זוגיות

זוגיות

אני נמצאת שנים רבות בנשואים.שאינם מספקים אותי.אך אנני מתגרשת מפחד הבדידות.שנים היה לי חבר.שנפרדנו לשנים וחזרנו.הוא מדבר על הנשואים ואהבה.אך אנו נפגשים בקושי פעם בחודש והא דוחה את הפגישה בקלות,בגלל עבודתו או סיבה אחרת.אנני מאמינה לו .לא לדיבורים על העתיד ולא לאהבה שלו.למרות שנקשר טוב בעיניי.יש לי הרגשה שהוא מכניס אותי לקשר כמו הרס עצמי.אני מחכה ששוב יפגע בי.כמו פעם.ישקר ויבגוד.אם יש טעם בכלל לקשר כזה.מה אני עושה לעצמי?

זוגיות

את מספרת על נישואין לא מספקים, ועל רומן לא מספק. אינך עוזבת את בעלך כי את פוחדת מבדידות, ואינך עוזבת את המאהב שלך, למרות שאת לא מאמינה לאף מילה שלו. מה את עושה לעצמך? - את בוחרת לחיות באזור המוכר והנוח, ולא לקחת סיכונים שעלולים לגרום לכאב מסוג חדש, ולחוויות שאינך מכירה. את משלמת את מחיר הבדידות בתוך הזוגיות - על מנת שלא להיות בבדידות - מחוץ לזוגיות. למה? כי את פוחדת. כי את לא מאמינה שיכול להיות יותר טוב, וכי הניסיון עד היום גם הוכיח לך שאת צודקת. על מנת לשנות את המצב תצטכרי לשנות את התפיסות והאמונות שלך, ביחס לזוגיות ולאושר. אם כך תעשי יהיה לך קל יותר להגשים את מה שאת רוצה - בתוך הנישואין, או מחוץ להם. כפי שתבחרי. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

אהבה

תודה לך על התשובה האיכפתית.בילדותי עברתי התעללות מינית.אז זה לא היה ידוע כהתעללות.עברו יותר מ30 שנה.יתכן זחוסר הסיפוק העצמי המתמיד שלי נובע מכך.?יתכן.שרק נדמא לי זנשואיי אינם מספקים?איך אבדיל.אם זה השליות או באמת חוסר אושר?תודה.

אושר

אני לא יודעת אם טיפלת בעצמך עד היום, או לא - אבל הסיפור שלך דורש התייחסות יותר רצינית מכפי שניתן להציע על גבי הפורום. במידה ותרצי סיוע מקצועי, אשמח לסייע. כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית kineret4@bezeqint.net 0546499933

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר