלת התוצאות המיוחלות. בהונה אנו גורסים שיש לשנן את ההיגדים כל הזמן עד להטבעתם בתודעה שלנו, אך את ההדמיות אנחנו מבצעים לפרקי זמן קצרים בלבד, של חצי דקה עד דקה ביום. הסיבה היא שהפעלת הדמיון באופן רציף וארוך מעבירה לתת המודע (שבהונה הוא נראה קו KU), מסר על מציאות קיימת, ולכן לא יהיה שינוי. ואולם אם אנחנו מדמיינים לרגע קצר את מבוקשנו, אנו מעבירים מסר של משאלה דבר המפעיל את ה-קו שלנו ועשוי לעזור ליצור מציאות חדשה על פי בקשתנו. את מספרת שיש לך אובדן במוטיבציה או באנרגיה להפעלת. המקרה שלך הוא מוכר לאנשים שעושים עבודה עצמית של התפתחות ומודעות יש לעיתים נפילת האנרגיה. ולכן הייתי מציע לך לעשות תרגילים להעצמת אנרגיה. כל תרגיל שאת מכירה הוא טוב. בהונה אנחנו משתמשים בתרגילי נשימה שונים, וכן קיימים מספר תרגילי הדמיה. בנוסף בהונה יש עיקרון שנקרא "ברך את הקיים". אשר על פיו עליך להסתובב בעולם מלאה בתחושת הוכרה על הכול. אם אין לך על מה או שקשה לך, ברכי דברים רגילים כמו מאור עיניים, אור השמש וכדומה. את מוזמנת לפנות בשאלות נוספות. בהצלחה. מתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר