קריסה

קריסה

הבוקר קרסו כל המדפים עם דברי הזכוכית שבמזנון שלנו אף אחד לא היה ליד המקום, סתם כך ברעש עצום קמתי משבעה בשבוע שעבר , האם יש קשר. האם יש איזו סימליות, מסר או משהו? האם צריך להזהר ממשהו תודה

"כוכב מנצנץ לי זה רמז"

שלום לך. ראשית אתחיל בתשובה לשאלתך האחרונה. כן צריך להזהר מכל דבר שעלול ליפול עליך ובכלל זה גם מדפי זכוכית שבמזנון.. אבל זו כמובן בדיחה. ועכשיו ברצינות. אתה מתאר דבר מה שקרה לך בבית ושואל האם יש בכך סמליות או רמז לבאות. ובכן, בהונה אנחנו מאמינים שאתה יוצר את עולמך. אם תבחר להאמין שיש בכך סימן וסמל, כך יהיה. אני מציע לך לא לייחס לעניין חשיבות גדולה מידי, אם זה אפשרי מבחינתך. ובכל מקרה חפש בעצמך את המחשבה על המדף ועל סיכויי העמידה שלו, יכול להיות שתמצא שמעת לעת אתה חושש בדיוק מפני הנפילה הזו. אם כך הוא הדבר, תוכל לדעת ולהבין את הכוח שנתון בידך ליצור לעצמך את המציאות שבה אתה חי. חשבתה על משהו והנה הוא קורה... אני מציע לך בחום להשתדל לחשוב מחשבות חיוביות וחייכניות ככל שתוכל, לברך את הקיים בעולמך ולשמוח בחלקך, כך יתרבו החלקים הטובים בחייך והמציאות שלך תהיה יותר נעימה עבורך. אני מאחל לך חג חרות שמח. אשמח לענות על שאלות נוספות מתי טל

סמליות

אני מסכימה עם דבריו של מתי ומבקשת להוסיף מספר דברים : אתה מספר שקמת משבעה לפני מספר ימים. אני מניחה שחווית המוות והשבעה היא מפחידה, לא נעימה ועלולה לעורר הרבה מחשבות שליליות. והנה - כמה ימים אחרי השבעה - המדפים נשברים.. אני מציעה בחום שלא ליצור סימליות במקום שיצירתה מקבלת משמעויות שליליות מפחידות ומאיימות. כפי שהציע מתי - נסה לחפש אחר הדברים החיוביים שקרו בעולמך לאחרונה. למרות השבעה. למרות המדפים. אני בטוחה שיש רבים כאלה, וממליצה שאת הסמליות תיצור משם - מן המקומות החיוביים. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

קריסה

הבוקר קרסו כל המדפים עם דברי הזכוכית שבמזנון שלנו אף אחד לא היה ליד המקום, סתם כך ברעש עצום קמתי משבעה בשבוע שעבר , האם יש קשר. האם יש איזו סימליות, מסר או משהו? האם צריך להזהר ממשהו תודה

מזכיר לי

שתמונה נפלה לנו בבית ולא הבנתי מה זה אומר ואחרי כמה דקות הודיעו לאבא שלי שאחותו נפטרה

אותו כוכב מנצנץ לי שוב- זו כנראה כבר ודאות

שלום לך. הרעיון מבחינתי הוא פשוט: כל מה שאנחנו מחליטים שהוא סימן ורמז הופך באופן מידי לסימן ורמז. כי הרי נשברו המון דברים, נפלו או התקלקלו וזה לא מבשר דבר. אני מציע למקד את השליטה בחיינו בעצמנו ולא לתת לכל מיני גורמים כוכבים או מזלות להחליט עבורינו על המציאות בה אנו חיים. חג שמח ושפע ברכות. מתי

כל מילה בסלע!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר