מדע ויהדות

שלום רב,

להלן סרטונים בנושא מדע מול יהדות - מרתק. 
מומלץ ורצוי לשלוח לכל מי שמוכן לקבל...

(אשמח גם להערות\הארות\הצעות לשיפור)

כוכבים - 
כדור הארץ עגול - 
דינוזאורים - 
גיל העולם - 
זמן סיבוב הירח סביב כדור הארץ - 
הכרת כל היצורים בעולם - 
סוד האותיות - 
התאוריה של הכול - 

בברכה, 
כל

הכבוד על הםרטונים. תמשיכו בזה במשימה חשובה זאת. לבער את הבורות של דתיים והכחשת המדע.

כל

הכבוד על הםרטונים. תמשיכו בזה במשימה חשובה זאת. לבער את הבורות של דתיים והכחשת המדע.

אני לא יודע על מה כל הכבוד. איזה שטויות!

סרטונים אלה הם עוד ניסיון נואש של דתיים להתמודד עם אלוהי הפערים שכן כל צעד קדימה של המדע דוחק את האלים לפינה ומקטין את הנפח שהם תופסים. אז הטקטיקה עכשיו היא להתיישר עם המדע באמצעות כתבים של הוגי דעות יהודים מתקופות שונות + מניפולציות של גימטריה + שקרים בוטים במעטה מדעי. בקיצור כל מה שעובד!הבל הבלים.

מי שפותח ספר תורה רואה כמה שקרים, חצאי אמיתות ומניפולציות יש בה. אז אין פלא שזו דרכה של תורה.

אני יודע. אני יודע שזה קשה לדמיין שמוצאינו מהקוף ועוד יותר קשה לדמיין שמוצאינו מיצור חד תאי לפני מיליארדי שנים. אבל זבשכ״ם (=זו בעיה שלכם), מה לעשות שזה נכון? זה מה יש! תתמודדו. אולי אפילו אם תאמצו את המחשבה הזו יקרה לכם מה שקורה לכל מי שיודע את העובדות המדעיות. תחושה של פליאה ויראה מהטבע עצמו - תחושה של כבוד למנגנון המורכב הזה - תחושה של חיבור - לראשונה תחושה של צניעות (כי כל הזמן חינכו את הדתיים שהם נולדו בצלמו והם רודים בכל אשר על הארץ)... איזה כיף זה להרגיש שאנחנו בהרמוניה עם הטבע ולא כאן רק כדי לנצל אותו ולהרוס אותו. צניעות היא סוג של מוסר וכבוד עצמי.

צאו ולימדו. לימדו את המדע שמאחורי תורת האבולוציה. יש המון מידע באינטרנט לגבי האבולוציה. לו היה מדען לוקח אתכם לסיור במוזאונים ומראה לכם את מיליוני המימצאים כחלק מהפאזל האבולוציוני הייתם נשארים פעורי פה מהעוצמה ומהגודל של הכל.

קשה למוח האנושי לתפוס פרקי זמן של מיליוני או מיליארדי שנים ולהרגיש איזשהו שיוך לתקופות כאלה. ומן הצד השני החינוך הדתי מרומם את האדם מעל הכל אז באופן מתוכנת האיזכור של קוף גורמת לתחושה לא נוחה - כאילו הורדת בדרגה. אבל לבחור בדרך הקלה, לבחור בתשובות אבסולוטיות ולא מוכחות, לבחור בעל-טבעי כדי להסביר את הטבע, לוותר על החשיבה הביקורתית, לוותר על הסקרנות שלנו, לוותר על הכבוד העצמי שלנו ולהעביר חיים שלמים בגישה ילדותית כאילו שיש אבא שמלווה אותנו כל הדרך לכל מקום ושאנחנו ורק אנחנו מעניינים אותו זה פשוט עצוב וכאמור אינפנטילי. מיצאו את האומץ לחיות עם השאלות שהתודעה שלכם מפתחת. את האומץ לשאול ולחקור. אל תתנו לאף אחד לומר לכם מי אתם, מה אתם צריכים לחשוב ולהרגיש ומה נכון לעשות בכל רגע נתון. הטילו ספק! קחו אחריות על החיים שלכם ותתנתקו מהשיעבוד שנקרא דת ואלוהים. אלה כבר מילאו את יעודם ואנו לא זקוקים להם יותר.

בעצם כל הדתיים אתאיסטים כמוני אלא שאני התקדמתי אל אחד יותר מהם.

"בעניינים של דת, האמת היא פשוט הדעה שהצליחה לשרוד". (אוסקר ויילד)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר