תודעה

תודעה

רבים גדולים וחכמים מנסים לשווא להגדיר מהי תודעה ואין אחדות דעים כולם חולקים על כולם

אבל יש אמת אחת והיא
מפתח התודעה=תודעת מח פה=מם פא תיו חית תיו ואו דלת עין הה=יום תודעת האותיות אני לי פה מח=
=מולי מפתח אותיות עת אדני יהוה=תפילות עם מח אותיות אדני יהוה=אדני יהוה פתחת עולם מאותיותי=
=פתחתי אותיות מעולם אדני יהוה=אותיותי לפניו תודעה מחיה אמת=אותיותי תודעה מחיה לפניו אמת=
=מח אמיתי לפניו אותיות התודעה=תחית המתים היא פו אודות עליון=הוא פה עליון אודותי תחית מתים=
=אדני יהוה מולי עת מפתח אותיות=אדני יהוה פתחת עולמי מאותיות=יום תודעת המח פה אני לי אותיות=
=יום אותיות אני לי פה תודעת המח=אותיותי אני מולי מפתח התודעה=מפתח התודעה אני מולי אותיותי=
=מפתח אותיותי אני מולי התודעה=מפתח תודעה אני לי היום אותיות=מפתח אותיות אני היום לי תודעה=אני יהודי מול עת מפתח האותיות=אותיות אני לי פה יום תודעת המח=מח אמיתי לפניו אותיות התודעה=יום אותיות תודעת המח היא לפני=פני עמי תהילת אותיות אדם וחוה=אדם וחוה תפילת אותיותי נעימה=אותיות אדם וחוה תפלתי נעימה=אדם וחוה אותיות תפילתי נעימה=אמונתי לי פה אותיותי מח תודעה=תחית מתים היא פו אודות עליון=אני ופעולה אודותי תחית המתים=מח אמיתי לפניו אותיות התודעה

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה