בקר טוב

בקר טוב

בקר טוב אני שומעת המון על מציאות יוצרת מציאות ואני חייבת לציין שאני לא מצליחה ליישם זאת על חיי מס' רב של פעמים האמנתי ודימיינתי שמשהוא יקרה והוא לא קרה (עבדתי לפי כל הכללים) כך גם בן זוגי מס' פעמים הזדמנה לו הצעת עודה הוא יש ותכנן וחשב כאילו הוא כבר קבל את העבודה ולבסוף הוא לא קיבל את העובדה למה זה לא עובד אצלינו?

יצירת המציאות

את מספרת שאת מנסה ליצור את המציאות שלך, ומשתמשת לשם כך בדמיון. בנוסף את אומרת, שעבדת ע"פ הכללים. אני תוהה על איזה כללים את מדברת. הכללים ליצירת המציאות באמצעות הדמיון אינם כ"כ פשוטים כפי שזה נשמע מדברייך. לעיתים אפשר להסתפק בלדמיין משהו - ואז הוא אמנם קורה. אבל במקרים אחרים מה שאת מדמיינת אינו קורה - ואם תמשיכי לדמיין אותו באינטנסיביות - הוא רק ילך ויתרחק ממך. יש סיבות עמוקות לכך שהדברים אינם קורים. ואת אלה יש לברר באופן מסודר עם הלא מודע. הטכניקה לכך אינה מורכבת, אבל צריך ללמוד אותה. בימים אלה אני עומדת לפתוח קורס, שילמד את הכללים ליצירת המציאות, ע"פ ההונה. במידה ותרצי פרטים נוספים את מוזמנת ליצור עימי קשר. בהצלחה כנרת טל מאיר מאמנת אישית וזוגית 0546499933

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

האם יצירת מציאות זה לא נסיון לעקוף את הא-ל?

שלום וברכה הסתכלתי קצת פה בפורום וחשבתי לעצמי, מה זאת אומרת יצירת מציאות. נכון שלאדם יש השפעה רבה על גורלו אבל הכל עד גבול מסוים. כמו שנאמר, תמים תהיה עם השם אלוקיך. יענו, תעשה את עבודתך בתמימות, והמציאות שתווצר זו המציאות שהכי טובה לך. בכלל, יצירת מציאות נשמע לי כמו סוג של 'כישוף' מודרני. תעשה 1,2,3, רק שבמקום זנב עטלף תוסיף חשיבה חיובית, ו-הופ, זכית במכונית חדשה. מה יש לך לומר על כך?

מדוע משתכרים? כי זה נותן הרגשת מציאות מרחפת , שטה, נעימה

האזנה למוסיקה דרך אזניות בווליום מתאים נותנת הרגשה דומה, לאחרונה הורדתי מהאינטרנט קבצים של מוסיקת קלייזמרים,זה חלום, הצלילים הגבוהים חודרים לנשמה, כנ"ל גם צלילי הבכי, נסו הווכחו,תהנו

רק אחרי שעוברים את זה...מבינים...

תלמדי לעשות את זה, כמו שצריך ותגלי לבד! זה לא קסם ולא כישוף....זה פשוט קורה...מניסיון....

"ברוך שאמר והיה העולם"

שלום לך יעל. השאלה שלך מאוד מאוד רלוונטית. אנשים רבים נוטים לתלות באלוהים את יהבם בחושבם שיפתור עבורם את כל בעיותיהם ויצור עבורם מציאות טובה יותר. שאלתך מעניינת גם מבחינת העיתוי שלה כי בדיוק אתמול הייתה לי שיחה בעניין עם אחי הגדול, הוא איש מאמין מאוד- דתי מקרית ארבע. נושא השיחה היה הגורם האלוהי בחיינו והתפקידים שאנחנו מטילים עליו בחושבנו שהוא מייצר עבורנו את המציאות ושאנחנו צאן מרעיתו אמורים להמתין לנס. ובכן, לפי תפיסתי כמאמן הונה ליצירת מציאות, הישות שאת מכנה אלוהים ואני קורה לה בשמות אחרים יוצרת את המנגנון בלבד. וכמו שאוטו אינו בוחר לאן לנסוע, אלה הוא רק מהווה כלי ומנגנון פועל, כך גם אלוהים אשר מחליט עבורך כלום אלא נותן בידיך את הבחירה. בחירה חופשית היא אחת מעקרונות היהדות המשמעותיים ביותר, כידוע לך. ואולם אנחנו איננו פתורים ממאמץ ועשייה לשיפור מצבינו בחיים. לדוגמא: ילד מוכה, עלול לסבול מבעיות רגשיות. הבעיות הרגשיות של הילד, הם תוצאה של המנגנון אלוהי אשר מופעל על ידי האם. גם הילד וגם אימו צריכים לעשות פעולות שישנו עבור עצמם את המציאות, כל אחד מנקודת המבט שלו, ועל פי המנגנון האלוהי. באימון הונה ליצירת מציאות אני מלמד טכניקות לשינוי ויצירת המציאות, תוך שאני עושה שימוש במנגנונים קיימים. אני מכיר אותם ומלמד את המתאמנים כיצד להשתמש בהם. המנגנונים הללו מקורם הוא...מה שתבחרי: אלוהים, ישו, בודהה, מוחמד, היקום, הכוכבים, המספרים...תבחרי. ובכל מקרה לא יתרחש שום שינוי ללא פעולה שלנו. אם את מאמינה באלוהים ובכוחו, אדרבא לכי עם אמונתך זו ועשי מעשה, אבל השנוי הוא בכל מקרה תוצאה של הפעולה שלך ולא של גורם חיצוני, יהיה אשר יהיה. ובכן לא כישוף ולא ניסים אלה מעשים המפעילים מנגנון יוצר על פי בחירה חופשית שלנו. אני מקווה שעניתי על שאלתך, ומצפה בשמחה לשאלות נוספות. ברכות לך מתי טל- מאמן הונה ליצירת מציאות בהצלחה 054-6625123 matytal@gmail.com

מדוע משתכרים? כי זה נותן הרגשת מציאות מרחפת , שטה, נעימה

האזנה למוסיקה דרך אזניות בווליום מתאים נותנת הרגשה דומה, לאחרונה הורדתי מהאינטרנט קבצים של מוסיקת קלייזמרים,זה חלום, הצלילים הגבוהים חודרים לנשמה, כנ"ל גם צלילי הבכי, נסו הווכחו,תהנו

חדשות רעות- יוצריםמציאות רעה, קולות בכי- עלולים ליצור קושי

שלום לך פניני, כמאמן הונה ליצירת מציאות וגם בחיי הפרטיים אני נמנע מאוד משמיעת מוזיקה וקולות בכי, נהי ואחרים המעוררים בי רגשות של עצב, יגון וקושי בחיים. תודה לך על הערתך. ברכות לך מתי טל- מאמן הונה ליצירת מציאות בהצלחה 054-6625123 matytal@gmail.com

אילו שמעת מוסיקת קליזסנר,היית מוקסם וכותב אחרת

קשה לבא במלים רחוף,עצמה,חלום כזה

שמעתי מוסיקת כליזמר רבה בחיי

שלום לך. מה שאני אומר זה שכל מה שגורם לך להרגשה של עצב יוצר עצב. מוזיקת "בכי" מענגת אותך,זכותך, אני בחיי מעדיף דברים שמחים ומשמחים. מקורה של מוסיקת הכלייזמר הוא בגולה (יהדות אירופה), שם יהודים סבלו מרדיפות ופוגרומים, על בסיס זה התפתחה מוסיקה בכיינית שנשמעת כמו קינה, וזה גם תפקידה- לעזור לסובלים לפרוק את סיבלם, אני משתדל להימנע ממחשבות, קולות וידיעות היוצרים בעיקבות אירועים כאלה. בברכה מתי טל- מאמן הונה ליצירת מציאות בהצלחה 054-6625123 matytal@gmail.com

האם יצירת מציאות זה לא נסיון לעקוף את הא-ל?

שלום וברכה הסתכלתי קצת פה בפורום וחשבתי לעצמי, מה זאת אומרת יצירת מציאות. נכון שלאדם יש השפעה רבה על גורלו אבל הכל עד גבול מסוים. כמו שנאמר, תמים תהיה עם השם אלוקיך. יענו, תעשה את עבודתך בתמימות, והמציאות שתווצר זו המציאות שהכי טובה לך. בכלל, יצירת מציאות נשמע לי כמו סוג של 'כישוף' מודרני. תעשה 1,2,3, רק שבמקום זנב עטלף תוסיף חשיבה חיובית, ו-הופ, זכית במכונית חדשה. מה יש לך לומר על כך?

אבן יסוד בקבלה, אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו, בטוח שיצירת מציאות לא מזיקה לעצמך

שמעתי מוסיקת כליזמר רבה בחיי

שלום לך. מה שאני אומר זה שכל מה שגורם לך להרגשה של עצב יוצר עצב. מוזיקת "בכי" מענגת אותך,זכותך, אני בחיי מעדיף דברים שמחים ומשמחים. מקורה של מוסיקת הכלייזמר הוא בגולה (יהדות אירופה), שם יהודים סבלו מרדיפות ופוגרומים, על בסיס זה התפתחה מוסיקה בכיינית שנשמעת כמו קינה, וזה גם תפקידה- לעזור לסובלים לפרוק את סיבלם, אני משתדל להימנע ממחשבות, קולות וידיעות היוצרים בעיקבות אירועים כאלה. בברכה מתי טל- מאמן הונה ליצירת מציאות בהצלחה 054-6625123 matytal@gmail.com

תראה,כל אחד מחפש מה טוב לא במוסיקה,למשל אני הורדתי מאות מוזיקות קלייזמר

ובחרתי רק את המשמחות המטריפות,גם בהן נשמעת הבכי של הכלי נגינה,אבל זה עושה טוב, נכון שיש הרבה שירים עצובים ,גם הם לא לטעמי ולכן מחקתי

יפה וגם טוב

אם כך, יפה וטוב עשית. ועכשיו אם מתחשק לך להתעמק בעניין כדאי לשאול מדוע אנחנו שומעים קולות בכי גם במוסיקה שמחה??? ברכות לך מתי טל מאמן הונה ליצירת מציאות בהצלחה 054-6625123 matytal@gmail.com

"ברוך שאמר והיה העולם"

שלום לך יעל. השאלה שלך מאוד מאוד רלוונטית. אנשים רבים נוטים לתלות באלוהים את יהבם בחושבם שיפתור עבורם את כל בעיותיהם ויצור עבורם מציאות טובה יותר. שאלתך מעניינת גם מבחינת העיתוי שלה כי בדיוק אתמול הייתה לי שיחה בעניין עם אחי הגדול, הוא איש מאמין מאוד- דתי מקרית ארבע. נושא השיחה היה הגורם האלוהי בחיינו והתפקידים שאנחנו מטילים עליו בחושבנו שהוא מייצר עבורנו את המציאות ושאנחנו צאן מרעיתו אמורים להמתין לנס. ובכן, לפי תפיסתי כמאמן הונה ליצירת מציאות, הישות שאת מכנה אלוהים ואני קורה לה בשמות אחרים יוצרת את המנגנון בלבד. וכמו שאוטו אינו בוחר לאן לנסוע, אלה הוא רק מהווה כלי ומנגנון פועל, כך גם אלוהים אשר מחליט עבורך כלום אלא נותן בידיך את הבחירה. בחירה חופשית היא אחת מעקרונות היהדות המשמעותיים ביותר, כידוע לך. ואולם אנחנו איננו פתורים ממאמץ ועשייה לשיפור מצבינו בחיים. לדוגמא: ילד מוכה, עלול לסבול מבעיות רגשיות. הבעיות הרגשיות של הילד, הם תוצאה של המנגנון אלוהי אשר מופעל על ידי האם. גם הילד וגם אימו צריכים לעשות פעולות שישנו עבור עצמם את המציאות, כל אחד מנקודת המבט שלו, ועל פי המנגנון האלוהי. באימון הונה ליצירת מציאות אני מלמד טכניקות לשינוי ויצירת המציאות, תוך שאני עושה שימוש במנגנונים קיימים. אני מכיר אותם ומלמד את המתאמנים כיצד להשתמש בהם. המנגנונים הללו מקורם הוא...מה שתבחרי: אלוהים, ישו, בודהה, מוחמד, היקום, הכוכבים, המספרים...תבחרי. ובכל מקרה לא יתרחש שום שינוי ללא פעולה שלנו. אם את מאמינה באלוהים ובכוחו, אדרבא לכי עם אמונתך זו ועשי מעשה, אבל השנוי הוא בכל מקרה תוצאה של הפעולה שלך ולא של גורם חיצוני, יהיה אשר יהיה. ובכן לא כישוף ולא ניסים אלה מעשים המפעילים מנגנון יוצר על פי בחירה חופשית שלנו. אני מקווה שעניתי על שאלתך, ומצפה בשמחה לשאלות נוספות. ברכות לך מתי טל- מאמן הונה ליצירת מציאות בהצלחה 054-6625123 matytal@gmail.com

התכוונתי לומר

שאף אחד לא פועל בחלל ריק. האדם אינו כל יכול לברוא איזו מציאות שירצה מצד אחד ומצד שני ברור שאין לתלות את הכל בכח עליון. בעיני זה סוג של שיתוף פעולה.. דו שיח למשל. אולם עם כל חופש הבחירה שלי, והאפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות, עדין יש לתפישתי מישהו שמתצפת ומנווט. וגורם לכך שכל מה שיקרה לי יהיה לטובתי. (מה שנקרא- הכל לטובה). אז אם אני מנסה בלי סוף להתקבל למשל לבית ספר למשחק, (סתם דוגמא..) או להתחתן עם משה דווקא, או לקנות דירה ברחוב X, יכול להיות שלעולם לא אצליח, פשוט.. כי זה לא מה שטוב לי מנקודת מבט גבוהה יותר. לכן אני רואה פה סוג של דו-שיח. אני פועלת, מתפללת, מקוה, עושה, והיקום מגיב, אבל עם גבולות מסויימים שנועדו לשמור עלי בנתיב הנכון לי. שבת שלום

רק אחרי שעוברים את זה...מבינים...

תלמדי לעשות את זה, כמו שצריך ותגלי לבד! זה לא קסם ולא כישוף....זה פשוט קורה...מניסיון....

מסכימה איתך לגמרי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יצירת מציאות
בחר
בחר